Kızlar size soruyorum. Güven ile alakalı.

Hoşlandığınız birine sırf hoşlanıyorsunuz diye neden hemen güveniyorsunuz. Hoşlanmak güvenmenizimi gerektirir. ya da tanımadan etmeden sevgili olup daha sonra pişman olmanızımı getirir. Sizler bu karmaşayı yaşarken. Güven denilen illet sizce neden ibaret. Hani diyorum. İyi biri olsa karşınızdaki ve güvenseniz ona itimat etmezsiniz ( Bazıları için ) ama hoş bir yakışıklı erkek gördüğünüzde, ( yatağa atmanın peşinde koşan tipler ) güvenirsiniz ve pişman olursunuz...Burdaki Güven hatası neyden kaynaklı. Sizden mi ...Erkekten mi..Merak ediyorum...Çok acı çekenleriniz var mı bu konuda...

0|0
80

En İyi Kız Görüşü

• Güzel soru, 5 puan öncelikle.

Ben bunu hiç yapmadım ama tahminen nasıl olduğunu söyleyebilirim:

Kadın güvenmeyi gerçekten çok ister,bu kadının doğasında vardır ve günümüzdeki diziler, filmler,sosyal medya gibi araçlar sayesinde kadınlar aşkın çok iyi bir şey olduğunu ve birinden hoşlandığında ona her şeyini vermen gerektiğini söyleyen bu filmlere inanıp kendilerini sadece görüntüsü beğendiği,iki lafına kandığı sözde erkeklerin kucağına atıyor. mazeretleri de aşık olmak ,hoşlanmak,aşk yürek ister,emek ister ,cesaret ister sözleri oluyor haliyle. hollywood effects bunlar bayanlar dikkatli olun!

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Hemen güvenmiyorum ama seviyorsam güvenmek isterim o benim iyi niyetimi,güvenimi suistimal ediyorsa bu onun karaktersizliği.. zaten erkek davranışlarından ve konuşmalarından niyetini belli eder bende ona göre uzaklaşırım işim olmaz öyleleriyle.

0|1
    0|0
  • Güven denilen sey zamanla olan ve olması gereken bir durum. Bir insana elbettekı hoslanyorsun diye hemen güvenmemelisin. Karsındakı belkı sana tavır yapacak bana guvenmıyorsun dıye ama ona sadece ınandıgın soylemelisin. İnanmak ve güvenmekte farklı seyler. Yapmamasını umarsın. hanı ben bı kızım kendi açımdan soyluyorum :)

0|0
    0|0
    • Zamanla güven olacağını düşünmüyorum...O zaman zarfında senin güvenini kazanmak için türlü oyunlar oynayan kişilerde mevcut...O oyunlar doğrultusunda güvenirsin ama bakmışsın hepten yanılmışsın. Demekki zamandan önemli olan durumlar var ...

• Güven kişiden kişiye değişmez. Sevgi değişir.

• zamandan onemlı olan durumları soyluyorum.

• bence karşıdaki kendini güvenilir şekılde tanıttı ise ve ya güvenilir davranışlarda bulundu ise bu kızın suçu değildir .

0|0
    0|0
    • Oratada suç yok aslında. Sadece inanmak var. Ortada yalan yok ise. Konuşulan herşey doğru ise. Hoşlantı sevgiye dönüşecek diye bir şey yok. Güven zedelenmesi olmayacak bir durum. Benim için.

Kızın bir suçu yok tabiki. Güvenmek güzel bir şeydir. Tek suçlu o güvene sadık olmayan kişidedir.

• hemen güvenmem

ayrıldığım sevgilime bile güvenmedim yatağa atma derdindeydi

0|0
    0|0
  • Senin şu bahsettiğin 15-18 yaş arası, sonrasında tecrübeli oluyor kızcağızlarımız.

0|0
    0|0
    • Senin verdiğin cevapta hiç bir anlam ifade etmiyor benim için. Güven konusu her yaşın sorunudur. Senin değilse. O da senin sorunundur. Kızcağızlarınız iyilikler içinde olsun.

• Nasılda umrumda kardeş.

• kolay kolay kımseye güvenmem..

mesleğimden dolayı her konuya şüphecı yaklaşmam bana artı kazandırıdğını düşünuyorum;)

0|0
    0|0
  • Kimseye güvendiğim söylenemez.

0|0
    0|0
    • Bu düşünce güvenilcek kişilerin sana gelmesine bir engel teşkil edebilir. Başka bir yol dene kazanan olursun..Ben bunu çok iyi derece biliyorum.. Kendimi feda ettim ama...Olsun...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...