Sizce yanlismi yaptim ben abarttim mi :?

Benim erkek arkadasim var gecen sene tanistik ama bu sene cikmaya basladik ayni okulda okuyoruz, bana sinemaya gidelim diyodu hep bende film izlemeyi seviyorum gittik ve orda bana sarildi bisey demedim sonra biraz abartti ve ben kizdim kalktim gittim sizce yanlismi yaptim daha once hic sevgilim olmamisti yanlis bisey yapmaktan korktum ama cok abarttim mi sizce off?
Güncellemeler:
sonra dediki benden hoslanmiyosan hoslanmiyorum de bosuna zamanimi harcama bunada iice alindim tamam ozmn bidaha konusmayalim zamanini harcama dedim ama onu seviyorum :(

0|0
411

En İyi Erkek Görüşü

• İkinizin farklı beklentileri var.. Onun abarttı dediği sanırım sana dokunma okşama vs.. Belli sınırlar dahilinde bu sevgililiğin gereğidir. Ne bekliyordun ki? Kardeş kardeş el ele tutuşup dolaşmayı mı. Tepkin abartılı değil, ama o sana sarıldığında " Yavaşşşşş, ne iş " filan gibi bir tepkide bulunmalıydın, sen sarılmasına bişi demeyince o da devam etmiş doğal olarak.

Ancak, Onun da gelip sana " Zamanımı harcama " demesi harbiden ayıp olmuş. Demekki senşinle sevişmek filan istiyor. Ya konuşur limit- sınırlarını söylersin, ya da bitirirsin. Ama flört , sevgililik, çift olmanın duygusallığın yanısıra, dokunup okşama, öpüşme gibi yan unsurları da var.

Abarttığını düşünme, o da çok pişkin davranmış.Yüz verirsen çok şımarır ve ciddi uzun bir ilişkiniz olacağını sanmıyorum. Duygularına hakim, Avukat, savcı vs..vs.. olmalısın.

0|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • ya illa her sevgili bunlari yapmalimiki sonucta evli degiliz ve ona boyle davransam benden ayrilirmi?

• Genelde yapılır bu tip yakınlaşmalar. Zaten o nsebepten sevgili olunur, yani Sevince ve çıkmaya başlayınca , bir özeliniz olur, biribirinizi arzularsınız ( Normalde yani, doğal olarak) ve belli sınırlar dahilinde de bişiler olur, ne bilim işte duruma göre, dokunuşlar, öpüşmeler, okşamalar filan işte. Ama bu illa olacak değil. Erkeğin bu konudaki beklentisi her zaman vardır. E kızlar da neye ne kadar müsade edeceklerini kendileri bilir. Çok nadirendir Sevgili olup da taaa evleninceye kadar hiç d

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• sen orda beklemediği bişey yaptıgı için birazda çekindiğin için çözümü oradan uzaklaşmakta buldun düşünmeden yani. normal bişey yaptıgın ama oğlanında seni anlaması gerekti. sonucta ilk kez birisiyle çıkıyorsun ve bu konuda kızlar daha temkinli olur bir nevi korkar

0|0
    0|0
  • Abartma derken fiziksel anlamda yakinlasmak istemedigini karakterli bir şekilde ifade edersen karsindaki erkek icin bulunmaz hint kumasi olurdun. Ama adam yakinlasmak istediginde sen kezban gibi trip yapip kotu cumleler secmissen agzinin ortasina cakmak istenilce basit bir kiz gibi gozukursun

0|0
    0|0
    • kotu cumle kurmadim gulumseyerek yapmamasini soyledim ama anlamadi bende devam edersen gidicem dedm ve gittim kezbanmi oldum simdi :(

• Baska cumleler kurmamissin gayet iyi

• Gulumsemek yerine ciddi sakin ve mantikli bisekilde ifade etmen hem onun bunu ciddiye almasini hemde sana saygi duymasini saglardi. Napalim hayirlisi be gulum

• en doğrusunu yapmışın adamda niyetini hemen belli etmiş zaten açıkça söylememiş ama ben tercüme ediyim sana '' vermeyeceksen beni uğraştırma '' diyo sana bu lafından sonrada hala yanında duruyosan yorumsuzzzzzz

0|0
    0|0
  • abarttı derken? ne yaptığına bağlı aslında ama zamanımı boşa harcama demek tamamiyle açık ve net konuşmaktır vermiyceksen bilet masrafı yaptırma bana bir daha yani...

0|0
    0|0
    • :( onu belkide kizdigi icin oyle dedi beni sevdigini dusunuyorum, ama nasil davranmaliyim sasirdim.. simdi onun istedigi gibi davransam kotu seyler dusunmezmi benm hakkimda

• hmm tesekur edrm... ben onu bir senedr taniyorum ve bana hep guzel seyler soylerdi ve bu soyledigi beni cok sasirtti ve kirdi ama belkide boylesi daha ii oldu onun istedigi gibi olamam cunku

• yaşın kaç bilemem.. ama sana bir erkek tavsiyesi, her güzel söz söyleyen erkek ciddi değildir. her lafa boyalı söze inanma devir tamamen cinsellik devri

• sen engel olmasan seni ellemeye bile kalkardi kesin çünkü azmis bnce orda

0|0
    0|0
  • seni sevse düzgün davranırdı senden faydalanmak istiyor

0|0
    0|0
  • doğru yapmışsın bence takma o kadar kafana

0|0
    0|0
  • yanlış yapmışın evet

0|0
    0|0
  • sinemada yiğişilirde filmde izlenir

0|0
    0|0
  • niyet belli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• gurur yapmış sen de onun üstüne gurur yapmışsın bence açıkça söyle sen benim ilk ilişkimsin de ben böyle şeylere alışkın değilim biraz zamana ihtiyacım var falan de. anlarsa anlar, anlamazsa kendi bilir.

0|0
    0|0
  • abartmamışsın,doğru olan bu ..amaç film izlemek bu kadarıda soru işareti?

0|0
    0|0
    • dimi kim olsa aynisini yapardi dmi :)

• yaptigi yanlis olsada hemen soguyamam ben ilk defa birini kabul ettim ama cinsellik falan istemiyorum ona soylemem mi gerek illa

• bazılarına gerekiyor demek..acelesi neymiş tabi ona sormalı..

• en dogrusu .. abazalıgın alemı yok :)

0|0
    0|0
    • aynen bisey dmesem orda kim bilir neler yapardi :/

• doğrusu bu ama ben yanlışların insanıyım:D

0|1
    0|0
Yükleniyor...