Kapat

Tekrar aşık edilebilir mi?

Eski erkek arkadaşım benimle hiç diyalog kurmuyordu ben kurdum mesafeliydi sonra eski meseleleri açıp içimdeki her şeyi saydırdım bana karşı artık hiçbir şey hissetmiyormuş öyle dedi. Sizce onu tekrar aşık etmenin bir yolu var mı varsa ne?

0|0
35

En İyi Kız Görüşü

• içinden geleneni hepsini söylemişsinsana birşey hissetmişse bile o an bitmiştir tekrar aynılarnı yaşamamak için senden uzak durcak

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • yani öyle ilanı aşk değil. Ne kadar kırgın olduğumu bu kadar sevdiğim birinden kazık yemenin çok kötü olduğunu psikolojimin bozuldugunu anlattım

• illaki vardır senin bu saatten sonra konuşmalarına çok dikkat etmen lazım onun sevgilisi var mıhoşlandıgı biri falan birde görüşebiliyormusunuz

• her gün yaklaşık 6 saat aynı ortamdayız okul sebebiyle. sevgilisi yok kendini derslere verdi. hoşlandığı var mı bilemem

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• bence sende hissetmemeyi dene siz kızların en büğük problemi hep kovalanmak istersiniz .. eminim o sana yaklaşınca sen tekrar alttan alıcak kaçıcaksın. bunumu istiyosun yoksa çekinmeden söyle ona aşık oldugnu itiraf et. 2 den biri .

0|0
    0|0
    • niye kaçayım hiç de öyle bir huyum yoktur. siz kendi kız arkadaşlarınızın tavırlarını genele yaymışsınız :)

• ama ataerkil bir toplumda yaşadığımız için mecburen ilk adımı erkekten bekliyoruz. Eğer toplum normları olmasa şu an barisalim derdim. ama maalesef ülkemizde adım atan kız yılışık/yollu sıfatlarından birine layık görülüyor.

• bak bu knuda çok haklısın bir kızın direk bir erkege teklifte bulunması o kızın toplum içindeki asaletine gölge düşürebiliyor . belkide hislerini bakışlarla veya bir aracı vasıtasıyla bildirmek nabzını kontrol etmek bir yol olabilir.))

• Bir erkeğin kalbine giden yol midesinden geçermiş yemeğe götür :)

0|0
    0|0
    • yemek mi kaldı yahu... :((

• çiçek böcek al desek olmaz en iyisi ozaman bir bardak su iç unut

• Neden edilmesin ki? ugraş ve gör

0|0
    0|0
  • bitmişi canlandırma bence derim üzülürsün sonra

0|0
    0|0
  • Eski hatalar tekrarlanmayacak ise neden olmasin.

0|0
    0|0
    • ama yüzüme bakmıyor tekrarlanmayacağına bakar mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkekler kızların peşinde koşmayı sever ona peşinden koşucak bir neden vermelisn senden başkasıyla mutlu olmayacağını göstermen gerekiyr.. Bu biraz zor ama anılarınızı su yüzüyine çıkartabilirsn :)

1|0
    0|0
    • konuşamıyorum ki nasıl çıkartacağım? bu saatten sonra konuşmak yüzsüzlük olur. zaten öyle iddialı bir tipim de yok okulda benden çok çok güzel kızlar var. vazgeçilmez olacak bir özelliğim yok.

• yapmazsam umut yok mu? :((((

• Canm sadece bir erkeğe odaklı olma yaşanacak o kadar çok sey varken dünyada senin kölen olucak sana dünyaları vericek erkekler varken bir erkeğin peşinde olmak bana biraz tuhaf geliyor. Anlıyorum seviyorsun ama erkekler dış görünüşe ya da eski sevgililerini başka bir erkekle görürse kafalarına dank edıyor bırazda ya da dediğim gibi kenedene bakım yapıp erkeklerın ılgısını ceker hale gelince bunu ben herzmn böyle gördm böylede oluyor :/

• ilgisiz davranmak ve onu unuttuğuna ikna olması tek şans bu olablr hala olmszsa sal gitsin

1|0
    0|0
    • yani ayrıldıktan sonra hala unutamadığımı gördü bir kere işe yarar mı bu saatten sonra?

• yarar tabi zaman ilaçta olmş olabilir mantıken !

Yükleniyor...