Gitme vaktim geldi..Gidiyorum,acılarımı da alıp

İlk sevgilim Cansuydu,tamamen sanaldan bir ilişkiydi ve ben 16 yaşındaydım. Babam

gemide çalışıyordu ve maddi durumumuz iyiydi. Cansu İstanbul'da,ben ise Ordu'daydım. 5 ay sanal üzerinden yürüdü bu ilişki. Mesajlaşmalar,telefon görüşmeleri,webcam görüşmeleri vs..

Seviyordum ama,hemde çok güveniyordum. Kendimden beklediğim ama ondan asla beklemediği şeyler vardı,aşık olmuştum. 5 ay sonunda özledim ve dayanamayıp İstanbul'a gittim annemden habersiz. Babamın haberi yoktu

gittiğimden,zaten telefonuna pek ulaşılamıyordu. 3 gün kaldım o şehirde,bir arkadaş ağırladı beni. İstanbul'da geçirdiğim 3 gün boyunca sadece Cansuyla ve beni misafir eden arkadaşla takıldım. İlk defa bir kızla el ele tutuşup,ilk defa bir kızı öptüm. İlk defa bir kızın saçlarını okşadım. .

Birkaç ay sonra gitti. Ortada birşey yokken,bir baktım,Cansu yok. Gitmiş. ve o gün bugündür tam 3 senedir Cansudan haber alamıyorum. Telefonunu arıyorum,hattını kapattırmış.Ulaşılamıyorum. Herşeyini değiştirmiş. Tam 17 ay boyunca bu durumun verdiği ruh halinden çıkamadım. İçtim sürekli,sonra yine içtim. Ağladım hep,erkek ağlamazdı ama ağladım işte yalnız yalnız. Derdimi anlatacağım kimsem yoktu,yazdım bende. Yazdım sürekli,başka çarem yoktu.

17 ay sonunda Ceren girdi hayatıma. Öyle her kızdan etkilenen biri değilim,yani tuhafım biraz. Gidip şunla sevgili olayım ya da etkileyeyim diye düşünmedim hiç. Kendiliğiden olmasını bekledim. Ceren'den etkilendim işte. Cansu gibi çok sevdim onu. Gerçekten acayip fazla sevdim ve güvenme hatasını yapıp Ceren'e güvendim. Meleğim derdim ona hep,ve sırf bu yüzden kızımız olacaktı bizim,ve kızımızın ismini Melek koyacaktık. İlklerimi yaşayamamış olsam da çok hevesliydim onu öperken,elini tutarken ve saçlarını okşarken.

Gözleri parlıyordu her yüzüne baktığımda.Sevişelim dedi bir gün. Şaşırdım. Bunu kabul etmedim,ona dokunmaya kıyamıyordum,bunu

yapamazdım. Bu teklifi uygun dille red ettim ve aylar geçti üstünden,bu konu hiç açılmadı.

E-maillerimi okurken bir mail açtım ve Cerenin Twitter adresi yollanmıştı bana.

Girdim adrese,fotoğraf doluydu hep. Tıkladım,

Ceren'in güzel yüzünü görme umuduyla açtım

fotoğrafı. Bel altı resimleri vardı,erkeklerle cinsel yazışmalar vs doluydu profili. Şok oldum,kalbimden vurulmuşa döndüm. Eski günlerime geri döndüm adeta.

Ayrıldım tabiki,ama sevmiştim ben,hem de

çok..

Şimdi ise,6.yılını doldurdu Cerensiz hayatım. Ben artık bir denizciyim,o ise tercüman.

Kimseyi sevemiyorum artık,duygusal olarak kimseden etkilenmiyorum. Unutamadım onu. O ise Şu an evli,bir tane kızı var. Duydum ki kızının ismi Melek'miş.

Canım çok yanıyor. 2 gün sonra gemiye gideceğim ve 6 ay yokum. Dertleşmek istedim,dinlediğiniz için teşekkürler. Kendinize iyi bakın

0|0
50

En İyi Kız Görüşü

• yasadiklarin hicte kolay seyler degil. Seni anliyorum.. Ama senin bir sucun yok belkide tek sucun insanlara guvenmekti ve simdide kendini bu yuzden cezalandirma. Tekrardan sevebilirsin biliyorum cok zor belki onun gibi olmaz ama yapicak bisey yok evliymis bide.. Sen sadece kendini uzersin insanlarin umrunda bile olmaz oyuzden aklina getirmemeye calis baska ugraslar bul kendine isinde kendini ilerlet yeni insanlarla tanis ve bir sekilde aklina getirme bence inan bana hersey daha guzel olucak. Bunu bir ders olarak dusun ve artik daha akillisin herkese guvenmemen gerektigini ve fazla deger gostermemen gerektigini daha biliyosun. Yasadiklarini bir ders olarak dusun yasanmasi gerekiyomus. onun icin hayat devam ediyo. Senin icinde etsin..

0|0
    0|0
    • cerenleyken hayallerimi gerçekleştirmek için sadece zaman ve para gerekiyordu. mesleğimi seviyorum. ayrıca karaya ayak basmamak için 2 sene izin kullanmadan çalıştım. şirket benden memnun,bırakmıyor peşimi. evimi aldım ve tamamen yepyeni eşyalarla donattım evi,tam cerenin isteyeceği gibi. dedim ya,zaman ve para gerekliydi,şimdi ikisi de var,ama ceren yok.unut demeyin çünkü olmuyor. 6 sene diyorum,2190 gün,52560 saat..

• mesajda konusabilir miyiz rica etsem?

• tabiki

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• hayat...

0|0
    0|0
  • ay çok kötü oldum :'((

0|0
    0|0
  • Özet geçin bana

0|0