Aşık olmak aşkkı doyasıya yaşamak ıstıyorum bütün sahtekarlara ınat ama doğru kişi cıkmıyor neden

ahh ahh yettı canıma: ( neden hep bole adam gıbı adam cıkmıyor hep sözlerde kalıyor kelımelerı soyledıklerı hersey bı yerden patlak verıyolar tm hoşlandım dıyorum her onume gelene mavı boncukta dagıtan bırı degılım neden bole yahu

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Şans işi. Çok ciddiyim tamamen şans işi. Etrafında okadar çok bahsettiğin türden erkek vardırki aslında...Aslında başka bir tespitim daha var ama onu başka bir vakitte paylaşırım umarım.

0|0
    0|0
  • bende bunu anlamıyorum sızın secımınız sızın hatanız bu kadar basıt adam gıbı adamla ugrasmassan sonu budur

0|0
    1|0
  • nasip demekki doğru adam için beklemen gerekiyo aceleci olursan dayanamzsan yanlış insanlara daha fazla şans veririsin

0|0
    0|0
  • Talih talih kör salih benim senin gibi sevenim olması için her gün dua ediyorum allaha :)

0|0
    0|0
  • Hata sende yanlış kişilere bulaşıyorsun demek ki!

0|0
    0|0
  • Kısmett fal baktır bi

0|0
    0|0
  • bende yaşamak istiyorum banada çıkmadı hala

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benimde öyle yalnız değilsin merak etme..Belkide korkularından oluyordur mesela ben babam gibi biriyle hayatta evlenmem diyorum hem babama benzeyen kişiliklerle tanışıyorum. Korktuğun şeyler başına geliyor olabilir.

0|0
    1|0
Yükleniyor...