Cesaret nasıl kazanılır?

Gayet açık cesaretli olmak için ne yapmam lazım mesela kızdan hoşlanıyorum ama gidip yüzüne söyliyecek cesaret bulamıyorm kavgalarda felanda yumruk felan atasım gelmıyor cesaretlı olmak için ne yapmak lazım ?

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Asla kavga etme hatta kac kazanan sen olursun. Kiz mevzu ayri baktin hosuna giiti yanas yaniba Selamun Aleykum ben geldim de dok icindekileri en fazla reddedilirsin

0|1
    1|0
    • Zaten fazla kavgacı bırı degılımdır ama su kızlarla konusma mevzusunda cesaretım 0

• Fazla degil hic olma ben musabakada yanlislikla karsimdakinin cenesini cikardim sporu biraktim degil ki disarida edecegim. Bir iki kez zorla kendini git konus asarsin zamanla

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• bir kere olsun cesaret isteyen bir şeyi yaşamak şart... kızla konuşup reddedilmeden, kavgada dayak yemeden cesaretin gelmez... bunları yaşayacaksın ki, aslında korktuğun şeyin o kadar da önemli olmadığını göreceksin... reddedilmek ya da dayak yemek hayatın sonu değil... bunu zaten biliyorsun... ama bilmekle yaşamak aynı şey değil...

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• diyelim bir kız gördün yanına gittin selam verdin kız sana defol mu diyecek?

ters bir cevapta vermez.kibarca red eder.ucunda ölüm yok

söylemezsem ölene kadar belki o pişmanlık seni bırakmaz

0|1
    1|0
    • Öyle düşünüyorum yanına gidecem gidemiyorum anlatabildim mi

• bende gidemiyordum.

3-4 ayda anca kızın yanina gittim,sonrakinde 2 haftada sonrakinde 30 dk da:)

• Kızlarla takıla takıla rahatlarsın. Sanırım pek kız arkadaşın yok alışık değilsin onlarla konuşmaya. Kavga konusunda ise kesinlikle dövüşe git. Kısa süreli bir eğitim bile seni çok cesaretlendirir önüne geleni dövesin gelir

0|0
    1|0
  • Dostum bence içgüdüsel birşey bu sonradan kazanılacak birşey değil,cesaretsiz demiyelimde çekingen diyelim biz ona.

0|0
    1|0
  • yumruk yemeyi öğrenmek lazım cesaretli olmak için

0|0
    1|0
    • Bu lafları çok duyduk geç o işleri

• ggerizekalı soru sordun cevap verdik. bu terslemek ne oluyor . ben bildiğimi söyledim.

• üçlü sar :D

0|0
    1|0
Yükleniyor...