Bitirmek mi doğru karar devam etmek mi?

iyi günler ben 19 yaşındayım 1 senedir bir birlikteliğim var ve çok mutluyuz ama ailelerden yana sıkıntımız var benim babam sevmiyor sevgilimi hoş sevgilim olarak ta bilmiyor normal tanıyor kardeşimin arkadaşı diye onun babası da beni istemiyor durumları da düğüne uygun değil güzel bir mesleği de yok beni çok mutlu ediyor bir dediğimi iki etmiyor ne istersem anında yapıyor ama evlendikten sonrasından çok korkuyorum geçindiremez diye çünkü 1 senedir dükkan açacağım diyor ama daha açmadı beni oyaladığını ve kandırdığını hissettiğim için ayrılmak istiyorum ama onu başkasına yar etmek istemiyorum çok kıskanıyorum ve seviyorum geleceğimi düşünürsem de bitirmem en doğrusu ne yapmam gerekiyor yardım edin lütfen bitirmek mi doğru karar devam etmek mi ?

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• Çok seviyorsun ?

Ama seni geçindiremez diye korkuyorsun ?

Çok kıskanıyorsun başkasına yar etmezsin ama parası yok diye de bitirmeyi düşünüyorsun.

Çocuksunuz siz daha.

Evlenmeyin tabiki, hayatın zorluklarıyla mücadele edecek olgunlukta değilsiniz.

Geleceğin ne senin bir evde oturup karnına konan çocukları sırayla doğurup büyütmek mi ?

Siz gerçek sevginin de ne olduğunu daha bilmiyorsunuz bence.

Erkek arkadaşın bir iş bulsun çalışsın para biriktirsin.

Sen bir işe gir çalış, para biriktir.

Bir 3 sene geçsin hele.

O sürede sevginiz o kadar güçlüyse ve ayakta kalıyorsa, sizde ayaklarınızın üzerinde duracak maddi güce eriştiğinize göre evlenirsiniz isterseniz. Kim ne derse desin.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • çocuk olsaydım bunları düşünüyor olmazdım ben onunla kuru ekmek yemeye razıyım ama çocuğumun iyi bir gelecekte yaşamasını istediğim için bunları düşünüyorum.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Şimdi kıskançlık, sevme gibi duyguları şu aşamada es geçmen gerekiyor...

Bununla beraber geleceği için ne birikim yapıyor? Dükkanı açıp yürütebilecek mi? Bu çocugun amacı nedir, hedefi nedir?

Yoksa ileride iş konusunda sıkıntı yaşar yani, duygular olmalı illa ama belli bir geçim kalitesine sahip olmalı... Önce konuş, sonra zamana bırak bakalım neler yapacak, şayet ilerleme göremezsen gerekeni yapmalısın

0|0
    0|0
  • bu yaşta evlili düşünme sen onun yaşı kaç ki hem dükkan mükkan işiz adamlada olmaz söliyim her istedimi yapıyo demişsin erkekler yapar sevsede sevmesede iş bulmalı bikere güzel düzenli evlendiniz mesela nasıl ev aççac o evi geçindircek

0|0
    0|0
  • sz erçekten çok seviyarsanız aileler kabullenir ama daha çok tanımaya çalış.bir de aileler de sevmeyen birisi varsa ve bu babaysa bir bildiği senin görmediğin bişey olabilir.bana sor neden sevmediğini

0|0
    0|0
  • bu kadınları da anlamak çok zor para olur aşk yok sevgi yok diye aldatır. aşk olur sevgi olur para yok diye ayrılırlar ya da aldatırlar. !

0|0
    0|0
    • parası olmadığı için ayrılmak istiyorum demedim sadece dükkan acıcam diye beni oyalıyo hepsu bu bunun yüzünden ayrılmak istedim bir çaba yok diye . ben kuru ekmek yerim ama cocugumun iyi bir geleceğe hakkı var .

• iyi bir baba adayı belkide o. sabret en iyisi hayra çıkabilir

• geleceğini düşün zaten iki sıfır malup başlamışsınız

0|0
    0|0
  • yasın genc. mutlu zamanlar yasamaya bak.

0|0
    0|0
  • doğru karar yoktur karpuz var karpuz ye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• adamın parası olmazsa senı bır zaman mutlu eder sonra mutlu edemez ayrıl o cocuktan hemen . ayrıca baban sevmıyosa vardr bıldıgı

0|0
    0|0
  • bir sene tanımak için çok kısa değil mi ? Eğer seni kimseye muhtaç etmeyeceğine ve ileride pişman olmayacağını düşünüyorsan evlen .

0|0
    0|0
    • 5 senedir tanıyoruz birbirimizi ama 1 senedir sevgilim kendisi sadece dükkan açacağım dediği için bekliyoruz ama hep oyalıyo dükkan bulamıyorum diyo buda bana pek inandırıcı gelmiyor ayrılmaya kalktığımda kapımda sabahlıyor ağlıyor bende buna dayanamıyorum cok kararsızım annesi yok babası baska kadınla onu ben toparladım bırakırsam dağılır

• teşekkür ederim fikirlerin için

• rica ederm

Yükleniyor...