Bu üşengeçliği nasıl yenebilirim?

Sanırım bunun halk arasında söylenişi ''lapgöt'' olsa gerek. Okul hayatım pek başarılı olmadığı için açıktan sürdürüyorum okul hayatımı bunun yanı sıra bir iş buldum fakat işe başlamak ve başlamamak arası çok gitgeller yaşıyorum. Başlayacağım iş hiç denemediğim ve bilmediğim bir iş. Bunu becerememekten ve orda ki insanlara rezil olmaktan korkuyorum. Veya ben öyle sanıyorum. Uzun zamandır çalışmadığım için eve ve arkadaş ortamına çok alıştım, belki de bu ortamlardan uzaklaşıp sürekli çalışmak bana zor geliyor. Yani çok kararsızım ve çok lapg*tüm bu durum hiç hoşuma gitmiyor ama elimden bir şey de gelmiyor. Sizce bunun çözümü nedir? Yardımcı olursanız sevinirim, kurtulmak istiyorum artık bu durumdan :/

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• kalkman gerektiği anda kalk istek bekleme o istek gelmez hiçbir zaman kendinle sınavın senin

0|0
    1|0
    • Kalkmayı çok istiyorum ama kalkamıyorum sorun da burada işte.

• dediğim gibi korku içinde sen onu dinledikçe büyüyecek ya harekete geçersin ya da böyle devam edersin hangisi sana kaybettirir onu bul ona göre hareket et korkmak kaybetmektir denemek kazandırır

• Teşekkür ederim, bazı şeyler şimdi dank etmeye başladı

Erkekler Ne Diyor 1

• sanırım muhtaç durumda değilsin ? yanılıyorsam düzeltebilirsin?

0|0
    1|0
    • Tam tersine paraya da çok ihtiyacım var

• paraya ne için ihtiyacın var ? demek istedıgım şu o parayla ailene mi bakacaksın evin faturalarını mıyatıracaksın evde ki yemek malzemelerini mi karsılayacaksın yoksa başka işlerin için mi lzım ?

yanlış anlama ha ciddi olarak soruyorum samimi cevap verirsen sevinirim

• Aldığım paranın %90'ınını eve vericem, %10'luk bölümünü de kendi giderlerime harcıcam.

Yükleniyor...