Bu Kız Benden Gerçekten Hoşlanıyor Mu ? :)

Arkadaşlar üniversiteye yeni başladım tekrar 1.sınıfı tekrar ediyorum ilk gittim bir kız işte sınıfı sordu sonra seninle gelebilirmiyiz dedi yanında bir kız daha vardı bende olur dedim arabam kapıda sorun olurmu dedim hayır binelim dedi sonra derste filan su almaya gidiyorlardı bana sen istermisin dedi teşekkürler dedim sonra geldiğinde istersen suyumdan içebilirsin dedi baya bir oturduk gezdik filan hep güldü bana gözlerime bakıyordu sonra eve bırakım dedim zahmet olmasın dedi bende ne zahmeti dedim bıraktım şu yoldan dedim oda şu yoldan dedi bende neyine dedim neyine istersen dedi bende kahve + yemek dedim anlaştık ve o kazandı kabul etti bana el kol şakası yapıyor dokunuyor eve bırakırken yarın seni alıymmı dedim zahmet olmasın ben gelirim dedi bende ısrar etmedim bu kız benden hoşlanıyor mu şimdi nasıl daha da ilerletebilirim çok güzel ve çok tatlı bir kız :) Cevaplarınız için teşekkürler

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• siz ilerlemissiniz bile canim :Ddevam edin böyle

0|0
    0|0
    • Ne yapmam lazım şimdi :)

• Sonra kafaya çanta pis cinsi sapık :D

• zaten kizi evine kadar götürmüssün ne alaka

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Tabiki de hoşlanıyo hala soruyosun daha ne yapmasını bekliyosun.=) çok güvel ve tatlı üstelikte kaçırma bence

0|0
    0|0
    • Peki nasıl açılsam okuduysan iddaya girdik yemeğe götürcem çok güzel bir cafe var oraya gideceğiz evine bırakırken 3.kat dedi ailesini anlattı filan işlerini gülüyordu hep numarasını istemedim yemekte ne yapmalıyım numarasını nasıl almalıyım ve nasıl teklif etmliyim :)

• hoşlanıyordur aynı şekilde devam et iyi gidiyorsun

0|0
    0|0
    • Yemeğe güzel bir cafeye götüreyim diyorum ne lüks ne kötü bir yer yanlış anlamasın bir de hesapları nasıl ödesem :)

• yolda arabadayken ya da eve bırakınca

• Ne demeliyim istemek için ?

Erkekler Ne Diyor 1

• Hoşlanıyor gibi geldi .

0|0
    0|0
Yükleniyor...