Kızlar biraz uzun olacak ama ilgilenirseniz çok sevinirim!!!

Erkek olarak kaşın doğal olması gerektiğine inanırım ben 5-6 yaşlarında bir akrabam beyaz olan saçlarını çekmişti önümde bende özendim ve saçım kısa olduğu için kasımı çekiyordum ailem kızıyordu ama aldırmadım ergenliğe kadar 13-14 yasına kadar kaşsız dolaştım diyebilirdim Annem her gördüğünde yine tavuk poposu gibi yapmışsın derdi :) ne işe normal olarak kasım kalınlaştı karardı çok çirkin oldu ve ben almaya düzeltmeye başladım 6 aydır ama birbirilerine bile benzemiyorlar değil doğala yakın ne yaptıysam benzetemedim ve fobi haline geldi psigolojimi bozdu kendime güvenimi 0 etti aslında yakılsıklı olduğumu söylerler 1.85 boylu 75 kg açık kumral çekik gözlüyüm hani biraz birbirine benzer olduğunda kasım yolda çocuklar abi ne kadar yakışıklısın diyolar.. ama takrar bozuluyor yeni bir ortama girdiğimde örneğin dershane bana karşı ilgi duyduğunu hissettiğim kız sayısı 10-15 civarında oluyor 1 aya kalmaz hepsi yüzünü çeviriyor çünkü bende onlara yanaşacak özgüven yok haliyle onlar uzaklaşınca ıce kafayı yiyiyorum sizce ne yapmam gerek kafayı takmım mı ? kabul eden böyle etsin falan mı güzellik uzmanları bu işi yaparlar mı yaparlarsa maddi imkanda kısıtlı hem yaşadığım şehirde tam anlamıyla güzellik uzmanının olduğunu sanmıyorum üniversiteye hazırlıkda var ama benim kafa gıdık bu konuya lütfen yardım edinnn :(((

0|0
30

En İyi Kız Görüşü

• ımm bu konuyu halleden erkek kuaförleri var diye biliyorum kendimden örnek vereyim kaş aldırdıktan sonra 2-3 hafta çıkmıyor aldırmayı deneyebilirsin ya da internette alma teknikleri bulunuyor onları uygulayabilirsin tabiki keman yayı gibi incecik olmamasına dikkat et :)) veya bin bilsende bir bilene danış derim

0|1
    0|0
    • burada öyle kuaförler yok ş.urfa oldugum yer varsada şu an beceremezler uygulama tekniklerine baktım yapamıyorum :( teşekkür ederim cevap için

• o zaman yakın bir kız kankandan ya da bu işi anlayan birinden iste :) annene bir sormayı dene :)

• olur teşekkür ettim :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Bi süre bırak kaşlarını uzasın. Eliden geldiği kadar ellemeye çalış. Eğer yolmandan dolayı bayağı azalma varsa badem yağı falan sürebilirsin. Bu utanılcak bişey değil, özgüvenini yitirmene de gerek yok. Artık erkekler de kaş aldırıyor yani aldırıyor dediysem öyle incecik değil :D uzadıktan sonra kuaföre gidip istersen hafif düzelttirmeler yaptırırsın ve hallolur hiç dert etme.

0|1
    0|0
  • doğal kaş olunca ortası birlişk falan kötü duruyor sana derim ki bence sen kaşlarını bir kuaförde düzellir sonra da lazer uygulamasıyla sürekli çıkan yerleri aldılır ve dahada çıkmaz kaşın aynı şeilde kalır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...