Aşık olduğun insanı neden kaybetmemek için çaba gösterilmez

Hayalinizde çizmiş olduğunuz insanı çooook uzun süre sonra buldunuz ve kişilik olarak olsun fiziksel olarak olsun çok beğeniyorsunuz ve gün geçtikçe daha da fazla âşık oldunuz. Sonra aranızda problemler yaşanmaya başladı. Neden Âşık olduğunuz insanı kaybetmemek için çabalar harcayacağınız yerde bencillik yapıp kaybetmeyi göze alıyorsunuz. Neden Bir aslı ile kerem - leyla ile mecnun Ferhat ile şirin gibi kişileri örnek alıp fedakârlıkta bulunmuyorsunuz. Ve neden karşıdaki insandan yapamayacağı veya yapmak istemediği doğru bulmadığı şeyleri kendi çıkarınız için istiyorsunuz

0|0
01

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

• insan doyduktan sonra dahasını ne yaparsan yap sindiremez. bunu şu şekilde bir örnekle açıklayayım sana en sevdiğin yemek önüne geldi üstelik bir tencere dolusu ve lezzetide mükemmel öyle ki kokusu bile muhteşem ne kadar yiyebilirsin? insanlar hayatın her alanında bu şekilde davranır herşeyiyle istediğin olan bişeylerden zamanla sıkılır monotonluktan yani bunun en büyük sebebi de bişeyleri hızlı yaşama isteğidir. aynı yemek örneğinden hareketle o yemeği tadım tadım azar azar yersen hem yemeğe doyarsın hemde karnın doyar. birden yüklenirsen o zaman bırak o yemeği yemeyi bir daha görmek dahi istemezsin. umarım anlatabilmişimdir.

kal sağlıcakla ...

0|0
    1|0
    • Öncelikle çok saçma ve sana katılmıyorum senin örneğinden gidelim acıktın burnuna güzel kokular geliyor canın çekiyor ve yemeğe başlıyorsun lezzetinden haz alıyorsun sonra karnın doyuyor peki bundan sonra bir daha acıkmayacak mısın bir daha aynı yemeği yemiyecek misin güvendiğin tadını ve lezzetini bildiğin sana değişik hazlar veren birini bir anlık sıkılmadan dolayı terk edemezsin sorun şurada yaradılışımız gereği devam etmemiz gerekiyor ama biz bunun tersini yaptığımız için sorunlar yaşıyoruz

• bak aynı şeyi söylüyoruz ben diyorum ki o yemeği illa şimdi bitireceğim diye uğraşırsan miden bulanır yediğindende olursun tadım tadım keyfine vara yiyeceksin ki yediğinde yarasın ...

Yükleniyor...