Kapat

Erkekleri etkilemek için

link bu linkteki doğru bu tespit mi?

0|0
111

En İyi Erkek Görüşü

• 1)kendinize güvenin bu en önemli madde. kendine güvenen kızlar her erkeğin dikkatini çeker

Onaylandı.

2)hep gülümseyin. somurtkan bir insan hep negatif enerjı yayar ve bunu karsı tarafa hıssettırır. daima pozitif olun. bildiğimiz bir söz gülümsemek kadının en guzel takısıdır çok dogru bır soz

Onaylandı.

3)bakımlı olun. ozellıkle eller bır kızın en dıkkat cekıcı yerı tırnaklarınız uzun olmasın temız kremlenmıs yumsacık bır el kımın hosuna gıtmez :)sade olmakta en önemlisi

Onaylandı.

4)saçlarınız buda en dikkat çekici nokta güzel kokan ışıl ışıl bir saç hem sizi güzel gösterir hem dikkatleri toplar;)

Onaylandı

5)güzel konuşun boş konuşanı kımse sevmez az konusmaya dıkkat! hatun dedıgın cok konusmaz kufur etmez saygılı seviyeli duzgun bır hitap kullanır .

Göreceli, onaylanabilir.

6)basarılı olun bu sızın özgüveninizide arttıracak bir unsur ve erkeklerin daha çok tercih ettikleri secenek. diyorsunuz ki ben bunları yaptım ama onla bir ortamımız yok . o zaman gözler devreye giriyor karsısına gecın arkadasınızla konusurken gozgoze gelmeye calısın gulumseyın ama sankı arkadasınızla konusmanıza guluyormu ızlenıı verın keskın tatlı bakıslara kımse dayanamaz . ee artık bunlardan sonra da olmuyorsa sanırım vazgeçmek en doğrusu olmuyorsa olmuyordur zorlamaya gerek yok

Onaylandı.

Perfect atış yapmış, 3 yıldız.

cut.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• bak etkilemek isityorsan mini siyah etek beyaz inin gösteren bir buluz altına siyah sütyen ve tanga backalarına ise siyah ince çorap ve ucu açık siyah topuklu

0|0
    0|0
    • bu erkekleri etkiler ama başka yonde ;) kızların ıstedıgı ıse aşk yonunden ınce ayrıntı

• Yazıda (bakımlı olun. ozellıkle eller bır kızın en dıkkat cekıcı yerı tırnaklarınız uzun olmasın temız kremlenmıs yumsacık bır el kımın hosuna gıtmez ) demiş. Bu konuda katılıyorum

0|0
    0|0
  • güzel yaklaşım hepsini yapamıyorsanda sıcak ve içten bir gülümsemede yeterli

0|0
    0|0
  • Tırnakların Uzun kırmızı ojeli olmasıda degişik ve çekici (bakımlı )

1|0
    0|0
  • eskiden erkekler kızları etkilemek için çabalıyordu şimdi kızlar çabalıyor

0|0
    0|0
  • Hiç katılmıyorum linkte yazanlara erkekler severse çok saf sever insan olmak yeterlidir

0|0
    0|0
  • % 75 i için az göğüs çatalı birazda konuşurken yakın durmak yeterlidir =)

0|0
    0|0
    • bu erkekleri etkiler ama başka yonde ;) kızların ıstedıgı ıse aşk yonunden ınce ayrıntı

• hiç sanmıyorum kendını tatmın etmek ıcın sever bır sure ama o kızla evlenmez .

• hiç öyle düşünme ben neler gördüm karikatür gibi =)

• durumumuz yoktu okuyamadım :D

0|0
    0|0
  • sen bunu okudunmu ya bide kolpa hep.

0|0
    0|0
  • bunun için o kadar uzun bir yazıya gerek var mıki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Güzel yazmış ^^

0|0
    0|0
Yükleniyor...