Bu kızların Adrina Limaymış Gibi Havalarına Ne Diyorsunuz?

Ben mesela kendini beğenmiş kızlardan nefret ederim etrafıma bakıyorum en tipsiz kız bile bir havalarda felan sanırsın Adrina Lima bazen tutamıyorum kendimi laf sokuyorum Acaba benm okulda tek mi böyle yoksa sizdede var mı böyle bişey?

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

• helal sana dostum bütün erkekler senin gibi olsak bu kızların havası anında söner...

0|2
    0|0
    • Yani öyle bir tip gördügünüzde anında laf sokun havası sönsün birdaha yapabiliyor mu :D

• Valla belimi olur her erkek arkadaşına yaysa bu modayı 24-4-8--16 bir bakmışsın herkese yayılmış kızlar delirirdi yemin ederim egolarını poh poh layan olmayınca... :D

• :D :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• yaa bu kendini beğenmişlk değil özgüwendir bende nefret ederm ama bazıları özgüwen patlaması yaşıyo napcan bırak kendini beğensin mutlu olsun gariban :D

0|0
    0|0
    • :D Yok yani şöyle bişey var bir arkadaşım yakışıklıda hani bir kıza çıkma teklifi etti kızı görsen dedm yok verme olum tipsiz gitti çıkma teklfiini etti bir havalar bir tafralar felan sora kabul etmedi daha sora pişman olduda iş işten geçti :D

• işte böyle tipsizlere teklif edilince olacagı budur :D sizler ona o özgüweni weriyosunuz

• Sorma kaarşim onları bende anlamıyorum sanırsın küçük dağları onlar yaratmış. töbeler olsun

0|0
    0|0
    • :D :D Yani şöyle diyim sana o kadar sinir ediyorlar ki 2 yıldır kimseye çıkma teklifi etmedim okuldan :D

• beni böyle sev sevecekseen dırırım ne ka güzel Allah gönlüne göre vere :D

• eywallah saol :D Ama Platonik braz ama olsun neyse artık :D

• herkesin kusuru vardır ama herkes kendini sever beğenir abartma

0|0
    0|0
    • Sen onları bilmiyorsun görsen fiklrin değişir :D

• yok öyle kızlarıda erkekleride çok gördüm ama demekki onları pohpohlayan var gül geç benim gibi sende

• :D :D haklısın...

• onlardaki özgüven bende olsa peeeh :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Abi kız atar yapıyo ajdardan daha yakışıklı yani anlayın

0|0
    0|0
  • kardeşim ne yapcan kızları sen :D boşwer kendi keyfine bak :D

0|0
    0|0
    • Walla sinir ediyorlar beni :D

• Büyü biraz.

0|0
    0|0
  • bizde var sahsende onlarda hak ediyor yani :D 1metre bacağı olan bir kız havalanmasında bizmi havalanalım

0|0
    0|0
    • Yok abicim onlara saygı duyuyorum :D Ama bazı kezbanlar var tiplerinde bir b.k yok öyle yapınca sinirleniyorum :D

• tamam lan kes

• Sen kes*ne diyon lan

Yükleniyor...