Kapat

Başka bir okula geçmek...Sizce ne yapmalıyım?

Arkadaşlar şimdi ben bulunduğum şehrin en yüksek puanlı,seçkin liselerinden birine gidiyorum haliyle rekabet yüksek ve sınıftakilerle anlaşamıyorum.Bu nedenlerden dolayı bir alt okula geçmeyi düşünüyorum buraya kadar sorun yok.Asıl mesele hoşlandığım(çok çok çok hoşlandığım) çocuğun Şu an ki okulumda ve son sınıf olması. Durum böyle olunca aklımda bir kaç seçenek oluşturdum,hepsi birbirinden beter iki ucu boklu değnek misali...

1-Hemen bu hafta herkesi boşver diğer okula çek git hem alt okul olduğu için 1. olma ihtimalin yüksek.

2-Çocuk zaten sınavlara hazırlandığı için 1-2 ay sonra okula gelmeyi bırakıcak sende o zamana bekle tabi sınıftakiler cinnet geçirmeme sebep olmazlarsa,kimseyi boğazlamak istemiyorum.

3-Çocuğu da öbür okula geçmeye ikna etmeye çalış(bu çok çok zor)

4-Okulunu değiştirme kimseyle muhattap olma ve sınıf tarafından dışlanan hiç arkadaşı olmayan ezik tiplerden ol.

Evet arkadaşlar sizce hangi seçenek daha iç açıcı? Ya da sizin başka fikriniz var mı?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Sana tek lafım var yalanına sokuyum

0|0
    0|0
    • hı hı zaten gecenin bir yarısı işim yok girip milleti kekliyim diyorum benim de tek eğlencem bu ya zeten!

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• arkadaşlarınla iyi geçin dört

0|0
    0|0
  • kaçışı çözüm gibi görenlerden misin sende?

0|0
    0|0
    • Benim durumumda kaçmak ta çözüm değil kalmak ta ne yapsam bilemedim :/

• sana söylim yapman gereken tek şey hırs kim ne derse desin hırs en iyi dost ve arkadaştır seni kimsenın ulaşamayacığı yerlere götürür

• gece gece kim okucak bu yazıyı özet geç panpa :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• senin gibi tanıdığım biri de var alt okula geçti mutlu birinci. ama kendini kandırmak olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...