Üniversiteye yeni başladım.Özeliikle bayanlar yardım.

Selam.Üniversiteye yeni başladım makine bölümü okuyorum ve meslek lisesinden okul 1.liği ile ayrıldım. Meslek lisesini bilirsiniz hep erkek doludur ben bundan çok sıkıldım okuluma ve şu an ki sınıfıma göre çok üst düzey bir zekaya sahibim.Bunu hocalrımm ve arkadaşlarım biliyor zaten her neyse yeni bir ortam kurmak istiyorum aşk sevgili olmasada olur kızlarla arkadaş olmak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum.BAna yardımcı olursanız çok sevirinirm ayrıca beni merak edip yardım etmek isteyenler olursa mesajada beklerim akşamları giriyuorum sadece şimdiden teşekkür ederim.

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Tamam çok zekisin kızlar sana bayılıcak, tatmin oldun mu bari?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• avucunu yalayacaksın şimdiden söyleyeyimde bil

0|0
    0|0
  • Üst düzey zekaya sahibim den sonrasini okumadim.

1|0
    0|0
  • gözlüklü sivilceli ucube seni cok zekiymis zeki olupta elektrigimi buldun gavat bir icat yap desek bön bön bakarsın pi nin kat sayısını bulmakla zeki olunmuyor senin gibi sünepelere kızlar bakarmı ha oxforda git orda zekana göre bir uyuz bul dost

0|0
    0|0
    • bir icat yap dediğin kişi 8 yaşında masaj makinasının patanteni alan birine saygısızlık ediyosun araştır biraz.

• Masaj patanti bulunmaz salak. İLk titreşimli el masaj aletinin patanti alınır. Patentin ne olduğunu biliyorsun değil mi hanzo .?

• o patent almak icin basvuruda bulunan elini sikim emi gavat seni kör cahal kara cahal seni kendini cok zeki sanan sümüklü sirin

Yükleniyor...