Ücretmi önemli mutlu olmakmı?

yaklaşık 2 hafta önce engelli çocuklarla işe başladım takdir edersiniz ki çocuk engelli olunca hiçte kolay bir meslek sayılmıyor ama gelin görünki ortamı çok çok fazla seviyorum ve burdaki ücretim 850 ile 1000 tl arasında değişiyor. Öte yandan benim branşım normal çocuklar üzerine ve hani çocuklara tam anlamıyla yararlı olabilmek için normal çocuklarla çalışmak daha mantıklı gelmiştir bana herzaman ve dönem başladığı için yani ders konuları artık işlendiği için kıytırık bir yerde iş bulabildim ve yeni açıldığı için 500 tl maaş önerdi bana. ilk başta asgari ücret olamazmı falan dedim çünkü onada razıydım ama inat bir yer çıktı ve geri adım atmadı eğer 500ü kabul edersen gel başla diyor. şimdi düşünüyorum bende üniversite mezunuyum ve 500e gerçekten çalışılmaz ama öte yandan branşım normal çocuklar olduğu içinde eğer buraya geçersem daha başarılı olacağım bir gerçek ama şimdi çalıştığım yeride çok seviyorum yani anlıcağınız iki arada bir derede kaldım. siz olsanız hangisini seçerdiniz?

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• hmm... peki acıma var mı ?

0|0
    0|0
    • hayır işime acımam ben onlarla beraber olmaktan mutluyum. ama işte kararsız kaldım.

• biraz daha açık sormaliydim.

normal ogrencilerle degilken engelli ogrencilerle olduğunuzda acima duygusu var mı?

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Tebrik ederim çok iyi bir iş yaparak örnek oluyorsun topluma önemli olan işin ücreti degil mutlu oluyor ve mutlu ediyorsan sevinip gururlanmalisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kesinlikle mutlu olmak önemli bu ülkede kaç kişi huzursuz olduğu bir işte çalışıyor biliyormusun? Sırf işini sevmeyen insanlar olduğu için hiç bir yerde işler tıkırında gitmiyor... Sen mutlu ol boşver :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...