Islak görünümlü külotlu çoraplar moda olur mu?

link

Evet işin uzmanı hanımlar ve ilgili beyler size önemli bir soru. Geçen kış Amerika'ya gittiğimde bir kaç çift kalın ıslak görünümlü çorap aldım. Penti de bir iki kış önce bu çoraplardan çıkardı piyasaya ama çok da moda olmadı acaba bu sene wetlook çorap ve taytların populerliği artar mı dersiniz?

0|0
1627

En İyi Kız Görüşü

• Vallahi pek bana göre gözükmüyor bu tip çoraplar. Ben daha ince ve daha mat çorapları seviyorum. Ama moda olur mu sorusunun cevabını şöyle vereyim. UGG bile moda olduktan sonra her şey moda olabilir bence.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• siz bayanlar bu tarz çorapları pek kullanmayı sevmiyorsunuz .üst yaş grubu bayanlar daha çok tercih ediyolar .sizler için ince parlak olan modeller sizlere daha uygun .çok parlak modeller sizlere yakışmıyor .ince ıslak modeller sizlere daha çok yakışır .

0|0
    0|0
  • Bu çoraplara bakıp güzel ya da ilginç çorap diyecek kaç erkek var ki? Genel tanı ""off bacaklara bak ne parlıyor yerim onu" olur. Bayanlarda bunu deneyip ilgi çekmediğini gördüğü için erkeklerin fazla bakmadığından talep etmemişlerdir.

0|0
    0|0
  • Linkteki resimlerden görüldüğü kadarıyla gayet ilginç ve şık duruyor. Bence moda olmasa bile çekinmeden giyebilmeniz lazım

0|0
    0|0
  • Çok dikkat çekici , pek Türk bayanlarına uygun değil . Satılmaz demiyorum ama bir Ugg veya Tayt modası kadar da patlak veremez .

0|0
    0|0
  • Çok fazla zenci birinin çorap giymiş hali gibi çekici değil bence:))

0|0
    0|0
    • Çok kalın gibi gösteriyor çorabın kendisini. Hani şu kalın örgü çorapların parlak olanı gibi geldi bana.

Ten biraz gözükmeli diz kapağı diz arkası kesinlikle belli olmalı

• Olabilir bence hoşmuş..Ama olmasa daha iyi değil mi?Sen keşfetmişsin yalnız mı hissediyorsun kullanırken?

0|0
    0|0
  • Taytların modası devam edecek ama ıslak çoraplar yapılan reklama bağlı.

0|0
    0|0
  • Hımm. Aslında pek fena değil, bir kaç tane hatunda gördüm güzel duruyordu.

0|0
    0|0
  • sen bir giy resmini koy kararını verelim burda hepbirlikte

0|0
    0|0
  • olurmu olmazmı bilemem ama bence olmalı giymelisiniz bu çorapları kızlarr

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    17

Kızlar Ne Diyor 15

• zayıf ve güzel bacağa sahip bir bayanda olağanüstü bir görüntü oluşturabilir

ama herkeste aynı durum geçerli olmaz

sonucunda da tayt popüler olduğu zamanlardaki gibi sıkıntılı bir durum söz konusu olur

0|0
    0|0
  • eskiden ninelerin giydiği kalın siyah çoraplara benziyor

0|0
    0|1
  • igrenc bacaklar erkek bacaklarina benziyor...

0|0
    0|1
    • valla belki de crosdresser birisi falandır. çok ürün resmi yoktu bir blogdan aşırdım alttaki iki fotoğrafı

• wet look legging yazınca güzel sonuçlar çıkıyor da benim çekmecemdeki ürünün aynısı değiller galiba. ben bencilce acaba bendekiler nasıl tepki çekecek diye sordum ama bulduğum resimler gerçekten de iyi değildi

• evet herneyse, acikcasi urunu cok güzel temsil edememis resimler, neyse ana tema belli zaten islak gorunumlu coraplar, guzel bir moda acikcasi, birde sunu belirtmek isterim daha onceden kurdugunuz corap temali blogunuzu gormustum, acikcasi hos bir konu olmus coraplar kaygi duymaniza gerek yok bu konuda fikirleriniz zaten basarili :)

• kadife çorap gibi duruyo sanki.beğenmedım

0|0
    0|0
  • İdare eder gibi...

0|0
    0|0
  • pek hoş değil

0|0
    0|0
  • Sanmam.

0|0
    0|0