Kapat

Üniverstede kızla tanışmak o kıza özgüvenli olduğunu gösterirmi?

Yani söyle diyeyim kesinlikle sarkmak asılmak değil normal yeni arkadaşlar geliyor kimse kimseyi tanımıyor kızların yanına gidip merhaba ben x memnun oldum diye tanışmak özgüven belirtismidir iticmi gelir sadece arkadaşca ama ?
  • İyidir
    A seç
  • İtici gelir
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• bıraz cool ol dıkkat cekıcı gıyın sadece erkeklerle muhabbet et ve rahat takılmaya bak kızlar gelıp senınle konussun sen onlarla değil gidip kendını tanıstırma bı ortam olur zaten tanısırsınız :) ne kadar cekıcı olup ön planda gıyımınle tarzınla ve konusmanla durursan ıste o kadar algılanırsın ve bu sna ++++lar getırır :)))

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• sadece kızlara yapıosa bunu ve tonlaması laubali ise itici gelir.. ama hanı cekıngendr ole herkese değilde hosuna gıden bı kıza gıdıosa merhaba dıye o zaman ıyıdır

0|0
    0|0
  • Kızlara hitabına bağlı biraz da sanırım davranışlarına bir de ama sosyal bir çevren varsa insanlarla merhabalaşıp tanışmayı seviyorsan bu dışarıya da yansır tabi aradaki çizgiyi iyi belirlemek lazım itici de olunabiliyor.

0|0
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yok be kardeşim ne iticiliği git bir ders hakkında bir soru sor.Sonra he bu arada benim adımda abcd tanıştığıma memnun oldumda gülümse yurtlardan bahset...

0|0
    0|0
  • İtici gelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...