Anne ve babanız mı, aşkınız mı ?

Hayal edin, aşık olduğunuz, sevdiğiniz birisi var...ilişkiniz çok güzel bir düzeyde gidiyor, sağıdan tutun, taa ki karekterlere kadar...Uzu yıllar berebersiniz ve evlenmeyi düşünüyorsunuz...

Ama ANNE & BABA bu ilişkiye karşı, evlenirsen onunla, seni evlatlıktan red ederiz diyorlar...

Bu durumda ne yapardınız ?

Bir yanda yemeyip yediren, giymeyip giydiren ANNE & BABANIZ

Bir yanda aşık olduğunuz, sevdiğiniz, yuva kurmak istediğiniz AŞKINIZ

0|0
76

En İyi Kız Görüşü

• bi tek annem babam olsun benm sırtım yere gelmez zaten. anne baba duası olmadan yapılan evllıkten hayır gelecegını dusunmuyorum

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Elimden geleni yapardım aynı ortama getirirdim bir şekilde oluruna getirmek için tatlı dille uğraşırdım buna nazaran ailem hala olmaz diyorsa bir bildikleri vardır kötü bir şeyini görmüşlerdir ki izin vermiyorlardır deyip ailemi seçerim tabiki.

1|1
    0|0
    • Haklisin Merve, hic bir anne & baba, cocuklarinin kötülügünü istemez

Ben olsam senin gibi davranirdim

• Teşekkürler doğru olan budur zaten kanımca aile çocuklarına asla sırt dönmez eksileriyle sever onları üzmek yerine gururlandırmak düşer evlatlara.

• kesinlikle annem babamı seçerim onlar beni senelerce sırtında taşımış bir bildiği vardır anne baba hiç bir zaman evladının kötülüğünü istemez ama zor bir durum tabi

0|1
    0|0
  • ailemin onu tanıması için çaba gösteririm ve onlara yanlış yapmam senelerce çıkıp evlenen ayrılanları çok gördük evlilikler bile artık o kadar kolay bitiyoken ailmei kaybetmeyi göze alamam

0|1
    0|0
  • aılem aılem aılemmm

0|1
    0|0
  • Aile aile aile...

0|1
    0|0
  • ikiside değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sevgili her zaman bulunur ama anne baba sadece 1 defa bize bahşedilir :) Çok aile kuzusu olmakta kötü aileden tamamen kopmakta. Ben olsam kızla ailemin arasını düzeltirim.Eğer baktım hiç olmuyor evlatlıktan reddetme aşamasına gelirlerse,mecburen kızı bırakmak zorunda kalırım :D

0|1
    0|0
  • Hiç kimse için Anneden Babadan vazgeçilmez... Bunu unutma.

0|1
    1|0
  • dİnsanin hayatta anne babasi bir kere olur sevgili ise biri gider baskasi gelir.

Hickimse icin anne ve babamdan vazgecmem..

1|1
    0|0
  • annem babam tabiki onlar olsun hayatımda gerisini elbet atlatır ve başlarım yeni bir hayata...

0|1
    0|0
  • filmlerde nedense hep sewgili seçilior.

0|1
    0|0
  • Anne diyorumm

0|1
    0|0
Yükleniyor...