Amacı Ne? Ne Yapmam Lazım?

kuzenimle (aşık oldugum insan) yalnızken aramız çok iyi, film izlerken sarılıp elimi tutmalar vs. ortamda bizden baskası varsa onların göremeyecegi sekilde de olsa yine elimi tutar. ailelerimizle birlikte plaja vs gittigimizde herkes denizdeyken sahilde dizime yatıyo. ben dizine yattıgımda saçlarımı oksuyo, hem baska kızlardna bahsederek kıskandırmaya çalısıyo hem de yanlıs anlamamam için açıklama yapıyo.bu aralar araba kullanmayı ögretiyo benle kız kardesime mesela, ben el frenini indiremedigim zamanlarda elimi tutuyo birlikte indiriyoruz, ama kız kardesm indiremediginde anlatıyo ve kendisinin yapmasını bekliyo falan. en son korku filmi izledigimz bir gün (1 hafta önce), film bittikten sonra dudagımdan öptü durup dururken,hiç beklemiyodum ve neye ugradıgımı anlamadım bile. sonra uyumaya gitti. bizde kaldıgı zamanlar hep benim yatagımda yatıyo zaten. ama ailelerin yanında hiçbi sekilde yakın davranmıyo. kaçamak bakısların dısında yüzüme bile bakmıyo diyebilirim. napmaya çalısıyo bu çocuk Allah askına?

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Aranızda kaç yaş fark var ve bu kişi amca oğlumu?

0|1
    0|0
    • aramızda 5 yas var, dayı oglu

• ben ünv için sehir dısına gittigmde annemlern yanına pek gitmiyomus ama ben tatilde falan evime gittigimde solugu bizde alıyo. haftada en az 2 gün bizde.karsıma alıp konusmaya cesaret edemiyorum, utangacm braz. napsam?

• Söyle açıklasın ailesine seninle ilişkisi olduğunu ve seninde ailenin haberi olmalı gizli saklı olmaz bu işler riskli akrabalıktan dolayı

• Buyuklerine saygılı adam

0|0
    0|0
  • Cidden mide bulandirici lan.

0|0
    0|0
  • korkagın teki iste kuzeniyle ask yasayan sapık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!