Hiç şaşmaz dediğiniz hoşlanan erkek asık erkek davranısları nelerdir?

soru basit :)) asık hoslanan erkek davranısları nelerdir ?

0|0
66

En İyi Kız Görüşü

• Öküz gibi bakar, heryerde karşına çıkar, baktı ki bakmakla olmuyor yanaşmaya çalışır , yüz bulamadı mı arkadaşlarına sarkar baktı o da işe yaramıyor öküz gibi bakmaya devam eder..

1|0
    0|1
    • arkadslarıma baksa sogurdum o erkekten

• işine gelen istediğini yapıyor ;)

• aynen

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• fermuar kısmı kabarırsa sneın yanında anlakı aşıkdır o kişi sana alsana en geçerli tiyo kapiş

0|0
    0|0
    • asık mıdır yoksa yavsak mı :))

• o zaman hem fikirz demi

• evet hem fikir .d

• sürekli sana bakıyorsa aşık değildir..kızlar her kendine bakanı aşık ve ona asıldığını sanar halbuki sürekli bakmasının nedenleri farklıdır ama sürekli bakıyorsa sana karşı ilgisinin olmadığıda anlamına gelmez...benim mesala sürekli baktığım üniversitede bir kız vardı ama ondan hoşlanmıyordum sadece garip geliyordu giyinişi...yürüyüşü...tek takılırdı asosyaldi...satanist olabilme ihtimali üzerinde durdum yakın çevresine soramadım çünkü yakın çevresi yoktu...tekti hep kız biraz obbesif kompulsifti sanki ellerini ıslak mendille devamlı silerdi...koluyla kapıları açmaya falan çalışırdı neyse yani benim gibi garip gelen kızlara bakanlar olur...aşık erkek nasıl olur inan onu bilmiyorum odunluğun nirvanasına ulaşmış bir insanım ama aşık olan arkadaşlarımdan gözlemim şu..aşık erkek herhalde yakın erkek arkadaşının kafasını ütüleme fonksiyonu içindedir...benim baya bir kafamı ütülemişlerdi...

0|0
    0|0
    • ahahhahaaa :DDDLŞASO,DİSLDF bende bakmasının yeterli olmadıgı görüsündeyim .dd

• tamam pavlovun köpeklerini dene :)

• ahhaha tamam :))

• aşık erkekmi varmış hadi canım inanmam :D

0|1
    0|0
  • Hiç aşık olmadım ki bilemedim zor soru

0|0
    0|0
    • peki hiç hoslanmadın mı :))

• Hoşlandım her gün güzel bir kız görüyorum hoş oluyorum:) ama aşk başka bir şey

• Saçmalarsa o iş tmamdır. =))

0|0
    0|0
  • günün çoğunu sana ayırması ve mutlu olması:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• gündüz mesaj atar gece mesaj atar sürekli mesaj atar

0|0
    0|0
    • numarası yoksa eger en baslarda hani nasıl belirtiler verirler

• Sürekli mesaj atar kıskanır vsvs gider ..

0|0
    0|0
  • zamanla ilgisizleşme

0|0
    0|0
  • her tahminim her fikrim şaştı bebeğim. adam sandıklarım öküz çıktı.

0|0
    0|0
  • sürekli sana bakar.

0|0
    0|0
    • ya hep böyle diyolar ama ben onların baktıgını görüyorm bakmaya ceknyorum ne olcak bu iş:((

Yükleniyor...