Bugüne kadar aşk size en çok neyi yaşattı?

Aşk insanı sadakatle, şefkatle, fedakarlıkla v.s... ya "mutlu" eder ya da özlemle, ihanetle v.s... "acı" verir... hayatınızdaki bütün aşkları harmanlama yaptığınızda aşkın size en çok yaşattığı duygu ne oldu? bakalım aşk insanlara acıyı mı daha fazla yaşatıyor yoksa mutluluğu mu? (anketi oylayalım lütfen ! )
  • Acı
    A seç
  • Mutluluk
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
1916

En İyi Erkek Görüşü

• Aşk acı çekmek ya da aşk mutlu olmakdır lafları bana göre çok yetersiz. Aşk öğretir bize asıl olan budur bence. Yaşadığımız tüm aşkları saygı ile anmalıyız derim çünkü onlar bizi şu anki halimize getiren şeyler. Şunuda iddia ediyorum herkez o güya deli gibi aşıkolduğu o ilk aşkıyla beraber olmaya devam etseydi yıllar sonra dünyanın en eksik insanları olurlardı. Buna inanıyorum ben. Her kaybettiğimiz aşk bize daha iyisi için yol gösterir güçlü kılar bizi olgunlaştırır; en doğru anda da o insanı karşımıza çıkarır ve tamamdır sen oldun artık senin zamanın başladı der. Aşk tarafından eğitilmiş iki insanın doğru zamanda karşılaşmaları kadar cennet bir durum yokdur bu dünyada. O yüzden aşkdan yandım öldüm bundan sonra bende şöyle davrancam gibi tutumlar yersizdir sabretmek lazım ve aşka inanıp sonuna kadar ne kadar acıda olabilse aşk için yaşamak.

4|3
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • mükemmel yorum... mutluluğun kıymetini bilmeyi, acılardan ders çıkarmayı öğrenmeliyiz...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 19

• Acıyı çeke çeke mutlu olmayı öğrenirmiş insan asıl mutluluk da acıdan sonra gelen mutluluğun kıymeti bilinmeli bence acı verip gidenlere teşekkür edilmeli belkide gerçekten bizi mutlu eden insanlara bırakıp gittiği için

0|1
    0|0
    • keşke acılardan sonra mutluluğun garantisi olsa...

• garantisi var diyemem tabi ama ne kadar acı çektiysen o kadar mutlu olman dileğiyle...

• anne baba abla abi arkadastan sonra sıgınıcak lıman omzunu koyacagın bır omuz agladıgınde gozlerını sılen bır el gulen bır yuz aklına geldıgınde heycanlanan bır kalp kızsanda ıse yaramayan bı beyın sadakat mutluluk ama gıttıgınde ve bıttıgınde yıkıntılar arasında bı beden cık ısın ıcınden cıkabılırsen

1|1
    0|0
  • gecen yıla kadar acı :) gecen yıldan berı mutlukluk

0|1
    0|0
  • mutluluk .. zaten bir tane aşkım var o da mutluluğu yaşattı bana

0|1
    0|0
  • acıyıda yaşattı özlemide onu sevmenin mutluluğunuda yaşattı.tek birşeyi yaşattı diyemem..

1|0
    0|0
    • zaten tek bişeyi yaşatmaz ama birini daha ağır yaşatır... onu sordum zaten daha çok yaşattığını :)

• Herbişeyi yaşattı. Kimi zaman acı çoğu zaman da mutluluk :) şimdi askere gidicek özlemi çok ağır gelicek. Hayat bu

0|1
    0|0
  • beklemeyi öğretti umutsuzca sevmeyi acı çekmeyii :(((

0|1
    0|0
  • aşkın acısı bile tatlıdır kanımca :) B diyorum..

0|1
    0|0
  • acıdan başka hiçbirşey

0|1
    0|0
  • öfke sanırım

0|1
    0|0
  • Benim mutluluk olmuştu

0|1
    0|0
  • en başta mutluluk zamanla acı

0|1
    0|0
  • mutluluk,acı ve hayal kırıklığı

0|1
    0|0
  • Hiçbir şey

0|1
    0|0
  • acı ve hayal kırıklığı

0|1
    0|0
  • Acıı

0|0
    0|0
  • Mutluluk

0|0
    0|0
  • Sevdiğin kadar acı çekersin, birde karşılıksız ise...

0|1
    0|0
    • platonik aşklara karşıyım .) boşa çekilen bir acı bence umut yok, bir getirisi yok, götürüsü çok... tilki dağa küsmüş dağın haberi yok misali... ama tabi bu insanın elinde değil, en güzel ilaç o kişiyi görmemek ve zaman...

• aynen öyle, ben istermiyidim, değmeyecek birine aşık olmayı, o seni tınlamazken birde

• korku ne zaman asik olsam kaybetme korkusu oluyor suandada oyle

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• ... Aşk bugüne kadar parayla satın alınamıyacak tek şey dir...ve bu dünyadaki tek adelet li olan şeyde aşk tır..dünyanın cehenemi de cenneti de aşktır..aşk yaşarken mutluluktan öldürüp yalvartır..allahım ne olur bitmesin diye..ama ayrılıncada allahım yeter artık ne olur bitsin bana yardım et unutmak istiyorum diye..ama bana göre aşkın tek mutlu bir günü bile yaşadığın mutsuz hayatın tamamını bile siler...

0|1
    0|0
    • son cümlene bayıldım, süper yazmışsın

• evet...çünkü bana bunları yazdıran şey sabahın 5 inde aşk dan başka ne olabilir..teşekkürler

• Acı... boşa giden zaman, sonrasında atlatılamayan depresif dönem ve kafama takarak mal gibi yaşadığım koskoca 6-7 yıl...

0|1
    0|0
    • maalesef herkese gülmüyor aşk, kazık attığı insanlar daha fazla...

• aşkı çok değişik yaşadım

1. kişi beni çok etkiledi cidden ama yanında rahattım ver aramda uyum vardı onunla 30 yaşında bir bayandı çok güzel konuşurduk faceten falan hep o yazardı snra aradım 1 kere konuştuk daha snra arycm dedi söz verdi aramadım 1-2 ay snra ben aradım açmadı geride dönmedi sonrasında ben tekrar face ten yazdım yalan söylüyordu bal gibi belliydi

2.kişi bu sene 8 aylık bir kurstu öyle etkilenmişimkii yanında rahat olamıyordum ne sempatikliğim ortaya çıkıyordu onun yanında nede konuşmalarımla etkileyebiliyordum olmadı iş sonrasında daha iyi öğrendim çok abartmışım gözümde salak bir kızmış ardından 1 aylık 1.5 aylık ilişkileri olan bir kızmış onu iyi tanıyan birinden duyunca içimden söylemek bile gelmedi aşkımı belkide söyleyemedim sonuçta olmadı olay bu

0|1
    0|0
    • olmadın mı olmuyor gerçekten, o aşk denen şerefsiz uzun zamandır bana uğramıyor, açıkçası ben de kendi bilir diyorum, yapacak bişey yok, kendimi mi paralayım :) en iyisi kafaya hiç bişey takmamayı öğreneceksin, sonra da takmayacaksın :)

• hacım duyguların sağlam olacak duyguların ama yapan yapıyor vallahii benim durumum ortada bundan önce bir kız daha vardı o işte olmadı 3 gün 6 saat boyunca konuştuk ve erkek arkadaşından ayrlmış 1 hafta olmuş kız geridöndü

• aslında mutluktan ziyade acı veren mutluluk desem daha iyi olur.

0|1
    0|0
  • beraber olamasak da aşık olabilmek büyük bir mutluluk...

0|1
    0|0
  • Çok üzülmedim Anladım Onun benim her an tükettiği su olduğunu!

0|1
    0|0
  • hayal kırıklığı...

0|1
    0|0
  • Acı ve Acı ve Acı ve Acı ve Acı

0|1
    0|0
  • Kavga Dövüş.. Trip

0|1
    0|0
  • acıdan başka bişey yaşatmadı sağolsun

0|1
    0|0
  • herşeyi...

0|1
    0|0
  • Acı
    Her zaman

0|0
    0|0
  • while(umut) {

hayalKirikligi=true;

}

anlayanlar şöyle dursun, anlamayan arap olsun.

0|1
    0|0
  • acı,sabır,özlem

0|1
    0|0
Yükleniyor...