Pişman olup döner mı bana?

evli bir erkektım ona dürüst oldum önce kaçtı benden sonra o da sevdi deli dolu 4 yıl aşk yaşadık ve bırgun kaçırdım onu bırbırımızındık artık hatta ona düğün bile yaptıp evliyken fakat sonra eşimden ayrılmamı istedi kabul etmedim çunku 3 yavrum vardı ılk eşimden aşkımdan da 1 oğlum olmuştu ne istediyse yaptım ama ailesi araya girdi ya kızımız ya da öbur ailen dedi aylarca deli divane oldum sevdiğim aşkım da öyle diyo du kavgalar karakollar nihayetınde 6 ay oldu ayrılalı ben onu o benı suçladı onu hala çok seviyorum toparlanamıyorum aradım telimi bıle açmadı 7 yılımı çaldı nasıl unuttu oysa imkansızları severdi aşk bazen hepsını öldürmek geliyo aklıma ama çocuklarım var vazgeçiyorum hiç sevmedi mi aceba anne babasına uydu 1kolda 2 karpuz olmaz dedi babası şimdi onlarla yaşıyo ne yapsam acı cekıyorum işime veremıyorum kendımı ıntıharın eşiğine geldım bı akıl istiyorum arkadaşlar seven herşeye katlan maz mı kuma da olmaz mı yanı geri dönmez mı ailesinin etkısınden kurtulunca..

0|0
53

En İyi Kız Görüşü

• Kadının üstüne kuma getirmişsin resmen kızı.Birde düğün yapmışsın utanmadan.Eğer birazcık adam olasaydın ya bu işe hiç kalkışmazdın karınla çocuklarınla edebinle otururdun ya da azıcık cesaretin varsa adam gibi sevginin arkasında dururdun boşanırdın o kızada düzgünce nikah kıyardın.Çocuklarına siz boşandınız diye birşey olmaz ama sen annelerinin üstüne bir kız getirdin diye seni asla affetmeyecekeler inan bana!Bu yaptığın terbiyesizlik.Bu yaptığın bencillik.O kızın çocuğuna nolucak peki.Nikahsız bir evlilikten dünyaya geldi o çocuk.Büyüyünce neler hissedecek?Bu hikayedeki en suçlu en bencil insan sensin.Kendi zevklerin için karınıda çocuklarınıda o kızıda harcamışsın ve herkesin hayatını mehvetmişsin.Kızın ailesi en doğrusunu yapmış.Gözünün içine baka baka büyüttükleri kızlarını senin gibi bir adama kuma yaparlarmı!O kızı senin gibi bir herif harcasın diye mi büyüttü yetiştirdi bu aile.Birde utanmadan kuma olmazmı diyorsun hala.Seven herşeye katlanmaz.Sevgi emektir.Karşılıklı fedakarlıktır.Sen karının emeklerini harcadın.Ona ihanet ettin.O kız için kendi hayatından fedakarlık yapamadın.Sen ikisinide sevmiyorsun.Sen sadece kendini düşünüyorsun.Seninki aşk filan değil.Bencillik!

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Allah affetsin seni insan sevdigini nasil paylasir ya birde onu düsün olurmu böyle birsey ya bu durumda senin karar vermen gerekio ya ailen ya da askin

0|0
    0|0
  • Zavallı çocuklar .. ve zavallı ilk eşin yazık olmus sana verdiği yıllara

0|1
    0|0
  • senin gibi babam olsa katil olurdum ben.

1|2
    0|0
  • suan tam 4 kere okudum yazdigini ve hala inanamiyorum, yani ya sen gercekten cok kalpsizsin ya da harbiden safsin..ne yapmaya calisiorsun hele son yazdigin herseye katlanmazmi yyok kuma bile olmzami..cok afedersinde neyin cesareti bu? sen kendini azicik onun yerine koysana kardesim onun eski evliligi surse bunu görmemezlikten gelirmiydin ömür boyu ki ilk esine zaten diycek bisey bulamiyorum yazik o 3 cocugada yazik yani senin gibi biri gercekten düsüncesiz birisin dahada bisey demiyorum..otur bir düsün her iki tarafada haksizlik bu yazik gercekten yazik senin gibiler oldukca üzülen herzaman olacak!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• şu zıhnıyetle 3 cocuk yapmana mı küfredeyım.3 çocuga ve annesıne yaptın ıhanete mi.Yuvayı bozan ve yardım eden ailesinemi bilemedim.Sonrada tospağa neden küfrediyo.Bide kuma diyo ya ...

0|1
    0|0
  • naptın sen yiyen yaw?..

0|0
    0|0
  • Hiç şüphesiz ki Allah, herşeyi hakkıyla bilendir.

0|1
    0|0
    • evet ben yanlış bişey yapmadım zinaya karşıyım .2 eşlilik bizim yöremiz de gayet doğal .doğal olamayan hergun bı dost tutmak aynı anda 5 kızı ıdare eden günümüz züppeleri

• Ben evli olsam, 3 tanede çocuğum olsa o saatten sonra sadece onlar için yaşarım. Ben tek eşliliği benimsiyorum.

Yükleniyor...