Kapat

Çıkamıyorum bu işin içinden?

bir kaç ay flört ettik ama ben ısınamadım.Sonraki iki sene peşimden koştu ama ben istemedim.Dört ay önce kabul ettim ve yine başladık.ama Artık eskisi gibi sürekli aramıyor sormuyor, aradığında da soğuk soğuk konuşuyor.Kaç defa ayrılmak istedim yapamıyorum dedim ama ikna etti beni.Geçen dayanamadım düzgün bir dille ayrıldım.beş gün sonra aradı ağlak ağlak neden böyle yapıyorsun da şudur budur yine barıştım ama hala soğuk. Eskiden sık sık arar, saatlerce konuşur, hiç kapatmak istemezdi.Şimdi neden böyle yapıyor olabilir. Diyelim ki istemiyor artık beni o zaman neden her seferinde ikna ediyor aşıkmış gibi dil döküyor

0|0
410

En İyi Erkek Görüşü

• Senin baska bir erkekle beraber olmana tahammül edemediginden, seni bir sekil ikna edip, ona bagli kalmani istediginden...

Bence (iliski konusunda) birseyi kafanda bitirdiysen, onu hemen faliyete gecirmelisin, yok gel birdaha deneyelim, ya da belki bu sefer olur, ya da askim bak degisecem artik, gibi laflarla...eski güzel günleri tekrarlatamazsiniz !

No, Face, Skype, Resim, vesayre... Ne varsa onla ilgili alayini sil !

Ve onun her tatli sözüne de kanma : ))

Rabbim hakkinda hayirlisini versin, insallah.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Neden olacak seni sıkmamak için, fazla üstüne gelmemek için, bir de çıkıp " Beni çok yoruyorsun, sıkıyorsun, boğuyorsun " demiyesin diye bence. Neden kendisine sormuyorsun ki? Zaten rahatsın, zırt pırt ayrılıyorsun..

1|0
    0|0
    • sormadığımı mı sanıyorsun.istemediğim halde seni aramıyorum,arıyorsam konuşmak istiyorumdur.işlerim yoğun stresteyim biliyorsun falan.ama eskiden de yoğundu nasıl konuşabiliyordu.zaten ayrılma sebebim bunlardı.olmuyor işte istemiyorsunki bu kadar soğuksun diyorum yok diyor sana öyle geliyor.

• Sen bu cocugu istemiyosun egolarin anca bu cocukta kabariyor. İki sene pesimden kostu ne ya.. Seviyosan hemen cikardin. Simdide sogumus sana karsi. Sende egolari olan bencil bir insan oldugun icin hirs yapiyosun bu hirsin aşk olacak sen pesinden kosucaksin. Bence...

1|0
    0|0
    • iyi de iki sene boyunca bir şey hissetmiyordumki. ne olduysa dört ay önce birlikte geçirdiğimiz zamandan sonra oldu ve şuan aşığım ona.Ama o sürekli bunu ret ediyor. ne değişti de aşık oldun inanmıyorum diyor. ben de madem inanmıyorsun o zaman neden hala benimlesin diye terkediyorum ama yine barışmaya ikna ediyor anlamadımki

• o ilk flört ettiğimizde ve aradan geçen iki sene boyunca bana aşık olduğundan öyle emindim ki aksini söylese bile inanmazdım. ne olduysa ben ona aşık olduğumu söyledikten sonra oldu, bana rol yapıyorsun diyor. eski dürüst haline aşıktım ama şimdi karşımda aşık olmadığı halde aşıkmış gibi davranan bir kadın var diyor

• Anladim. Bunu bahanede yapiyor olabilir gercekte kendi sogumusta olabilir hatta hic sevmemis bile olabilir. Gercek bir degerlendirme yapmak icin ikinizinde ozelliklerinizi detayli bilmek gerekir. Aksam 7 de uyudum bir saat önce kalktim sıkılıyorum istersen senin bu sorunu daha detayli irdeleyelim

• 2 yıl peşinde koşunca seni gözünde büyütmüş.Ve alışkanlıktan vazgeçemiyor bence..

2 sene boyunca adamı peşinde koşturmuş ümitli bırakmış sonrada kabul etmişsin.Senide anlamak mümkün değil...

1|0
    0|0
    • ümitli bırakmadımki her zaman onunla bir şey yaşayamayacağımı arkadaş olabileceğimizi söyledim ama o arkadaşlığı kabul etmedi.kabul ettim de böyle aşık olacağımı hiç düşünmemiştim.şimdi tabi inanmıyor hiç bir şekilde aşkıma

• Tututarli olamamissin adam senin dün hayır deyip bu gün evet dediğine şahit olmuş.

2 yıl pesinden koşmuşsa mutlaka Umit vardır ve o ümidi gercek olmuş adamın . O istikrarlı sem tutarsız . Adamın kafa çorba gibi , bir zaman ulaşılamazdin ama şimdi tutarsız .

• kacan kovalanır taktıgı uyguluyor ya da senı sıktıgını artık sıkmaması gerektıgını dusunuyor . bu arada avatarındakı kısının ısmı ne hayran kaldım ılk defa bırıne seboyu andırdı bana kim bu

1|0
    0|0
  • yea bende arama özürlüyüm,ilgi gerzeğiyim.Oluyo dönem dönem

0|0
    1|0
    • adam baştan beri öyle olsa anlar saygı duyarım.bende cıvık cıvık sevmiyorum ama bu adam öyle değildiki.iki eli kanda olsa telefonumu açardı.saatlerce konuşurdu ben artık kapat derdim.şimdi iki günde bir arıyor. isteksiz isteksiz on beş yirmi dakka konuşuyor. kaç defa dedim isteksiz arayacaksan hiç arama. ayıp olmasın diye arama.ben bekliyom diye arama. böle dahaçok kırarsın beni dedim ama yine aynı tas aynı hamam

• utanmadın ve saydın yani öyle mi? : )

• utanarak saydım aslında (:

• biri akıl wermiştir ona sen çok ilgilisin die bu kız seni istemiyor diye garibimde onun taktiğini uyguluodur...bu değilsede sinsi hain bir intikam planı wardır safı oynuodur :D

1|0
    0|0
  • ruhsal dengesi bozuk

1|0
    0|0
  • Ne Senle Ne Sensiz

2|0
    0|0
  • This revenge

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• başkasını bulamıyor, alışkanlık olmuşsun onun için... o da senin için alışkanlık haline gelmiş belli ki... yoksa kurtuldum diye sevineceğine tekrar tekrar dönmezdin... ikiniz de başkasını bulana kadar bu böyle gider durur...

1|0
    0|0
    • iki yıldır istemiyordum ama şimdi aşık oldum ben. o yüzden dönüyorum. ama onun derdi nedir

• iki yıl istemeden çıktığın adama sonradan aşık olmak mı?... bu sürede evliler bile sıkılıyor birbirinden, sen nasıl başardın?.. neyse, evlenmek istediğini söyle, seviyorsa evlenirsiniz, sevmiyorsa kaçar gider, sen de boş yere vakit kaybetmekten kurtulmuş olursun...

• hayır canım yanlış anladın. biz iki üç ay flört ettik ama ben olmayacağına emin olunca bitirdim. sonraki iki yıl ara ara görüştük sevgili değildik. iki sene boyunca birlikte olmak için ısrar etti çaba sarfetti. dört ay öncede birlikte bir zaman dilimi geçirdik ve olan oldu. dört aydır da birlikteyiz işte

• maymun iştahlı demekki..

1|0
    0|0
  • konuş bunu onunla açık açıkkk tek çözüm!

1|0
    0|0
  • sonra sen aşık olacaksın o da seni terkedecek

çok filmde izlemiyorum ama...

1|0
    0|0
    • genelde böyle olur

• çok istiyorum ama dönemiyorum keşke dönebilsem de umrumda olmasa eskisi gibi o :( ama ona dönmüş gibi yapmaya çalışıyorum. aşkımı dile getirmiyorum,aramıyorum sormuyorum. belki eski haline döner diye ama cıxx

• eski haline dönmez o adam tatlım ya daha çok üzüleceksin şimdi bırakmazsan dile getirmeyim üzülürsün dedim ama diyecegim o adam aldatırda seni kullanırda kullanır derken yanlış anlaşılmasın bırakır gider yakındır bunları yapmasıda

kendine son bir iyilik yap bitir arkana bakma

Yükleniyor...