Nasıl Tanışabilirim???!

Sevdiğim çocukla aynı okuldayız 1 haftadır hergün birbirimizi gördük sanırım bu süre yeterli.Facebook'unu zorlada olsa buldum adını soyadını öğrenip fakat çocuk faceye giren biri değil.Buyüzden gerçek hayatta nasıl tanışırım bilmiyorum.Git yanına konuş falanlık bir mesele değil ben surtını bir kez görceğim adama dahi zorla konuşurum.Onun benimle konuşmasını nasıl sağlayabilirim?Yada onun arkadaşlarından biriyle arkadaşlık mı edeyim.Acil cevaplarsanız sevinirim ^.^

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• Yanına git, tatlı tatlı gülümse ve merhaba de basit bir şey sor verdiği cevabı beyenmiş gibi yap.O seni tatlı tatlı gülerken görünce havalara girer erkeklik gururu okşanır otomatikman seni tavlamaya programlanır.Muhakkak espiri felan da yapmaya kalkar. Sende yaptıgı malca espirileri sanki dünyanın en komik şeyiymiş gibi karşıla bol bol. Seni gülerken görünce akşamına şunu düşünecektir ; ''Hey yoooo kızı güldürdüm , bana güldü bana güldü, yaşasın demek ki benden hoşlanıyor.'' Sonrası malum muhabbet artacak seni seviyorumlar gelecek.Sonra sen çocuktan sıkılıp sen benden daha iyi lerine iyisin yalanlarıyla terkedeceksin sayende ağır bir darbe yiyip yıllarca kendine gelemeyecek ama dünyanın düzeni bu böyle böyle büyüyor insan.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • bu kadar uğraştım gidip onu terketcem bide hee :D:D o düzeni bilmem valla ben

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• geç kalırsan gittikçe aranız ilk gün ki gibi olmaz 1 hafta en iyi vakit bence arkadaslarına falan söyle ya da kendin konus ama saçmalamadan ciddi konusursan ki çocukta senden etkilenmis göz göze geldiğinize bence böyle yap

0|0
    0|0
  • Onunla konuşmak için ortak arkadaşlarınla muhabbet kur gerisi gelir :)

0|0
    0|0
  • üstüne kahve veya çay dök sonra özür dilerim filan derken muhabbet açılır bea bunuda benmi öğreticem artık sana

0|0
    0|0
    • Böyle bişey deneyebilirimde hep diğer arkadaşları yanında olmadığı vakit bişeyi fırlatsam dfhgda

• film mi çeviriyoz nan nasıl olcak o :D

• nasıl olucak filan orasını sen düşün :D

• Ne günlere geldik ya.. Bir kız bir erkeğin peşinde:)

0|0
    0|0
    • e napalım artık erkeklerden hareket yok -_-

• arkadaşları ile irtibata geçmen en iyi yol

0|0
    0|0
    • acaba bir erkek arkadaşına faceye giriyomu girmiyomu diye sorsam mı -.

• olabilir veya tel nosunu al

• bence göz göze geldiğinizde gülümse ya da kantine giderken sende git ya da voleybol oynuyorsa oyuna sende katıl göz göze geliyorsanız mutlaka çocuk senden etkilenmistir ortak alanınız arttıkca konusma olasılıgınız artar ya da yapamam diyorsan yakın arkadasına söyleyebilirsin senin için o konusur

0|0
    0|0
    • O benim yanıma gelip konuşsa olmuyomu ya -.-

• sap ya da abaza değilse ya da sen çok güzel değilsen kolay kolay gelip konusmaz ama sana tavsiye istediğin kadar çekingen ol çocugun yanına gidip konusursan bunu unutmaz cesaretli kızlar her zaman öndedir

Kızlar Ne Diyor 2

• ya sen sürekli çocukla bakış onu etkilemeye çalış etkilenirse o seninle tanışmak için bir yol bulur ama etkilenmemişse zaten uğraşmaz sakın sen onunla konuşmaya çalışma weya sen peşinden koşuyomuş gibi davranma basit olursun we hiç ilgilenmez seninle ağırdan al

0|0
    0|1
    • bende peşinde koşmak istemem ama böyle tanışma işleri çok geç olmasın diye acele ediyorum :D

• 0|0
    0|0
Yükleniyor...