Kız/Erkek dost kalamaz !

Bence kız erkek dost kalamaz elbet birinin duyquları deqişir ben çok gördüm örneklerini sız ne düşünüyorsunuz ?
Güncellemeler:
İlk başta arkadas gibi olablirsin ama sonradan o sevqiye dónüşür erkek illa yan gózle bakar :)
Erkeklerin hep bir kafasının bir tarafnda kızla yatmak geçer ama arkadaş gbi davranablr şyd arkadaş gbi davrnıyo sanıyosunzdur belki :)

0|0
137

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• kiz güzelse erkek eninde sonunda niyeti degisiyo

dost olmaz erkekte ben kuzenlerimde bile korkuyom yasit olsak seni alirdik felan diyolar saka maka gözleri var

0|0
    0|0
  • Tepiklicekler belkide benii.

Erkek ve kızın arasında arkadaslık ya da sevgılıden farklı bı muhabbet olmaz benım görüşümce.

Dostluk kardeslık falan hıkaye :)

0|0
    0|0
  • bunu hepimiz böyle düşünüyoruz inan ateş-barut tavşan-havuç kedi-köpek rakun-sansar bunlar aynı yerde olmazz arkadaşş..:D

0|0
    0|0
  • bence dost kalabilirler benim var mesela beni çoğu kız arkadaşımdan daha çok anlayan biri:D

0|1
    0|0
  • İki tarafın da hiç böyle bir şey düşünmediği kişileri biliyorum ben. Ama yine de en çok rastlanan birinin aşık olması.

0|0
    0|0
  • Bende katılıyorum, illaki arada bir etkileşim oluyor taraflardan birinde.

0|0
    0|0
  • Bazı istisnalar var mesela benim erkek arkadaşım var ve biz gayet iyi dostuz :)

0|0
    0|0
  • kalır 7 yıldır 3 tane çok yakın arkadaşım var değişmedi değişeceğini de sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Babam haklı yani :D

0|0
    0|0
  • işin sonu başka yerlerde biter...

0|0
    0|0
  • sadece erkek için degil ki kızlarda da olabilir ;)

0|0
    0|0
  • istisnalar olabilir tabi ama genelde kalamazlar!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sonucun her kez nereye gideceğini biliyor da neden bundan şikayetçi olunuyor onu anlamadım. Dost dediğin tanıdığın güvendiğin kendisinden zarar gelmeyeceğini bildiğin ve çoğu şeyini paylaştığın kişidir. Bayan olsun erkek olsun zaten sevgili olarak da böyle karakterde birini aramıyor mu? Peki bu kişi dostunuz dediğiniz insan neden olmasın ?

0|0
    0|0
  • 4 senedir arkadasım var dost dıyelım ne o ne ben o duyguları beslemedık cok tatlı cok güzel bir hatun.Uzun sürede devam edicektir.

0|0
    0|0
  • olamaz biliyorum bir saatten sonra azgınlık başa vurur :D

0|0
    0|1
  • alakası yok bence

0|0
    0|0
  • phenim duyqular pek deqishmior yha .s.s

1|0
    0|0
  • Katılıyorum , ateş ile barut ...