Görünüş önemli mi eğer size gerçekten aşıksa ne yaparsınız?

güzel / yakışıklı tam istediğiniz gibi değil ama çok iyi birisi size aşıksa arayıp soruyor ilgileniyorsa ne yaparsınız?

0|0
1418

En İyi Kız Görüşü

• Ben de çok güzel biri değilim zaten. İlla yakışıklı olmasına gerek yok; ilgilenirdim.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• İcin akmiyo olmasina ragmen ilgilenirsen iki neden vardir buna

1. Yalniz kalmissindir oyle vakit gecirmek ici takilirsn..

2. Benle kimse ilgilenmez boyle diye kendine acimissindir

3. Karsidakine aciyorsundur

Uc sikta birbirinden beter...

İcin akmiyorsa net olmak karsidakini gecici olarak uzse de yapulacak eb dogru sey. Yoksa eziyet..

0|0
    0|0
  • Mecnuna sormuşlar yere göge sığdıramadığın leyla bu mu diye mecnun demiş ah onu siz birde benim gözümle görün. sanırım sorunun cevabını anladın.

1|1
    0|1
  • içi güzel olsun demek bir yere kadar dışıda güzel olsun değil mi :)

0|0
    0|1
    • Yani yani aynen katılıyorum size hele bir de siyah bikini çok yakışıyorsa artık denecek bir şey kalmıyor :O

• işte kim dediyse :)

• Bu seferde aynen katılmak zorunda kaldım eeee ama bana da söylenecek hiç bir şey bırakmıyorsun ki :) kesinlikle dış görünüş çok önemli zaten bu güne kadar ki deneyimlerimden gördüğüm kadarıyla dış görünüşü güzel olan insanların kendilerine olan güvenleri tam olduğu için içleri de aynı şekilde güzel oluyor ...örneğin foto da göründüğü gibi ;)

• çok iyi birisi olduğunu ilk görüşte anlamak cok zor o yüzden böyle iyi gbi görünenlerden uzak duruyorum hiç belli olmuyo cnku :)

0|1
    0|0
  • tipe önem vermem diyenlere inanma.sadece tipe bakıyorum diyenler de beyinsizdir uzak dur.hayır konu açık ve net.gözüne hoş geliyorsa hoşlanırsın kişilik de iyiyse seversin.

0|0
    0|0
  • gördüğümde yüzümü gülümseten biriyse kaçırmam gider alırım

2|0
    0|0
  • Nişanlım öyledir sağolsun. maşallah 5 yıldrda birlkteyiz :) gerçekten sevdiğine emin olduğun kişiyle bağlarını asla koparma.

0|0
    0|0
  • Karakter mühimdir benim için en çok, ama 'tip asla önemli değildir' de diyemem :))

0|0
    0|0
  • tanımaya çalışırım eger karakteiiyiyse ha bide uzun boyluysa sorun yok demektirrr :))))

0|0
    0|0
  • kalbi güzel olanın yüzünü de güzel buluyorum :)

1|0
    0|0
  • hiç bir şey

0|0
    0|0
  • önemli olan benim kimi sevdiğim ben kime aşığım bu konuda bencil olmak zorundayım çünkü başkasını mutlu edeyim diye kendim mutsuz olamam

0|0
    0|0
  • aşık olduğum adama bile yüz vermedim... ne tür bir insanım ben lanet olsun

0|0
    1|0
    • Kızların yüz karası seni öldürmek lazım çünkü kızlar seni örnek alabilir.

• bi insan kaç kez ölebilir

Erkekler Ne Diyor 18

• Tiple alakası yok tip dediğin olay genç erkeklerin justin biber sendromudur ayrıca çok presentable olmayan kişilerin hayatlarının daha başarılı ve mutlu olduğu gerçeğini kimse değiştiremez böyle şeylere takılma. He yakınlık gösteriyosa gösteriyodur olmıcak diye birşey zaten yok yeşili yak aksın noluyo gör

0|0
    0|0
  • Bu varsa sana dönerler, yoksa hiç senin olmamıştır :)

link

0|0
    0|1
  • şişman ve gözlüklüyse isterse aşkından kendisini assın kızlar için hiçbir anlam ifade etmez hatta ölürse kızlar için dhaa iyidir. dünyadan bir gereksiz eksilir.

0|0
    1|2
    • salak salak konusma oda bir insan senden neyi eksık ekndini begenmişlik yapma

• Ergenlikteyken düşünürdük şöyle böyle olsun diye. Olgun insanlar fiziğe bakmaz emin ol.

0|1
    0|0
  • nasipse olur kardeşim bazı kızlar anlar ama anlamamazlığa vurur işine gelmez

0|0
    0|0

• dostum erkek için bu işlerde çok yakışıklılıkta tek başına yetmez çok iyi birisi olmakta yetmez.

0|0
    0|0
  • Kızlar ikiye ayrılır. paralı-yakışıklı sevenler paralı-yakışıklı- ilgili sevenler :D:D

0|0
    0|1
  • nolursa olsun bir şans vermek lazım belkide ne cevherler çıkar ondan onun için kendini ifade edebilmesine izin vermeliyiz

0|0
    0|0
  • Soğuk bir gazoza ne dersin yavrum? sorusu yönetilmeli.

0|0
    0|0
  • buradaki kızlar tipe bakmam diyor ama dışarda tipli giyimli birisini görse gidip verecekler !

0|1
    0|0
  • hiç bir kızdan bir MEGAN FOX olmasını beklemiyorum sadece temiz ve doğal olsun yeter :))

0|0
    0|0
  • dısını begenmedigimin içini merak Etmem .D ilk Sözü güzellik son sözü kalp söyletirmiss .P.P.P

0|0
    0|0
  • önemli kimse kimseyi kandırmasın boşa ...

0|0
    0|0
  • değil ama...

0|0
    0|0
  • görüntüsünden etkilenmiyorsam kesinlikle olmaz

0|0
    0|0
  • keske çıksa sevgili yok sinirlinin tekiyim

0|0
    0|0
  • bu sorulardan bunaldık artık

0|0
    0|0
  • Ben ilgilenmem Kızlarda ilgilenmez çünkü önemli olan güzelliktir Burda yazanların hepsi fasa fiso

0|1
    0|0
Yükleniyor...