Spor salonu için antrenman önerisi istiyorum

Merhaba, Yaklaşık 1 ay önce bıraktım vg'yi. Ondan önce evde yapıyordum gayet de yeterli diyebileceğim gelişim sağladım yaklaşık 1.5 sene.

Evde deyince hemen farklı gözle bakmayın. Dumbell'larım sehpalarım herşeyim vardı yani.

Fakat bir süre sonra elbette ki yetmedi ve dün spor salonuna yazıldım.

Şimdi;

açıkçası oradaki hocalara güvenmiyorum, parasına göre muamele yapılan bir yer. Ama aletler sağlam ve evime yakın olduğu için tercih ettim.

Pztsi programım:

Biceps

barbell curl 4x10

hammer curls 4x8

concentration curls 4x10

Göğüs

Flat bench press 4x10

incline dumbell press 4x10

machine fly 4x10

Bugün de omuz ve kanat gireceğim. hareketlerden ve ağırlıklardan aşağı yukarı anlarsınız herhalde vücut durumumu. tavsiye program bekliyorum. bu arada boy 1.81 kilo 82

0|0
11

En İyi Erkek Görüşü

• bigun göğüs biceps kanat diğer günde bacak omuz triceps haftanın bir gunu sadece karın çalışman daha iyi olur bence setleri 12/10/8/6 şeklinde tekrar sayısı azaldıkça ağırlıkları arttırıp son settede max. seviyede ağırlıkla çalışmaya bak daha çok gelişceğini zannediyorum ama yinede hocan daha iyi bilir

0|1
    0|0
    • teşekkürler :)

• ağırlık konusuna gelince son tekrarda gücünü bitiren adeleyi tamamen yakan ağırlık yararlıdır yoksa büyüyemezsin

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...