Nefret ediyorum abimden !

Merhaba. Ben kendimi bildim bileli abimle aynı odadayım. Ama iki sene önce dahada küçük bir eve taşındık ve yataklarımız daha yakınlaştı. Aramızda iki metre var ya da yok. Uyku haram oldu bana. Benim uyuduğumu sanıp masturubayson yapıyor. Sabahalara dek defalarca. Aslında ben küçükkende yapardı ama özm odamız hem kocamandı hemde daha küçük olduğum için bukadar etkilenmiyordum. Artık onun nefes alıp vermesinden yorgandan hareket sesi gelmesinden ve ayaklarının oynamasını görmekten viktim. Benim daha uyanık olduğumu bile bile yapıyor bunu. Zaaten çok sorumsuz bencil egoistin teki. Erkekliğiyle böbürlenen kendibi bir şey sanan iğrenç bir yaratık. Evimiz okadar kuxukki... iki oda. Oturma odasında annemle babam yatıyor ve bana uyucak bir yer kalmıyor yani. Kendimi hergece tualete kıtlıyorum. Sigaeayı bırakmış olmama ramen yine başladım . Hergece suanki olduğu gibi tualete yere oturrup sigara içip sesiz sesiz ağlıyorum. Anneme söyledim inabmiyor bana. ya da erkektir diyor. Onu koruyup duruyor. Ben cidlircam. Hayatım alt üst oldu artık. Babam ben küçükken yurt dışında kaldı uzun bir süre o yüzden abim benim tek kahramanımdı. Aramızda beş yaş var ama o benim babam gibiydi. Örnek aldığım herkezden çok sevdiğim biriydi... ama artık gözümün önünde can verse kilim kıpırtamaz. Nefret ediyorum ondan.. bana yardım edin neyapabilirim...

0|0
418

En İyi Erkek Görüşü

• Hasta misin sen? Nefret edebiliyorsun, igrenebiliyorsun, gebersin diyebiliyorsun, defolsun rahat edeyim diyebiliyorsun ama baska yerde yap sunu diyemiyorsun. Abin seni takmiyor ve ciddiye almiyor, ben de bu karakterde birini ciddiye almazdim. O onemsemedigi icin seninde onemsemedigini dusunuyor. Bunalim takilmana gerek yok, tek yapan abin degil. Adam hayvan orasi kabul, eskiden koylerde aileler ne yapacakti peki? Tek oda vardi? Senin gibi tipler bunalim mi takilacakti? Fazla abartma ve ergen triplerinden vaz gec.

0|0
    0|0
    • Babasiz buyuyen ve abisini herseyden cok seven ... onun ustune titreyen biriyken birden bire en cok sevdigin kisinin yaninda inlemesi. Ah uh sesler cikarip igrenc igremc mefes alip vermesini kabullenebilirmisin ? Haklisin ona karsi gelemiyorum cunku ozm yeterince gergin olan evimiz dahada gerilcek ve dahada buyuk kavgalar cikacak... neyapabilirimki...

• Ben abinde ensest hava sezmedim. Sanki, seni pek takmayan, ciddiye almayan, abisine alismis bir tip olarak goruyor. Sen, abinin bu isi yapmasini kabullenemiyorsun galiba. Yasin ilerledikce gecer. Tam tersi soru da okudum burada. Abla yapiyordu 14 yasindaki erkek kardesi uyuyor diye. Bunlar sandigin kadar tuhaf degil. Erkek ve galiba biraz cinsellik duskunu abin var. Ya uyar abini, abi gece napiyorsun sen diye sor belki anlar ve yapmaz. Abinden bu kadar igrenme. Sen de bu heveslerle dunyaya gelen bir seysin.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Sadece kendini üzüyorsun, yıpratıyorsun ve böyle yapınca da hiçbir şey istediğin gibi olmuyor.

İşte bu yüzden, bu ruh halinden vazgeç. O mastürbasyon yapıyorsa, sen de yap.

Sonuç olarak bu, insanların doğal bir ihtiyacı ve abinle aynı odayı paylaşmak durumundaysan, nasıl ki o sen yokmuşsun gibi mastürbasyon yapıyorsa, sen de o yokmuş gibi mastürbasyon yap.

Nefret ve üzüntü duygularıyla kendini yıpratma olur mu?

0|0
    1|0
    • Benmi ? Oyle igrenmisimki cinsellikten erkeklerdem bile mefret ediyorum artik... tabiki insanlik hali ama canim gibi sevdigim birinin benim yanimda p*rno izleyip sessiz sessiz ah uh sesleri xiksrmasina katlanamiyorum... mafgoluyorum..

• Yakinda onu bile yapacam boyle giderse... ilgi ve sevgi ye oyle ihtiyacim varki... abim anneme agzina geleni sayar annem yinede oglum oglum diye gotunsen ayrilmaz onun... yemegi pisip onune gelir gonlekleri utulenir... bana bir tsk edecegine begenmeyip ortaligi kirip doker... yani kardes anlican serefsizin teki...

• Sana değer veren biri çıkar karşına üzülme...

• ya bu iyi degil kardeşim senin psikolojin etkikenir abinle kalmaz tüm erkeklerden nefret edersin her ailede hemen hemen oluyor odanı degistirme şansın varsa değiştir veya onu kırmadan anlat umarım tüm erkeklerden nefret edecek pozisyona gelmezsin saygilarla.

0|1
    1|0
    • Oyle tiksindim oyle irendimki erkeklerden ve cinsellikten. Laptopu acinca jep onun girdigi seks sayfalarinin adreslerini goruyorum. Artik gunduz vakti hile o bir derin nefes alinca aklima hemen gece yaptijlari geliyor...şu ano ixerde keyifne vakiyor ben ise uc saat sonra kalkip ojila gitcem ama hala uyuyamadim.. hegec oldugu gibi... ruh gibi gezecem sabah yine...

• ya durumun gerçekten çok zor tanıdığım aynı durumu yasayanlar var ıstersen ozelden anlatayim

• kardeşim iyi misin şu an?

• profılınde 19 yaş yazıyo abın 24 yasında yetıskın bı bireyse böyle yapması anormal ama alıp karşına konusabılrısın ben bı bayanım ve rahatsız oluyorum de.Anlıcaktır seni.

0|0
    1|0
    • O bencilim egositin insan icine girmeyi bile sevmeyen ve hic arkadasi olmayam sapigin teki. Cok yakisikli ve isi gucu kiz. Baska bildigi yok... akli uckurunda geziyor iste...ama diemiyorum iste... yillardir deniyorum ama diyemiyorum...

• madem çok yakısıklı ve ısı gucu kız masturbasyon nıye ? amacı farklı onun dıkkat et .Belkı rahatsız oluyomusn olmuyomusun onu denıyodur .Rahatsız oldugunu ılet kendısıne sonra senınde onunda pısman olcagı seyler geçmesın aranızda.

• tü senin abine kusura bakma ama. nasıl yapabiliyor hayretler içindeyim . odayı bölebiliyorsanız bölün bir şekilde

0|0
    1|1
    • Bolemiyoruz ne yazikkki... nisanli iki ay sonra evlenip defokup gitcek insallah. Ama bende biraktigi enkazdan haberi bile yok :(

• 2 ay daha sabır diceksin kardeşim.Allah sana sabır versin.

• Benzeri bir sorunu yaşadım sebeb farklı ama bende aynı ortamda kalamıyordum yurda yerleştim 3 hafta önce şimdi yeminle çok rahatım kafam rahat yani.. hani diyeceğim güzelse konuş annenle 600-700 lira yurda vermessseniz 6000-7000 lira psikoloğa verceksiniz de.

0|0
    1|1
  • Yer yatağı yapabilirsin başka bir oda da. Yada bu konuyu abinle konuşabilirsin. Annen abini koruyorsa babana söyle. Bu konuda daha hassas olacağı kesin. Aslında bunlara gerek kalmamalı abin o yaşta bunun düşünmeli..

0|0
    1|0
  • Senn Abin Tam bir Gevşekmiş Sen Daha O Evde ne Duruyorsun ki 05395071134 ara beni konusalm

0|0
    3|2
    • s*ktir lan o*ospunun evladı numara verıyo bıde

• valla alırım o numarayi tum p*rno sitelerine veririm altina ara beni yala beni derim kapatmak zorunda kalirsin hatti ne düşündüğünü biliyorum biraz adam ol adam.!

• Fatih ve tospaga cok sagolun ... iste abim gibi bir okuz daha bu heymaksi... salak ben ne derdindeyim o ne derdinde...

• Bir gece bağır çağır fırçala, yastık yorgan her bir şey fırlat üstüne, sizi bir daha aynı odada yatırmazlar.

0|0
    0|0
  • Buyumen yeterli olacaktir. Sanirim bu aralar biraz canin skkin gececek uzulme

0|0
    2|1
  • annene babana soyle bu arada nasil bir insan senin abin yaa belki seni kucuk buluyodur anlamaz diyodur ama buda bahane degil yazik

0|0
    0|0
  • Abinle bu durumu konuşmalısın.Rahatsız olduğunu bilmeli.

0|0
    0|0
  • Valla o haddini aşmış tek yapılacak şey dayak başka turlu akıllanmaz...

0|0
    1|0
  • bikere böyle bişey benimde başıma geldi akrabalardan biri gelmişti antalyadan bizde kalıyolardı 1 hafta boyunca aynı şeyleri yapmıştı abla dediğim biri 23 yaşındaydı o ilk gün sesimi çıkarmadım ikinci gün sesimi çıkarmadım üçüncü gün napıyosun sen yeter be ne iğrençsin defol git bu odadan diye kovmuştum ya da adam gibi dur şurda g.tün başın oynamasın yoksa yaptığın herşeyi babana anlatırım demiştim oda bidaha yapmamıştı yaptığın herşeyi babama anlatcam de abine bidaha yapmaya cesaret edemez öyle şeyler.

0|0
    0|0
  • senı seven sayan yakın bır akraban yokmu ona anlat bu durumu teyzen dayın amcan

0|0
    0|0
  • babanla konus cıddı cıddı kendıne dıkkat et

0|0
    0|0
    • Nasi derim babama boyle birseyi... yerin dibine girerim birdaha yuzune bakamam...

• Evde hep abimle babamin dedigi olur. Onlara herseye izin var.. erkektir cunku. Ben ise herseye kosturmak zorunda olan zavalli kiz... anlayais gosteremez kahrolur babam yiyip bitirr kendini...abimlede arasi bozulur..yapamamki...

• onemlı olan sensın senın nasıl kurtulucagın bır gun sana dokunursa nolucak napıcaksın

• sen beni arkadaş olarak ekle rahat konusalım

0|0
    3|0
  • uyarsan olmaz uyarmasan olmaz.. zor iş

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bunu yaparken mastürbasyon yapacaksan git banyoda yap diye bağır... bir daha yapamaz...

1|0
    1|0
    • Cok denedim... kafamda diceklerimi bin defa tekrarladim ama yuzune geldimmi diyemiyorum... utaniyorum...

• Allah kahretsin yapamiyorum... cok denedim... bazen alip bicagi karnina sokasim geliyor... ama ona gikimi bile cikartcak cesaretim yok ne yazikki...

• ya dediğimi yapacaksın, ya da kendi odan olana, evden ayrılana kadar bu duruma katlanacaksın... sen bilirsin...

• 1. Gün dün gece noldu rüyamidi yorganlar kiynasiyor sesler oh ah mi neyse dedin -- Evet rüya

2 Gün abi yine oldu olan noluyor ne görüyorsun sen gördüklerin varsa detaya gir -- Rüya kabuz isteisine bak sen

3. Gün yine oldu -- aa karisma

4. Gün karisma dedin ama hergün olan bisey uyuyamiyorum

5 Gün ya Abi bu bir hastalik ola bilir mi yine oldu hersey

6. Gün abicigim bu böle olmaz ne ben rahat ne sen bir annemle babamla su kabuzlarin üzerone konusalim biz

7 Gün aileyle konusmadin doktorla konus

8 yeter artik ya aileyle konusmasan bir gün doktora sorvam abimkabuz görüyor napim bende uyuyamiyorum dicem de

0|0
    0|0
  • yuzune vursana abının.utanmıyomusun kız kardesının yanında yapmaya de.rezıl et onu.körmü yapmasın

0|0
    0|0
  • Abine bir östrojen bastır, rahatsız olmazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...