Çingene kız ile yaşadığım polemik hakkında ne düşünürsünüz?

araba kulanıyorum yanımda babam .kırmızı işikta durdum karşimiza geçtı çıngene kız bıı babam bı bana bakıyor neyse sonra yanıma cama yanaştı aç camı dedı çok az açtım sonra aç aç yemem dedı ..az daha açtım babamın yanında demezmı yakışıklı kılot param yok gel bana kılot alalım dedı ..ve Şu an uzerımde tanganın ıplerı var dedı ortasına param yetmedı sen doldururmusun demezmı kıp kırmızı oldum

0|0
145

En İyi Kız Görüşü

• sabah sabah :)) iyi geldi ya çok komikmişş :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Ee baban birşey demedi mi? de get ordan 3 kuruşluk kadın deseydi ya da bu tam bir soygunculuk kıl payı kurtuldun.. ya virüslere bulaşırdın ya da atlet kilotla kalırdın geçmiş olsun... :))))

0|0
    0|0
  • Allahtan baban varmış yoksa başına kötü şeyler gelebilirmiş dhfgdf

0|0
    0|0
  • Gülünücek durumdan çıkmış artık...

0|0
    0|0
  • hahahhahaha koptum yerlerdeyim şu an:))

0|0
    0|0
  • he gülüm he

0|0
    0|0
  • fazla hayal dünyanda yaşama motoru yakarsın.

0|0
    0|0
    • hayal dünyasında yaşamayı sana bırakıyorum arkadaşim benı var eden gerçeklerdır ben gerçeklerımle ayaktayım senın gıbı hayal ınsanlar şimdi var az sonra yok olurlar ... elbetee hayalı olmayan yoktur ama hayalleri yazacak kadar acız degılım =)

• Amannn salla gitsin :D

0|0
    0|0
  • koptum yaaa 5*

0|0
    0|0
  • Çok uyuma...

0|0
    0|0
  • Kahkaha attım yahu olur öyle boşver :D

0|0
    0|0
  • hahhahah koptum ya.)

0|0
    0|0
  • Dötü iyi yırtmışsın :):)

0|0
    0|0
  • Geçenlerde biz de bir arkadaşla Karanfil'deydik.

Bizi samimi görünce gül satmak istedi.

Bayağı bir dolandı arkamızdan, istemediğimizi belli edince, "ölü görün inşallah" dedi gitti dhgfhdgf

0|0
    0|0
    • kadı koy sahılınde bır gun yururken takıldı peşimize istemedık demezmı bu kıza inşallah tecavuz ederler

Erkekler Ne Diyor 5

• azgınlık başına vurmuş babana dicektin baba sen bir git ben ayar çekip geliyorum :D

0|0
    0|0
  • asdfghjklşi, ben fazladan para verirdim jartiyer alsın iye

0|0
    0|0
  • Puhahah yanında baban olmasa söylenecek çok söz var ama işte boş ver eğlenceli bir anı kalmış

0|0
    0|0
  • sabah sabah iyi güldüm :D

0|0
    0|0
  • hahahahahahha :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...