Eski sevgilim kızına benim adımı vermiş.Ne anlama geliyor?

Kimseye anlatamadığım için acımı sizle paylaşıyorum.İçim acıyor.18 yaşındayken bir adamla tanıştım ve o adam bütün dünyam oldu.İlk sevgilimdi ilk aşkımdı ilk kez beraber olduğum insandı.Ama evliydi.Gizli bir ilişki yaşadık uzun süre.Sonra planlar yaptık.O boşanacaktı.Biz mutlu olucaktık.Yaş farkı umrumda değildi.Sonra ayrıldık.Çünkü karısı hamile kalınca ondan boşanmaktan vazgeçti.Dün kızları doğdu.Kızına benim adımı vermiş.Ne anlama geliyor bu bilmiyorum.Artık ağlamaktan yoruldum.Sizce bunu neden yaptı?Niye benim adımı koydu?

0|0
614

En İyi Erkek Görüşü

• bende böyle bir olaydan korkuyorum :( seni gerçekten seviyo ve unutamıyo o yüzden zaten kızına senin ismini koymsa bile heryerde senin ismini duyuyodur zaten bende öyle oluyo çünkü :(

2|0
    1|0
    • Bendede öyle oluyor.Sanki başka hiç kimseyi sevemeyecekmişim gibi

• Öyle düşünmedim zaten umarım senin içinde en iyisi neyse o olur.Umarım bir gün sende mutlu olursun

• teşekkür ederim belki beni mutlu eden olur ama ben kimseyi mutlu edemem gibi geliyo bana :( başta dedim ya bende bundan korkuyorum şimdi evlensem veya ileride evlensem bir kız çocuğum olsa kesin ismini nazlı koyarımda ondan :(((

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Vay be! Asuftelerin diline de dolanmis ask. Mecnun gorse kahrindan olurdu herhalde. Ask, beden paylasmaz guzelim, asil bir duygudur o,

sevdigine dokundu mu baskasi, yenilen onurlu bir savasci gibi yok eder kendini. Senin gibilerde barinmaz ki. Evli adamla yatacak bir bedenin ve yuva yiktiracak bir gelecek hayalin var senin. Sen, pismanlik icinde olmesi muhtemel bir tipsin. Ziyan olan, her vakit curuyen birisin onurlu bunyeler icin.

1|1
    2|1
    • Ben onunla hiç yatmadım.Biz birbirimize o şekilde hiç dokunmadık.Bilip bilmeden yargılamasan.Birazda benim açımdan olaya bakmayı denesen?

• Sana cevap bile yazmak istemiyorum.Yaşadıklarım karşısında senin şu sözlerin o kadar basit kalıyor ki.Anlamayacağını bile bile sana anlatmaya çalışıyorum.Sanki ahlaksız bir insanmışım gibi davrabıyorsun bana.Hemde beni hiç tanımadan.İstediğini düşün ne düşündüğün umrumda bile değil.Madem bana selam vermeye bile tenezzül etmeyecek kadar doğru ve iyisin o zaman neden benimle benim hayatımı ilgilendiren bir konu hakkında tartışıyorsun.Yazma o zaman bana rica ediyorum yazma.

• Evli adamla sevgili olan iyi kalpli, tertemiz kizin drami! Sinamalarda...

• Unutmayı istememiş seni, ona baktıkça seni hatırlamak istemiş, ölümsüz olmanı istemek gibi birşey... Sana daha yakın olmayı istemek gibi birşey...

3|0
    2|0
  • ''O boşanacaktı.Biz mutlu olucaktık.''

Emin misin bundan?

Mutsuzluğun üstüne, mutluluk kurulduğu nerede görülmüş?

Bu defteri kapatıp, yeni bir ilişkiye başlamalısın bence.

1|0
    1|0
    • O beni seviyordu.Niye sevmediği biriyle mutsuz olsun.Kendini hiç çıkamayacağı bir kafese kapattı.

• kızı sevseydi ayrılır bu kadar uzatmazdı.niyeti belli değil..bide çocuk yapmış üstüne üstlük..karısı öğrendse bu çok büyük bir yıkım...

• Demek ki, mutluluğu bulacağın kişi o değil.

Biten bir ilişkinin, zaten başından beri yanlış olduğunun bilincindesin anladığım kadarıyla.

Sen acı çekiyorsun, çünkü olanı kabullenmiyorsun.

Olan biteni kabullenip, kendine daha uygun birini bulup mutlu olmayı denemelisin bence.

• Seni unutamıyor belli ki. Artık bir kızı var ve eşini bırakıp sana gelemeyeceğinin farkında

1|0
    1|0
    • Kızı olması neyi değiştirirki.O onun kızı.Benim varlığım buna engel değil.Benimle olması buna engel değil :(

• Artık o bir baba. Babalık duygusu ve ailesine sahip çıkma duygusu gelmiştir. Eskisi gibi istese de düşünemez.

• yuva yıkmaya çalıştın ama olmadı demek. ağlama ya başka evlilere musallat olursun.

1|0
    0|0
    • kötü yola sevk etme gizliyi diyecem ama utansa hala araştırmaz.

• e adam seni seviyorsa neden eşiyle ilişkiye giriyor.

• O iş biraz karışık burada anlatamayacağım bir durum var.Ama açıklaması var.

• bak ben gittim evlendim sen evde kaldın demek istemiş (: olabilirmi

1|0
    1|0
  • o annesininde adı senle ilgisi yok :))

0|1
    2|0
  • Ya ismin güzel,ya da seni hala seviyor :)

0|0
    0|0
  • sadece senin ismini beğenmiş

0|0
    1|0
  • Seni hala çok sevdiği ve unutamadığı besbelli..

0|0
    1|0
  • bende kızıma sevgilimin adını verdim. Çok sevdim ama ayrıldık. Halada unutamıyorum.

1|0
    1|0
  • bence bu büyük günahtan dönmen için bir fırsat çocuk olması. senin aşkın gercek olabilir ama yuva yıkanın yuvası olmaz sen kendini o kadın yerine koysana, dünyan başına yıkılırdı adeta. bedduası tutardı belki evlenseydinz. sana kardeş tavsiyesi acınıda anlıyorum çok sevmişsin ama savaş vazgecmek için. allah senin için hayırlısı ne ise onu yapar. dene bakalım bitirebilicekmisin zaman gecsin biraz

0|0
    0|0
  • Evli erkek hiç yakıştıramadım

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Seni yargılamak bana düşmez ama sana tek sözüm; Yuva yıkanın yuvası olmaz.

Yuva yıkmamışsın ama istemişsin. Allah da o yuvayı rahmetlendirip birbirine bağlamış.

0|0
    0|0
  • seni seviyormuş demek ki... ama ondan sana artık yar olmaz... tamamen unutman, hayatından çıkarıp birlikte mutlu olacağın bekar birini bulman şart... yoksa bu şekilde çok üzülürsün...

1|0
    2|0
  • seni gercek anlamda sevmiş olma olasılığı yüksek anlamına geliyor

1|0
    0|0
  • puştluğundan.

0|1
    0|0
    • böyle insanların genişliğine de hayranım nasıl da savunuyor kendini..

• ne farkeder. adam otelde de kalsa çocuk yapmış. ayrıca "evli" birisiyle ilişki yaşadığını değiştirmez. eninde sonunda terk edilen hep sen olucaksın bu hayatta.

• sağol ama bunu biliyorum zaten ben hep yalnız olacağım ve uzaktan bakacağım

• hala sende

0|0
    2|0
  • Evlilerde sever demisler hala seni seviyor ama ayni durumda olsan belki sende aynisini yapardın bazen sevgimiz askimiz ugruna sorumluluklarımızdan vazgecemeyiz dimi... zamana bırak icine göm olması gereken olur zaten üzme kendini

1|0
    2|0
Yükleniyor...