Askerlik görevi ilişkiyi ne derece etkiler?

Askerlik görevi her iki tarafı ruhsal nasıl etkiliyor. Soğukluk girmesine sebep oluyor mu. Bu konudaki tecrübe ve fikirlerinizi söylerseniz sevinirim...

0|0
65

En İyi Kız Görüşü

• o askerdeyken cevresınde kız yok ya isterse senelerce kalsın orda sogumam genede :) içim cok rahat olur :)

0|2
    1|0
    • hahaha :D güzel cevaptı :D helal sana D:

• sende kararsızsın hee :D askere git orda ogretırler hemen karar vermeyı :D

• az kaldı bir kaç aya direk gibi dikecekler bizi :D amaaa es kaza uzun dönem gidersem ben dikerim :P

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Benim izlenimime göre bayanlar pek asker yolu beklemeyi sevmiyor o yüzden bence askere gidecekseniz sevgili edinmeden gidin. ;)

0|0
    1|0
  • Benim tecrübem var :) 3 senelik ilişkim vardı 1 sene askerliğini bekledim askerde herşeyi mahvetti ama ayrılamadım genede bekledim geldikten sonra hala daha devam edince ayrıldım.Askerlik benim ona karşı olan sevgimi duygularımı bitirmedi bana ne kadar kötü davransada soğumadım asker psikolojisi diye düşündüm.

0|1
    0|0
  • seven 15 ayda soğumaz... zaten erkek için o hasret yeter, sevgisini pekiştirir...

0|2
    0|0
  • Sevgilin olmasın.

0|1
    1|0
  • hayır daha da bağlandık.. bekliyorum gelecek 2 ay kaldı.. ama acemi birliği sabır istiyor.. diğer dönem ise sevgi saygı anlayış istiyor.. eğer seviyorsa bekler ve seven insanları daha da bağlar bu gibi ayrılıklar

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Askerlik görevimi üniversitem bitince yapıcam fakat tanıdığım birkaç kişi askerdeyken çok kavga edip, ayrılamadıklarını söylemişti. Ayrılamama sebepleri bayanların askerde birşey olmasın, erkeklerin ise asker paranoyasına dahada sürüklenmek istememeleri. Bence dikkatli ol bitir ya da devam et karar senin.

0|1
    1|0
  • Ben askere giderken bitirmiştim. İki taraf içinde daha iyi oluyor. Çünkü oraya gidince paranoya yapıyorsun ister istemez ve gergin oluyorsun olur olmaz kırıyorsun. Bir de bir kıza asker yolu bekletmek ona söz vermektir.

1|1
    1|0
  • Üzücü ama askredeyken.Sevgilisi olan asker arkadaşlarımın hepsinin sonu ayrılık olmuştu.

0|2
    1|0
    • evet benimde bizzat tadınıklarım var üzüldüğüm arkadaşlarım. bence en büyük çaba dışarda olan kızlarda olmalı...

• Bende öyle düşünüyorum.

• etkilese de bağlılık artar :D

0|1
    0|0
  • yanıp tutusur kor alevi gibi

0|0
    1|2
Yükleniyor...