Gerçekten aşktan soğudum

Arkadaşlar ben çok bunaldım artık.

İyi oldukça tepeme çıktılar.

Beni isteyen fazlasıyla çok insan öldü ama ben herzaman zoru seçtim.

Çok güzel bir ilişkim vardı peri masallarını andıracak kadar güzeldi.

Çok zor başladı ilişkimiz çünkü herkes aramıza girmeye çalıştı.

Ben göze batan güzel bir kız olduğum için o da bakımlı akıllı çalışkan bir erkek olduğu için. İkimizde çalışıyoruz.

Dediğim gibi Mart ayından bu yana deli aşıklar gibi gezdik ailelerimiz duydu benim tarafımdan ailemdeki erkekler hariç.

Ben bu çocuğa çok güveniyordum bana sürekli evlilikten bahs ediyordu.

Benide evliliğe inandırmaya başarmıştı herzaman izinlerden sonra herşey bilinecek diyordu bana.

İzinler geçti tekrar görüştük çok özlemiştik birbirimizi..

Ben tabi onun tüm dediklerini beynimde herzaman çevirdim izinlerden sonra bir yanıt birşey beklerken o sanki aksine hiç bir şekilde evlilikten konuşmuyordu.

Birden değişmiş olamazdı biz bir karar alıp Facebook larımızı kapattık.

Birgün onu bunalttığımı düşünerek kendimi suçladım hepsi benim suçum bu insanı kendimden soğuttum evlilikten soğuttum kendime fazla güvendim diyerek ona çok iyi davranmaya başladım yani anlamaya çalıştım çünkü onu çok seviyordum.

Onunla ciddi ciddi evlenmeyi düşündüm.

Herneyse iki gün önce sabah sabah bana gelmiş ben Facebook umu açıyorum kötü bişey yok bunda diyor. Bende dedim ama biz bir karar almıştık benim doğum günümde kapatırdın şimdi sen neden açıyorsun?

Her açtığında kodumu vercem diyor vermiyor vesayre...

Herneyse kavga ettik ben anlam veremedim bana birden benim onu izinlerden sonra soğuttuğumu herşeyin değiştiğini .. Duraklamış birden emin değilmiş düşünmesi lazımmış Böyle bir hayata alışkın değilmiş evden ise işten eve çok değişmiş ilk defa Böyle olmuş ilk defa bir kıza bu kadar değişmiş.. Zaman tanıyalım dedi ben tabi söke oldum telefonu kapattım suratına ona o zamanı vermeye karar verdim aradan 1 saat geçti geçmedi aramaya başladı mesaj atmaya 7 saat boyunca cevap vermedim. En sonunda cevap verdim çok pişmandı özür diledi saçmaladığını söyledi beni görmek istedi görüştük 360 derece bir insan değişirmi ? Değişti beni kayıp ´edemeyeceğini dedi. Neler neler ben çok şaşkın kaldım baktım. Sen herzaman iyi oldun benle dedi üzerime felaket düşmeye başladı sevgisini belli etmeye başladı..

Ben hala şaşkınım evet seviyorum ama dediklerini unutamıyorum ben hiç bişeyi hak etmedim ve bence bu hayattan yani bir yaşam tarzından skldiğini düşünüyorum çünkü o çok fazla kızla çıkıp gezen cool hayatı olan bir insandı. Şimdi birden değişti diye mi Böyle oldu anlamadım. Günahını da almam evet çok değişti ve dürüst birine benziyor ama bana bu son yaptığıyla benim kafam çok karışık ve o saf aşk bende çok değişik bişey oldu o kadar aşıktık ne oldu !? Ben anlamadım

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece biraz nefes almaya ihtiyacınız var. Değim yerinde ise siz aşırı dozdan zehirlenmişsiniz. Adını ara vermek olarak koymadan birazkendinize zaman ayırın. birbirinizi özlemenize izin verin. Bırakın iki tarafta bir nefes alsın. Hep aynı şeyler dönemsel bir sıkılganlık yaşıyorsunuz. monotonlaşma. hep aynı şeyler yaşamaktan hep beraber olmaktan sebeb yokluğunuzun önemini unutmuşsunuz. Yani özlemeye ihtiyacınız var. birazda hürriyete. ki kaybetmenin korkusunu tekrar hissedebilesiniz. sizler sahip olmanın verdiği öz güven ile çok rahatsınız ve bu güven ile nasılsa benim diyip ya olmazsa ne olur düşüncesinden kopmuşsunuz, işte bu durum aşkınıza karşı sizi kör etmiş. dedimya kırgınlık tadı olmadanı birbirinizi biraz gevşetin hürriyet verin. ve önemlidir bu her yanlız takılmayın bir gurub oluşturun zaman zaman 4 5 kişi olarak takılın. aşk ve arkadaşlar bunu bir arada yaşayın. Erkek arkadaşın icin bir istisna varkı oda bekarlığından vaz gecemiyor yani hürriyetinden. bunu anlaması için özlemesi lazım. sen hep onun olursan hep seni koyduğu yerde bulacağına emin olursa senin yokluğunun ne demek olduğunu anlayamazki. bırak yokluğunun da tadını yaşasın. Olursa eğer ki yaşama duirumuz muhtemel bir ayrılık yaşarsanız ki kendini buna hazır tut.. sakın ha sakın korkup telaş yapıp bırakma aman gitme felen deme . başlarda çözmek düzeltmek için uğraş ama baktın olmuyor. tamam madem öyle bitsin ama düşman gibi olmayyalım de diyaloğunuz olsun arada bir. ki geri dönüş yolu açık olsun. ve birak nefes alsın havalansın rahatlasın. yaşadıkca seni arayacak eksiklerini tatmin ettikce seni n öneminin farkına varacaktır. bu sürectede sakın ola kendini dönecek ümidine kilitleme . bu senin için çok zor olur. sende hayatını yaşa etrafına bak hatta yeni aşklar ara. ama er ya da geç düzelecektir. Tabiki taraflarda gizli bir artniyet yoktu ise.

0|0
    0|0
    • Yazdiklarimi bu kadar anlayabilirdi bir insan

Tskkr ediyrm

Ben zaten o gitmeyi dusundugu an tamam dedim biraktim ve 1 saat gecmeden aramaya basladi beni.

Ozur diledi seni kayip edemem dedi ve bana yoneldi tekrar.

Ben simdi ne yapayim ? Hayir da demedim

Cevap vermedim bir sure ama sonucta onu kirmadan tekrar baristim onla yani kusmeden..

Benim ne yapmam lazim? Su anda bana karsi cok degisti ama ben kendimde sorular soruyorum sanki bunalmis gibi hissediyorum benide kayip etmekten korkuyor

• Zaten 7 saat cevap vermedim birden kendine geldi

Bu dediklerini yaparsam galiba iyice kendine gelir :D

• :) gelecektir. Ama hastayı tedavi ederken hırpalamamak lazım bunu unutma.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Aşık degilmişsiniz demekki alışkanlıkmıs malesef

0|0
    0|0
  • seni evlendirmek lazım acil:D

0|0
    0|0
  • okumaktan yoruldum

0|0
    0|0
    • aklımda kalan kadarıyla o iş bitmiş araya acabalar ve ben haklıyım mevzusu girmiş

• Kendimi ifade edemedim galiba cok uzun olmus ve yorumlarin benim dediklerim le alakasi olmadigi icin sorun yazimdan ibarettir k bakmyn

• 0|0
    0|0
    • Agrasifliğe gerek yok arkaşımız sadece yardım istemiş. bilgi ve tecrübelerimizi paylaşmak insanlığımızın gereği öyle değilmi. :) hee şuda var zaten özet geçmiştik. :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...