Bunları konuştuktan sonra bittim.

Merhaba arkadaşlar ben lisesonum.Benim hoşlandığım ama bir türlü kim olduğunu öğrenemediğim bir kız vardı.Bugün dershanede bu kız bana bakıyodu.Ben de arada ona bakıyodum.Arkadaş da farkedince oğlum sen sapık mısın len ne bakıyosun elaleme dedi.Ben de sana ne dedim.Tam o sırada onun da baktığını farkettim.Dedim o da baktı hadi git ona da sapık mısın de dedim.O senin neyine baksın dedi.Bakıyo ama dedim.Kim bilir hangi tuhaflığını gördü de aklı ona takıldı g.tten bacak dedi.Belki burnuna bakıyodur illa biri sana hoşlandı diye mi bakacak.Çok dikkat çekici bir burnun var(iyi anlamda demedi burnumun büyüklüğünü vurguladı) dedi ve güldü.Ben de geçiştirdim.Hatta ders de vardı girmedim derse canım istemiyo diye.Çok moralim bozuldu.2de1 burnuma bakıyorum aşırı büyük.Genelde arkadaşlarım köken laz mı der.Laz değilim ama bilmeyen herkes laz kökenli misin diyo.Pek takmıyodum ama şimdi ya o kız da bu yüzden bakıyosa diye aklıma takıldı.Ne yapacam bilmiyorum hiçbişey yapasım yok.Kendimi eve kapatmak istiyorum.Sizce ne yapmalıyım?

0|0
62

En İyi Kız Görüşü

• bence o arkadaşınla arana mesafe koymalısın çünkü pek de sana göre bir arkadaş değil gibi geldi..

kıza gelince de bakışlarına dikkat etmeyi denersen biraz daha iyi anlayabilirsin sana karşı içinde birşey olup olmadığını.. biz kızlar sözlerimizle yalanlasakda duygularımızı gözlerimizle fazlasıyla belli ederiz :)

0|1
    0|0
    • Yani ne yapmalıyım tam anlayamadım?

• Peki teşekkürler cevapların için gerçekten iyi geldi :)

• bol şans :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Hm..

O arkadaşın önce kendi suretine baksın sonra seni eleştirsin .

Soruna gelince diyelim ki burnun dikkatini çekti bir kere bakar daha da bakmaz fikrimce. Eğer dikkatli bir şekilde bakışlarını sana dikiyorsa etkilendiği içindir.

Kendine olan güvenini kaybetme ve adım atmaya çalış derim gizli mavik.

Ayrıca büyük burunlular çok tatlılar !

1|1
    0|0
    • Bi de şöyle düşündüm bir insan olsa bendekinden de büyük burun olsa yani benim tuhafıma gidecek büyüklükte burunlu biri olsa sadece 1 kere bakmam arada merak edip bakardım.Kızın bakışlarına gelirsek de öyle dikmedi gözlerini üstüme.Arada kafasını çevirirken felan bakıyodu.Öyle uzun uzun bakma yok.

• Burun da kemerli.

• Tamam sen benim dediklerimi dikkate al .

• bence arkadaşın fesatlanmış hiç ona uyma. ayrıca burnun bir kusur değil, hem her insanın vücudu kendisini değerli yapan önemli birer parçadır. kız senin burnuna neden baksın hem baksa bile o an mı denk gelecek o kadar şans olmaz değil mi? rahatla ve olumlu düşün. son senen olduğu içinde derslere girmemezlik yapma kafana takmamaya çalış . zor biliyorum ama dene. kızla konuşmayı bile denemeni öneririm. eninde sonunda bir konu açabilir ve kızla muhabbet edebilirsin

0|1
    0|0
    • Ben şöyle düşündüm bu konuyu.Benim tuhafıma gidecek bir özelliği olan biri olsa ben sadece 1 kere bakmam.Kafamı çevirirken ve o farketmezken bakmak isterdim.Belki o da bu yüzden bakmıştır.Farklı bölümlerdeyiz zaten ama 2 sınıf birden matematik ortak dersi vardı bugün.Yoksa haftasonları felan karşılaşmıyorum genelde.Ama benim aklımda tüm insanlar burnuma bakacak dalga geçecek kompleksi var.

• yaww sen ilk önce böyle moralini bozan arkdşına iki tane çak wala bak ciddym bence kız senden hoşlanıyo burnun dikat çekse 1 kere bakar 1 den fazla bakıyosa burnuna aşık olmadı değlmi :D saçmaa seneden etklenmş kız .

0|1
    0|0
    • Ama dedikleri gerçekten mantıklı geldi bana.Yani gözüne takılıp ya bu yüzden bana bakıyosa diye.Daha kızla bir merhabam bile yok.Kızın sınıfını bile daha yeni öğrendim.

• dedikleri mantıksız gözüne burnuna niye takılsınki hadi anladk burnun büyükmş gözlernde şaşımı ? bence kız senin bakışlarından etkilenmş o yüzden bakıyodur bakış önemlidr :)

• sen ne tribal oğlansın :D ben de lazım öyle bir dünya yok. ayrıca öyle birşey olsa bir daha bakmaz sana dikkat et ve de o arkadaşını git döv benim yerime iyi bir dayağı haketmiş

0|1
    0|0
    • Sanırım onu dövmem konusunda herkes hem fikir.Benim kafamda hem kız var hem de burnumu kafaya takmaya başladım tekrar.

• dershanede görmüyor musun hiç ya biraz açık sözlü ol eğer alımlı biri değilsen zaten böyle yapmak zorundasın başka çare yok git yanınakahve içelim mi falan de ne bileyim

• Kahve içelim mi felan çok iddialı olur.Ben öyle bir anda bişeye davet edemem.Muhabbet kurmayı düşünüyorum ama nasıl başlatacam bilemiyorum.Onun çevresinde daha çok dolaşarak konusacak bir fırsat bulmayı düsünüyorum.

• dikkat çektiğin için bakıyor olabilir ya da senin ona baktığını farkettiğinden dolayı bakıyordur bütün cevaplar o kızda

0|1
    0|0
    • Yakışıklı felan değilim.Hatta bu konuda dalga geçilmişliğim de var.Kısa, zayıf, bir de bu burun meselesi de var.Neden beni ilgi çekici bulsun ki diye düşündüm.Ki dershanede o kadar erkek varken.E mecbur başka neden gelmiyo aklıma.Sanırım bir tuhaflık dikkatini çekti.Soramam da ona.Ne yapacam bilemiyorum.

• bakıyorsa zamanla çıkar ortaya m. etme

• Yani hiçbişey yapmamalı mıyım?

Erkekler Ne Diyor 2

• Git kıza sor niye baktın diye .

0|1
    0|0
    • Daha kızla merhabam bile yok.Kız hangi sınıfta onu bile bugün öğrendim.

• Olsun.

Pardon çok dikkatli baktında neye baktın acaba dersen sana küfür edecek değil .

• Şimdi böyle konuşursam sapık olarak algılarsa ? Ya da etrafa öyle yayarsa? Bi daha dershaneye adımımı atamam.Bu konularda çok çekingenim.

• Kendini eve kapat.

0|1
    0|0
    • Kendimi eve kapatmamak için çare arıyorum.

Yükleniyor...