Çok sıkıldım bu durumdan fikir verin lütfenn

sevgilim özgürlüğüne çok düşkün birisi herşeyin açıklaması var ama açıklamasını yapar. mesajlaşma konusunu beceremeyenlerden diyebilirz. benmle mesajlaşırken bir anda mesajı kesiyo facede tiwittrde paylaşımlar yapmaya başlıyo biraz önce aradım açmadı şimdi baktım whatsapa grmiş çıkmış banada dönmedi nasıl uyarmalıyımm
Güncellemeler:
gerekli konuşma yapılmıştır ve çok güzel bir gün geçirilmişt bilginize konuşupda çözülmeyecek hiçbirşey yokkk:))

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• Umarım bundan sonra daha güzel günler yaşarsınız senin adına sevindim

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• fazla sıkmayacaksın. üstüne gidip sıkboğaz edersen kaybedersin...

0|0
    0|0
    • fazlaa sıkmayacaksın aradım direk üste çıkıyo uyuyodum uyuyoken whatsapa mı girip çıkıyosun sn yani. sinirimi bozuyo direk bir tepki aradığımı görüosun niye dönmüosun dediğimde uyuyodum diorum sana dio . bana dönmeyip whatsapa girip çıkarsa benim de ona karışmam normal dğil mi sncede

• Onu aramayarak

0|0
    0|0
    • onu aramayarak sinirden kudur sonra hoş aradığında bişey değişmio lafı ağzıma tıkıyoo

• o zamanda sıkarsın diolar ne yapcam benn ya

• Sık yoksa sen sıkılcan zaten

• kıctan vurdurma hatasını anlar

0|0
    0|0
    • o nasıl oluyoo :)) çok yoruluyo gündüz bn onu anlıyorumda yanımdada telefonu elinden bırakmayan biri telefonunu bnden saklamıyo ama bana cevap vermezken whatsapta açık olması sinir bozucu dğil miii

• :))

• biraz zor kadın olmayı denemelisin ulasılmaz esrarengiz kisilik ise yarar

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevgili arkadaşım şu sosyal ağlara bu kadar bağlı kalmayın biraz kendinize güveniniz olsun her dk seninle mesajlaşmak zorunda değil bunu hem erkekler hem bayanlar kabullenmesi gerekiyor sen o insanı bu kadar sık boğaz etmezsen zaten her şey senin istediğin gibi olacak sen ne kadar üzerine gidersen bu konu da onu kendinden daha çok uzaklaştırırsın her insanın bir yaşam tarzı var bırakın istediği gibi yaşasın sevgilin diye hiç bir şey yapmadan gece gündüz seninle mesajlaşmak zorunda değil ayrıca bir şeyler yaşamalı ki senden hariç bunları seninle paylaşın konuşacak konularınız olsun

1|0
    0|0
    • canım benm ben onun facede olmasına falan takılmıyorm yanımdada sürekli face de çünkü seviyo okuyo eğleniyoruz beraberken. benim demek istediğim işten çıkıyo eve geliyo saat oluyo on aşkım diorum aşkkım bayılmşım yorgunluktan iyi güzel iki üç mesaj sonraa yokk sonra whatsapa giriorum bana mesaj atmayan adam whatspda arayınca uyudum uyandım uyucaktım dönmedim snra sinirlnip telefonu kapatıyo şimdide ne yapmaya çalışıosun gece gece dio anlatabiliomuyumm

• sabah yine gidicem konuşmayı denicem bakalım ne dicek

• Bence bunu yapmamalisin yine aynı şeyleri yaşayacaksın çünkü

• Canım aynısı benim başımda da var biraz umursamaz o duruma yapıcak hiçbişeyin yok alışıcaksın :) ben alışamadım 2 senedir bu halleri çok sinirimi bozuyo bazen bunalıyorum

0|0
    0|0
    • acayippp sinir bir durum bn bir kere can sıkıntısından whatsapa sürekli girip çıktım die kıyameti kopardı kmle konuşuyomuşum die smdi bn onla gitsem snle ben bir dğeilizz dicek

• allah yardımcımız olsunn olsun llütfen olsun

• aynen canım sabır lazım bize

Yükleniyor...