Bu konu hakkında özellikle erkeklerin düşüncesini alabilir miyim

Erkek arkadasımla 3 yıl olucak ınsallah,beraberız ama herhangi bir yakınlasma,dudaktan öpme vs bunlar hiç olmadı ve okudugumuz için farklı şehirlerdeyiz.Sizce bir erkek ne kadar iyi kişiliğie sahip olursa olsun başka bir kıza sırf bu amaçla yanaşır mı?etrafımda örnekleri çok fazla oldugundan merak ediyorum

0|0
08

En İyi Erkek Görüşü

• aferim aslında ama şöyle anlatayım.. erkeklerin bu hali her ne kadar kişiye kalmış olsada bir süre sonra biyolojik bir zorlamaya dönüşür.. yani o çocuğun yanına o yolda biri gelse sürtünse cilve yapsa beyin orda kalır vücudun komplesi gider.. bence oturun konuşun acı biraz çocuğa çünkü gerçekten acı veren bir durumdur tam birleşme olmasada bir orta yol bulun bence

0|0
    0|0
    • Onu yapabilcek seviyede bir kız oldugunu düşünmüyorum ya o yuzden gerekirse evlenene dek böyle gitsin istiyorum :)

• aslında güzel bir düşünce ama dediğim gibi.. uzun vadede fiziksel ve biyolojik olarak erkeğe acı vermeye başlıyacak hatta kontrolü ele alabilecek bir konu bu.

• haklısınız tesekkur ederım

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• etrefındakiler ile karıştırma karıştırmaya başlarsan ondan soğumaya da başlarsın her erkek öyle değildir herkez nefsine hakim olabildiği kadar uzak durur öyle düşüncelerden öyle düşünceleri olsaydı seninle öyle şeyleri yaşamak istedğini sölerdi rahat ol bence

1|0
    0|0
    • ilerki boyutları ben ıstesem bıle yapmaz bılıyorum

• Seni seviyorsa, seninle ciddi düşünüyorsa, Allah korkusu varsa sen istesen de senin için nefsine hakim olmaya çalışır bu tür insanlarda var sayılarını küçümseme

0|1
    0|0
    • Saydıklarınızın hepsine sahip oldugunu düsünüyorum ama belli de olmaz tabi

• yoo herhangi bir sorun yok.sordu üstü kapalı bir şekild fikirlerimi öğrenmek için bende asla musade etmeyecegimi belirttim konu kapandı

• Böyle olmaya devam et en doğrusu da bu. Ne şimdi nede ileride bu konuyla alakalı sıkıntı yaşarsın ve ne sevdiklerine nede ailene karşı yalan söylememiş olursun. Evlendiğin insanı en mutlu edecek en güzel hediyelerden biri sen benim ilkim ve sonumsun demek bunu çoğu kişi diyemez

• uf allah aşkına ya ya az büyüyn artık lütfen ulan bu kafa ile hala sevgilin arsa bravo sana ya wallaa

0|0
    2|0
    • Büyümek ? Büyümekle ahlak boyutunun ilgisini bana anlatır mısınız ? 14 yasında ama 22 kişiyle ilişkiye giren kız büyük yani size göre? Anlıyorum

• Mümkünse olma da zaten kendin gibi birini bulursun merak etme dip dibe takılırsınız artık hahah :D

• sen nasıl birşeysin ya walla :)

• erkek arkadaşının ortamıda önemli bu konuda kesin bişey söylenemez

0|0
    0|0
    • Kız arkadası yok hiç?

• çok güzel :)mutluluklar diliyorum size :)

• tesekkur edıyoruumm :)

• Yaklaşabilir o anki psikolojisine bağlı ve karşısındaki kızın ne kadar rahat olduğuna maalesef

0|0
    0|0
  • ben yanaşmam :D

0|0
    0|0
  • Eğer yanaşmıyorsa ...Neyse şimdi =)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...