Bana musallat olan bir şeyler mi var yoksa kendim mi kafamda kuruyorum?

Arkadaşlar bu aralar sürekli ağlamak istiyorum okulda,evde en küçük bir şeyde bile alıyorum çok kötüyüm birde rüyamda ölülerle konuştuğumu görüyorum bir kaç gündür de hep siyah gölgeler görüyorum etrafımda rüyalarımda ıslıkla doa üstü varlıkları falan çağırıyorum.Bana musallat olan birşeyler mi var yoksa benmi kafamda kuruyorum anlamadım doktora mı gitmeliyim?

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• namaza başlamı dene bakalım depresyondamısın nesin anlayamadım aybaşınmı geldi ? şeytani vesveseleri sil aklından

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• doğa üstü varlık diye bişiy yoktur üç harfliler falan vardır onlarda insandan üstün değildir

yatmadan Allah'ın rızası için abdest al iki rekat namaz kıl yatağa girdiğinde felak nas ve ayetel kürsiyi oku avuçlarına üfle ve avuçalrınla tüm ulaşabildiğin yerlerine gezdir

sonra yat uyu

baktın yinemi bişeler geldi bas tokadı

0|0
    0|0
    • ateistim

• hee hacı işin zor değil yine de dediklerimi yapabilirsin bir tılsım kabul et

şunu aklından çıkarma sen onlardan üstünsün yeteneklerin sahip olduğun donanımlar onlardan üstün

bak tarihe bak tüm filmlere ortak akıl hep insanların üstünlüğü ile bitiyor

kendine güven

• yatmadan evvel iki rekat İstihare namazı kıl namaz bitip selam verdikten sonra kıbleye yat bir şey yiyip içme kimseyle konuşma ayrıntılar ve duası için googleden araştır olmadı bir din alimine başvur korktuğu sey olabilir de olamaybilirde

0|0
    0|0
  • bence doktora git ve rahat olmaya çalış kafanda büğütme gördüğün veya hissettiklerini ... olabilir insanınların psikolojisi bozulabiliyor düzelecektir merak etme.

0|0
    0|0
  • Musallat ile birlikte büyü vardır bakım yaptır geç kalma

0|0
    0|0
  • bu zamanalrda yeni trend olan tükenmişlik sendorumu var sende

0|0
    0|0
  • küfür edicek kadar cesaretin varsa gizli olmayacak kadar yüzün olsun

0|0
    0|0
  • depresyondasın ne musallatı batıl inançlardan kurtulamadık bir türlü