Kapat

Arkadaşlar sakın büyük laf etmeyin sakın!! allah belamı verdi işte!! allahım napcam yaa :( yardım edermisinz?

geçen sene lisedeyken dersten atılmıştık . kız arkadaşmla sohbet ediyoduk. sonra kız bana dert yanıp duruyodu. bende büyük laf ettim, ''amaaan kızım aşk acısıda ne ki? allah evlat acısı ana baba acısı yaşatmasın yeterki. aşk acısından başka dert vermesin. o kolay unutulur dedim ve demez olaydım allah belamı verdi. o gün akşm sevgilimle kavga ettik ve o günden beri kavga ediyoruz. şimdi ayrıyız ama unutamıyorum abi allah belamı verdi neler yaşadım bu 1yıl içinde bir bilseniz. onu unutamıyorum sürekli salya sümük ağlıyorum akıl verin nolur çok pişmanım 1yıldır yalvarıyorum allaha tövbe ettim o lafı dediğim için. çok kötüyüm napcam yardm edn :(

0|0
512

En İyi Erkek Görüşü

• Sana kapak yapardım ama neyse.Yardım etcem iyi dinle.Sen ah almışsın.Önce o arkadaşını bul helallik al söylediklerinden dolayı.Sonra 2 rekat tövbe namazı kıl ve biraz çocuklara şeker vs dağıt.Sonrasın da inşAllah ümit ediyorum ki o insan aklından silinir.Bu söylediklerimi inancın varsa yap yoksa yapma.Sevgilerle...

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • inancım var tabi. arkadaşımın suçu yok hergün buluşuyoruz . namazı çok kıldım dilenciye para verdm yinede düzelme yok

• anladım tamam yapcam sağolasın

• sende sağol :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Lafa bağlama...

O ayrı konu...

Olan olmuş artık 1 senede sen kendini ona o kadar odaklarsan, sürekli kendini aşağılayıp suçlarsan daha beter olursun, şu aşamada sen bu haldeyken gelmez de zaten...

Kendine gelmeye çalışmalısın..

cut.

0|0
    0|0
  • sen korkmadan bakabilmişsin sevdiğine koklayabilmişsin saçını https://www.youtube.com/watch?v=BeFFEhiMih8

0|0
    0|0
  • Şimdi insanların birbirlerini tanıdıkları en iyi zaman ayrıldıkları zamandır,ve insan aşık olup olmadığınıda en iyi ayrıldığında anlar.

0|0
    0|0
  • Ne demişler büyük lokma ye büyük söz söyleme diye işte sende aynı o hesapsın :)

0|0
    0|0
  • tevbe et ama ben hep tevbe ediyorum ama malesef bildiği yapyıorum ALLAH BU ŞİMDİKİ TEVBEMİ KABUL ETSİN

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşına dediğinde haklıydın. Aşk acısı ne ki?

0|0
    0|0
    • :(

• En fazla 5-6 ay sonra unutursun. Anneni babanı kaybettiğin zaman her aklına geldiğinde üzülürsün hayatın boyunca keşke yanımda olsaydıda ona bir danışsaydım dersin.

• aşk acısı ne ki allah sehpaya çarpan serçe parmak acısı yaşatmasın amin

0|0
    0|0
  • allaha sığın yardım eder sadasfsafdasf

0|0
    1|0
  • üzülme o arkadasınlada konusma seen

0|0
    0|0
  • """ergen aşkı kolay unutulur""

0|0
    0|0
  • anlıyorum da yasın kac bilmiyorum da o senı ıstemıyor sevmıyorsa ilerde unutrsun zor olsada belkıde yıne asık olursun ben bu yasıma kaar ıkı kez asık oldum ama yasıyamadım doğru duzgun hayat bu ilacın zamandır baska seylerı dusunmektır yenı ufuklar acmaktır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• canım benım senı bu kadar uzen kısıden sana hayır gelmez kı dusunmemeye calıs.arkadas cevren vardır onlara karıs sosyal ol hobı edın bırseylerle ılgılen yanı

0|0
    0|0
  • hicbisey yapma bende seneler once o belayla karsilasmistim :) olsun ya guzel bisey

0|0
    0|0
  • Acı, acıyla iyileşir.

Aşk ise daha büyük bir aşkla.

Hz. Mevlana

Mesaj alınmıştır umarım :))

0|0
    0|0
    • mesajı anlamadım anlamadım :/

• sözle değilde senin davranışlarınla alakalı olabilri mi acaba...

0|0
    0|0
  • ben olsam bırakırdım ne hali varsa görsün hiçbir erkek senin gözyaşından kıymetlimi sanki

0|0
    0|0
Yükleniyor...