Yardima ihtiyacim var..... isin icinden cikamiyorum..

Sevgilili olmaya yakiniz flört ediyoruz suan. Dün aramiz coook iyiydi sanirim nazar degdi:( 2 haftadir bulusmadik, dün konusurken "Derslerimiz bu kadar yogun olmasa okuldan kacardik birlikte birseler yapardik yarin" dedi.. Bende ay evet falan blabla.. Bugun arkadaslariyla derse girmek yerine 2 saat cafeye gitti.. Bir kere olsun bana sormadi bulusalim mi diye dersleri bahane etti.neyse onu gectim biz iliskimizi bazi nedenlerlen dolayi gizli tutuyoruz facede benle yazisiyordu okuldayken kankasiymisim gibi yaziyordu resmen abartiyordu normal yazsa tamam ama baya kaptirmisti kendini". Bende tavir yaptim bayaa, sinirlendi "senle hic bir yola girilmez" dedi o laf bana cok koydu gercekten noluyo dedim toparlamaya calisti kafami karistiriyosun cok soru soruyosun dedi. Evet biraz ustune gittim ama o laflari hakedecek kadar degil.. Dun cok iyidik canimli cicimli bugun konusmuyoruz pek.. Geri durmayi tercih ediyorum isterse gelir istemesse gelmez. Siz ne diyorsunuz? hakli degilmiyim? Sizce ne yapmaliyim?

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• "Ben, beni serbest bırakan ve sadece istediğim zamanlarda, istediğim şekillerde ilgisini bana yansıtan bir kız arıyorum." Bence şahsın özeti böyle. Yok eğer onu savunacaksanız o zaman hatayı kendinizde arayın. :) Çünkü çoğu kızı gördüm de karşısındakine kızıyor mu, onu başkasına karşı koruyor mu anlamak imkansızdır.

0|0
    1|0
    • bütün gün mesajlasmada 2 ya da 3 saat arayla 3 5 mesaj at ne yapıyo bir sor bide güvenmemezlik de yapma etrafı göster filan gibi tribe girme

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• cok ustune gitme, odak noktası obilirsin ama hayatın da arkadaslarıda var bazen erkek ekege takılmak sacmalamak isterler sen her zaman aklındasındır cok da boş bırakma... sadece zaman tanı ilgini göster ve cek geri döner

0|0
    1|0
    • Bos birakma derken? ne yapabilirim ki..

• 1- Arkadaşları tutup kolundan cafeye götürmüş olabilir, ortama kapılmış olabilir

2- Gizli saklı olması başlı başına tavırdan yoksun tutuyor seni

3- Henüz senden ve kendinden emin değil, sürükleniyor şu anda, öyle ki soruların karşısında afallaması bu yüzden...

4- Çok üstüne gitme, çok da pohpohlama, çok da uzak durma

zamana bırak.

0|0
    1|0
  • ilk önce ne dersi ya daha yeni başladı okul...sonra delikanlı adama yakısırmı kanka yapmak sevgilisini..komik bu ya bence o seni isdemiyor fakat vazda gecemiyor sevgili oalrak kendine yakıştıramıyor .

0|0
    0|0
  • lise aşkları başka oluyor ya :D

0|0
    1|0
  • cılgın liseli ay evetten sonrasını okumadım

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Resmen roman yazmışsınız yahu. :)) Bu saatte bu kadar yormayın insanı. ;)

0|0
    1|0
  • Haklısın devam et böyle davranmaya.

0|0
    1|0
Yükleniyor...