Kızlar ben nerede hata yapıyorum

Ben nerede hata yapıyorum. İlişkilerim uzun süreli olmuyor. Kadın ruhundan anladığımı zannederdim, yanılmış olabilirim. Kızlara iltifat ederim, ilgi alakayı yeterince gösteriyorum. Gezmeyi tozmayı, alışverişi en az bir kız kadar severim. Ama neden olmuyor, neden kaybeden ben oluyorum. İlişkilerimde çok mu ciddiyim, yoksa ban mı böyleleri denk geldi, yorumlarınızı bekliyorum.
Güncellemeler:
Yorumlarinizi bekliyorum.

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• yanlış kişiler için fedakarlıkta bulunmmussn :)

0|0
    0|0
    • Hakli olabilirsin, illaki benim sevgimi temiz duygularimi hakedecek birileri var, ama olmuyor. Kader diyelim, yine kadere sigindik hadi hayirlisi.

Erkekler Ne Diyor 1

• dostum nerede hata yaptığını bilecek kadar konu uzun ve nerede hata yaptığını söyleyecek kadar sorun ve açıklamaların kısa

belki çok sıkıcısındır belki çok iyisindir. Çok iyi olmak=sıkıcı insan

belki kadının her dediğini yapıyosundur

belki kadına yeterince erkek gibi davranmıyorsundur

fazla ciddi olduğundan belki yeterince seni eğlencei bulmuyordur.

belki belki belki sen düşün bul düzelt biza yaz;)

0|0
    0|0
    • Süper yorum kardeşim, çok ince davranmaktan erkek gibi davranmamış olabilirim.

• Kİşilik ve huyunu değiştir demiyorum bazı alışkanıklarını değiştirmen lazım. İkisi farklı şeyler

ben böyleyim benim mizacım bu diye diye hep o açıdan bakarak insanların ömürleri acı içinde geçiyor.

hep bu açıdan baktım hep iyi davrandım kaybettim neden birde başka açıdan bakmayı denemiyim diye sor kendine. Bende çok eskiden senin gibi düşünürdüm ama insan acılar çektikçe ve bunlardan ders çıkarmasını öğrendikçe bazı inanç kalıplarını davranışlarını sorguluyor

• erkek=sertlik

Kadın =yumuşaklık

her erkek yeri geldiğinde sert davranmak zorunda çünkü doğamız bu

birde sana dozunda ve yeri geldiğinde yazdım.

Bunlar benim soruda sorduğun veriler doğrultusunda ayzdıklarım sen kendini daha iyi bilirsin.

Yükleniyor...