Kızlar sevgilinizin mesleğine takılıyor musunuz?

ben çok takılıyorum çok farklı alanlar olunca konuşacak anlataca şey bulmak zor oluyor ya da mesela benim alanım onunkine göre daha zor gün boyu yaptıgımız şeylerden konuşurken benim zorlandığım şeyleri anlamıyomuş gibi geliyo buna takılan var mı benim gibi ?

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• tabi ki takılıyor şu kızlar erkeklerin kazancına :)) kızlara sorduğunun farkındayım dayanamadım tutamadım kendimi :))) bu arada tutamama sebebim sağlık sektöründe olmama rağmen inşaat işçisi olduğumu söylüyorum ve gerçekte beklentisi ortaya çıkıyor.. yani tanıştığım 10 kızdan sadece 2 si mesleğimin inşaat sektörü olduğunu görmezden geliyor.. o kızlar candır.

0|0
    0|0
    • ama farklı alanlarda birbirini anlamak çok zor oluyo bence bende sağlıktayım ve beni hiç anlamdıgını hissediyorum bide fazla kıskanc olunca sürekli yaptıgım şeyler hakkında hesap veriyorum

• ogrenciyim ben 20yim

• o halde düşüncelerin gayet normal devam etsen bile biteceğine şu an adım gibi emin oldum :) iyi geceler uyuyorum ben bu akşamlık bu kadar muhabbet yeter..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• yoo takılmam

0|0
    0|0
  • Acilin Ben Muhendisim

0|0
    0|0
  • Senin mesleğin ne

0|0
    0|0
    • diş hekimliği

• tabi ki hoşuma gitmez ama farklı alanlarda birbirini anlamak çok zor oluyo bence ve beni hiç anlamdıgını hissediyorum bide fazla kıskanc olunca sürekli yaptıgım şeyler hakkında hesap veriyorum ben mi yanlış düşünüyorum acaba onu küçümsemek degil amacım

• Bence yanlış düşünüyorsun. Bunu anlarsa ona çok koyar ve bir gün bakmışsn delikanlı gibi çekip gitmiş gururuna yediremeyip

• sız sohbet ederken tıpla ılgılımı sohbetlerınız oluyor :) bnce onemlı olan bellı bır kultur sevıyesınde olması kendını gelıstrmıs olması ve empatı kurabılmesı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Asla takmadım sana bisey diyim mi ben hayatımda 5 sene birini sevdim garsondu .. ya da baska isler de yaptı bir kac kisi girdi sonra onları sevemedim muhendis ogretmen ve polis turizimci .. mesleğe değil kulture ve bilgiye takıntım var..

0|0
    0|0
  • hayir,takilmiyorum.isterse copcu olsun.o derece.

0|0
    0|0
Yükleniyor...