Bu erkekler niye böyle yapıyor cevdet abi?

anlamıyorum ben bu erkekleri anlamıyorum önce ilgi manyağı yapıyolar sonra ben aşka inanmıyorum sıkılırım sen beni kaldıramazsın da zarttır zurttur bir ton laf ediyolar. e niye baştan söylemiyosun dimi desen ki ben aşık olamıyorum tamam hacı deriz aşksız sevişiriz günümüzü gün ederiz bağlanmayız sana o zaman.

niye baştan söylemiyorlar b*k mu var?

0|0
217

En İyi Erkek Görüşü

• Korkak erkek modeli:

Öncelikle ilgi duydugu kişiyi ilgiye boğar, o ne iltifatlar öyle, o ne yağcılıktır, o ne pohpohlamaktır..

Şayet kız bağlanınca, beklentileri artmaya başlayınca erkek bir adım geri atar. Korkmaya başlar, işte bu bana bağlanır, aşık olur, kısıtlar, şunla bunla görüşmeme izin vermez, sıkar beni vs vs... O aşamada seninde dediğin gibi aşksız sevişiriz gibi birşey düşünmez.. Çünkü karşısındakinin sanki direk evliliğe odaklanacağı hissine kapılır. Gerilim artar..

Bu aşamadan sonra karşısındakinin iyiliğini düşündüğünü bahane ederek ondan uzaklaşır..

Aldırış etmeyiniz, kayıplarıyla baş başa bırakınız..

cut.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Çünkü çoğu kadın senin gibi düşünmüyor. Hem bu kadar kolay olduktan sonra ne zevki kalır değil mi? Erkek dediğin kadını kandırmalı diye düşünüyorlar sanırım o bahsettiğin erkekler. :))

0|0
    0|0
    • başarma güdünüzü de bizle tatmin ediyosunuz ya alacağınız olsun guy fawkes

• Aaaa bak şimdi ama hakikaten zor iş. Hakkımızı yeme. Güzel sözler et, ağlarsınız siz bir de otur iki saat teselli et. Yani teferruatı çok ama katlanıyoruz işte. :))) Yani tüm işi biz yapıyoruz aslında. :))

• bağlanmıycaksın !

hadi bağlandın diyelim fazla ilgiye boğmuycaksın

hadi ilgiyede boğdun diyelim kaçmıycaksın !

;

sende başkasını bul güzelim erkek kıtlığımı var Dünyada 4 milyar erkekten bula bula böyle bir hıyarımı buldun !

0|0
    0|0
    • tabii diğer hıyarların tadına bakıp en iyi cacığı yapıcam

• Gerçek aşkı bulamıyoruz.

elma şekeri gibi bişiye çabuuk kanıyoruz ama bide bakıyoruz elimizde çomak kalmış .

Hani elma şekeri böle ilgi çekici güzeldir . Ama işte çabuk kapılıyoruz gözümüz gerçekleri görmüyor

• niye elma şekerinden örnek veriyosun kardeşim nerden bulucam şimdi elma şekerini insanın canını istetiyosunuz =d

• Her şeyden önce sen aşık mı olmak istiyorsun yoksa sevişmek mi istiyorsun ona karar ver. Onla bunla sevişeceksin sonra başka bir erkeğin sana bağlanmasını isteyeceksin? Ne yaşatırsan onu yaşarsın.

0|0
    0|0
    • niye ki ben kedimle de sevişiyorum sevişmenin türleri var bir kere tamam mı =)

• Tamam da hayatım senin kadar özgür ve cesur kaç tane hatun var şu ülkede? hatunları açan en iyi anahtar aşk olduğu için oradan girmiş beyimiz olaya...

0|0
    0|0
  • aşksız mı sevişirsin saçma saçma konuşmayalım lütfen.zevki kalır mı öyle.

1|0
    0|0
  • böylesi daha hoş çünkü arkadaş ortamında '' ufff bu kızda baydı iice bırakmadı peşimi '' diyerek egolarını tatmin etmeleri lazım

0|0
    0|0
  • Ben asktan anlamiyorum

Ne zaman seviscez :-):-):-):-)

0|0
    0|0
    • Selam Kaan.

• ben sizi başbaşa bırakayım =D hihihi =d

• sevmeden sevişecekg*tvarsa

sevip unutacak potansiyelinde var demektir

0|0
    0|0
    • sevişmenin sözlük anlamını açıklamiycam çünküm çok yoruldum

• ilginç bir espri anlayışın var

belediye sokak süpürmek falan değişiksin

neysseee

kal sağlıcakla

• baybay

• erkekler bişeyi elde edene kadar severler elde edince sıkılırlar kapiş :D

0|0
    0|0
  • haklısın. ne desek boş.

0|0
    0|0
  • anlayabilmen için biraz daha çaba göstermelisin...

1|0
    0|0
  • bunalım mode on

0|0
    0|0
  • anlasan şaşardım

0|0
    0|0
  • baştan söylerse sevişmezsin diye olmasın

0|0
    0|0
    • sevişmeyi tek boyutlu algılamayın abi

• tatlım sen tek boyutlu algılama bence bende senin demek istediğini diyorum zaten. erkekde eğer aşık gibi davranıp devamlı ilgi gösterip sürprizler yapıp ona kendini değerli hissettirmek için deli olmazsam beni sevmez diye düşünüyor. o yüzden başta aşık olmazsa yanında kalman için bu yapıyor ve sonra zaten senin onun yanında olduğunu farkediyor. ve kaçınılmaz sonuç

• Vay heredot cevdet mi izliyorsun başarili.

0|0
    0|0
  • nerden bilsin hemen sevişeceğini adam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• en güzeli en başta sen söyliyceksin ben aşka inanmam, kimseye bağlanamam diye, o zaman onlar dumur olur :)

0|0
    0|0
    • artık inanç falan kalmadı zaten birdahakine yapacağım budur =)

• bak o zaman da tam tersine seni bağlamak için ne kadar romantik olur :)

• Baştan söylese ne olacak?

Bağlanmak onun tavırlarıyla değil senin duygularınla alakalı diye düşünüyorum.

0|0
    0|1
    • inanıyosun bebeğim kapılıyosun filan yani

eee yaniii ;)

• Sekil a ben bak kiz bir aydir selam kaan bile demiyo ben hala pesindeyim iste :(((

• :-):-):-):-):-) bir an heyecan basti konuscak bisey bulamadim kem kum

Slm teq aksam seni evinden aliyim mi :-):-) ankamall e filan gitsek :-)

Yükleniyor...