Kapat

Çok yüzsüzleştim çok! Napmalıyım şimdi?

ayrılan sevgilimin peşinde haftalardır dön diye koşuyorum. tam bir gerizekalıyım ben! ya seviyorum asrkadaşlar yüzsüzlük ama seviyorum dön nolur diye yalvarıyorum yok dönmem diyo.. senden soğudum diyo.. bana tekrr aşık olsun istiyorum. olmazmı ? :/// çok aşığım ya öyle basit aşklardan değil yıllardır seviyorum onu. aşkından ölecem o derece.. napcam unutmalımı mıyım ? bir akıl verin mesaj atmadan onunla konuşmadan duramıyorum ters cevaplar veriyo o da. napcam?

0|0
79

En İyi Erkek Görüşü

• Offf off hep aynı sendrom. herkeste aynı dert aynı hata. Sen dön deyince dönecekmi sanıyorsun. sen yalvarınca aklı başınamı gelecek sanıyorsun. Hayır bırak ya gitsin bir uzaklaşın bir nefes alsın rahat bırak. o senden vaz geçmiş sen ondan değil. acıyı sen cekersin. dön dön dön sen hazırdasın hep özlermi seni. dur bir ya sensizliği bir tatsın yokluğunu bir görsün kaybetmeyi yaşasın. zaten nefes almak için gitmiş adam ne boğuyorsun bırak yakasını. sakin ol biraz. öyle bitti demeyle bitmez bu işler. niye gitti ne yaptın neyin eksikti neyin fazla geldi ne yaşadınız nasıl yaşadınız hatalar yanlışlar ne bunları bir düşün . kendini yenile dik dur sensiz de yapabildiğini görsün. biraz da o desin acaba benmi kaybediyorum diye bu ne telaş ya. zamana bırak sakin ol. akışına bırak tüm yolları kapatma sana dönebilmeye yüzü olsun ama öyle çantada keklik gibi ordada bekleme. hayatını yaşa. gittiyse şu halini istemiyo demektir. içinde onun ilk sevdiği insanı bul çıkart. Off ya her tarafınız hata neresini düzeltelim bunun. En büyük yanlıştır aman gitme seviyorum olürüm biterim ler. onun duymak istedikleri şu an bunlar değil. Buhran dönemlerini yeni buhranlarla aşamazsınız. adama biraz özgürlüğünü verin. baksın yasasın özlesin karşılaştırsın korksun. Ahoooo siz böyle yaparsanız daha çook ağlarsınız geleceği varsa bile gelmez.

3|1
    0|0
    • ona mutluyum havalardıa verdim. başkasıyla çıkcam görürsün demiştim. çık ne güzel sevinirim dedi. yani kılı bile kıpırdamıyo. bir kız bulayım onla çıkacam siyo

• yani iyice bunaltın tehdit ısrar yapışkanlık yapma ya cidden yapma. çoçuk eğerki seninle dalga geçiyorduysa yapacağın bişey yok amad değildiyse yapacağın şey çok. çok kişiye yazdım bunu kime ne yazmışım bir oku onları vaktim yok çıkacağım orda yazıyor hatalırın yapacakların.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Unut dersem unutamazsın umudun engel olur koş peşinden desem gururun engel olur bu arada senin umudun da gururun da o onu bırakma

1|0
    0|0
    • bırakmayım mı? hep seveyim mi onu ? :)

• sev desem sevemezsin tam bırak desem unutamazsın ben sevmeyi seçmiştim

• kazandınmı peki onu?

• zaman gerçekten ilaç bırak oluruna dönerse zaten seviyordur ama dönmezse kabullenmek zorundasın başka şansın yok ki aynı şey bende de var ayrılan benim haklı benim çok özlüyorum bitiren benim ama yazar döner diye bekliyourm çünkü ben yazarsam o daha da gidecek çünkü susmak gerçekten en iyi cevap bırak yalnız kalsın canı yansın seviosa yanar acı çeker gelir kendi zamana bırak

0|0
    0|0
    • BAYA Bİ SÜRE KONUŞMADIK YİNEDE KILI KIPIRDAMADI. O DÖN DİYE YALVARMAM DEDİ

• eyvallah hocam bunları anlat anlat dilimde tüy bitti. hay allah razı ola.

• Değerini düşürüyorsun ve aciz gözüküyorsun kullanılacak kız pozisyonuna düşüyorsun cinsel yönden açık hedefsin Tamam der görüşelim der zaten sende hazırsın sırf seninle cinsel yönden birlikte olup paçavra gibi atar bir de bu kız benim peşimde çok koştu cinsel yönden çok kullandım sonra sıkıldım attım der ve bu anlattıklarım gerçek bunları kaldıracaksan devam et karaktersiz kişiliksiz aciz biri gibi

0|0
    0|0
  • koşmayı kesersen mal gibi ortada kalır o havasıda iner şuan çocuga fena gaz yükle0esi yapıyorsun

1|0
    0|0
    • peşnde kıoşmayım mı yani? serbetst kalsın

• tabiki koşma kendini çok degerli sanıyor ve bu degerliliğini her kızda kullanabıllecegını dusunuyor bırak da mal gıbı kalsın hıc de bır sey yapamaz afallar hemen dönme ayakları yapar

• başta kendini anlatma şeklinden dolayı bence sen aynen dewam et

0|0
    1|0
    • onu hala seveyim mi yani?

• öylede yaptım valla :))

• o eksi verenin be alnından öpüyüm akıllı kişiymiş böyle tavsiyemi olur

• filim sonunu söyleyen gıcık oluyorum ben burda ama. bu saatten sonra aşık falan olmaz. ama bu yaşlardaki en güzel tatlardandır sevmek koşma peşinden bırak aşk seni şair yapsın.

0|0
    0|0
    • yaptı zaten.. çok anlamlı yazılar yazabiliyorum. aşk deyince içimi çekiyorum aah ah

• bu duygunun ne kadar güzel olduğunu bigün bunu yaşama şansın kalmadığında anlarsın. tadını al hayatın.

• yadırgamıyorum kadının aşık olanı erkekten daha çok aşık oluyo onun için senin zoruna gidiyosa başkalarıyla ilgilenmye çalış hayat ondan ibaret değil

0|0
    0|0
    • başkasıyla çıkarsam ayıp olur , birini unutmak için başkasıyla çıkmak günah ya.. çocuğun duygularıyla oynamış olurum günah 0olur

• bilmiyorum ama ondan başkasını sevmiyorum

• o zaman devam et kendine işkenceye :)))

• geçmiş tozdur üfle gitsin yeni birini bul bak yaşantına hiçkimse vazgeçilmez değildir. ;)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yuh kızım yuh... asıksn ama böyle yaparak olmaz bebegmm.. uzak kal bıraz. kendıne gelsın adam.. oda özlesın.. sevıyosa zaten olur yok degılse :( senı sevmenı napcan

0|0
    0|0
    • sevmiyorum soğudum diyo :( belki sevemezmi bir umut işte?

• şimdi ben ondan tamamen herşeyimi kopartıyorum? bidaha mesaj atmıyorum benden hiç haber alamasın. bu şekilde ne zaman sonra özler ki beni?

• bak ebenimkı de benden soğumustu... benıde sogutmaya calışmıstı.. ama sonra 2 ay sonra döndü fakat bızım aramazda sevısme olmustu belkı o yuzden ozledı de döndü bana..fakat sonra yıne gıtı tamamen hemde... gıdecegı varsa gıder sen bısey yapamazsn ama dönecekse sayet bu sefer sana daha saglam döner..çünkü kendi dönmüş olur sen dön dedgn için degıl... bence sabret...

• Boşvereceksin. Beni dinle sen. Tecrübelerime dayanarak konuşuyorum. Eskiye dönmek büyük hatadır. Unutmaya çalış.

0|0
    0|0
  • yeni birini bul kendine

0|0
    0|0
  • Bende kiskancligim yuzunden bitti bence bende 1 hafta yalvardim 10000 mesaj atiodum gunde hic birine cevap vermiyodu hata bloke etti beni smdi 3 gun oldu .. Knsmiyo nasil knscak

0|0
    0|0
  • bende erkek arkadaşimin peşinde koştum hep mesaj attim çok üstüme geliyosun diyo 2 3 gün kafami topliyim diyo bide ayni siniftayiz benim yanlişlarimdan dolayi hepte aramiz bozuk :/

0|0
    0|0
  • kimse peşinde yalvaran birini affetmez şuan o seni elinin altında görüyor mesaj atma yalvarma bak kendin gördün işe yaramıyor bu saatten sonra kendine bak kendini geliştir bu süre zarfında onsuzda mutlu olabileceğini göster arkadaşlarınla vakit geçir fazla yalnız kalma bir şeylerle uğraş yeni ayrıldığın için sürekli aklına gelecek biraz geçsin alışıcaksın onsuzluğa ama o gelip sana döndüğü zaman karşısında ezilen birini değil kendisine güveni tam birini bulsa sence daha iyi olmaz mı

0|0
    0|0
    • oılurda 1haftadır sırf bu yüzden konuşmadım bitti diye beni özlesin diye yazmadım ona. o da yazmadı . yani yokluğunda varlğnda farketmiyo diyo

• canım aynısı bana da oldu ben yalvardım saatlerce yok sevmiyorum seni bıktım dedi bende tamam dedim ama ağlıyodum hergün iki gün sonra o bana yalvardı sende artık yüz verme

0|0
    0|0
    • o bana yalvarmadı işte.

• ne kadar süre kestin mesajı?

• iki üç gün atmadım hiç sonra bir baktım o yazmış

Yükleniyor...