Kızlar evlendiğiniz ya da evlenmek istediğiniz kişi babanıza benzemesini ister misiniz?

Kızlar evlendiğiniz ya da evlenmek istediğiniz kişi babanıza benzemesini ister misiniz ? Erkekler için ise annelerine benzemesini ister mi ? Neden ?

0|0
82

En İyi Kız Görüşü

• Hayir benzemesine gerek yok ama becerikli biri olmasini isterim, yani babam kadar marifetli, merhametli olsun:))

0|2
    0|0
    • neden benzemesini istemiyorsun.

• Rica ederim. Seni bir baskasina cevirmeye calismayan, seni sen oldugun icin seven biri ile karsilasman dilegi ile...

• Umarim oyle biriyle karsilasirim. Tesekkur ederim iyi dileklerin icin :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• kızlar için babaları erkekler içinde anneleri hayatlarındaki süper kahramanlardır

0|2
    0|0
  • ben isterdim benim baba süperdi. Yaklaşık oldu. Meslek aynı, ilgi alanı aynı.

0|0
    0|0
  • ben hayatta istemezdim çok huysuz çünkü babam aynı davranışları birde onda görmek istemezdim

0|0
    0|0
    • ama babanin iyi yanlarida vardir illaki .En azindan senin gibi bir melek dunyaya getirdi

• tabikide var mesela babam gibi merhametli olmasını isterdim ayrıca babamdan bugüne kadar bikere bile bir tokat bile yemedim onun gibi insaflı biri olmasını isterdim tabii yani

• umarim oyle birini bulursun.tesekkur ederim guzel yorumun icin

• Hayir istemem.

0|1
    0|0
  • sana ılk sarılan, uyutan ,çişini yaptıran, sevmedım ben yemegı dıyınce agzındakı cıkarıp agzına soktugunda oh bal gıbıymıs dıyıp yıyen adam elbette kı sende dunyanın en guzel hatıralarını bırakıyor ve guven duydugun ılk erkek oluyor. ondandır bence.

0|1
    0|0
    • tesekkur ederim guzel yorumun icin :)

• çapkın olmayan bırı de degısebılır. ve sıcak olmayan flörtöz olmayan bı kadını nasıl neselendırecegını etkıleyecgını bılmyeyen bırı sadık olsa nolur. cok uzadı burda bıtırelım konusmayı

• capkin olan birinin seni senden guzel biriyle aldatma olasiligi daha yuksektir.evet sicak ve neseli olmali :) yorumun icin tesekkur ederim

• babami cok severim ama esimin babam gibi olmasini istemem cünkü babam annemi cok üzdü ve annem yasadigi acilar yüzünden sagligindan oldu ama herseye ragmen atam babam

0|0
    0|0
  • asla istemezdim babam tam bir pskopattı ya

0|0
    0|0
    • ne kotulugunu gordun ki senin gibi birisini dunyaya getirmis bence oyle dusunmemelisin

• dayak küfür şiddetin her türlüsü. sadece bizi değil annemi de mahvetti

• uzuldum senin adiina

Erkekler Ne Diyor 2

• Kişilik olarak isterler de , tip olarak isteyen kız , babası nın kopyasıyla ilişkiye girerken , babasıyla giriyomuş gibi hissetmicek mi :D

0|0
    1|1
  • tabiki ewwwwwwwwwwwwt bu sorunun cevabını çok nadir 1000 1 hayr dyen olur :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...