Bi şanssızlık var çözemedim

Herkese merhaba!

Kendimce Allah'a inancı tam, elinden geldiğince insanlara yardımcı olmaya çalışan, kimseye kötülüğü dokunmayan bir insanım. Benim sorunum şanssızlık mı desem,kısmetsizlik mi desem öyle birşey. Şanssızlık demek haksızlık olur çünkü anne babanın sağ olması, başımı sokacak sıcak bir evim olması, yiyecek yemeğim olması bunların hepsi aslında birer şanstır bence. Bunların hepsi için Allah'a hergün şükrediyorum.

ama iş hayatım ve sevgili bakımından bir şansızlığım var bunun üstesinden nasıl gelebilirm ki bir şansızlıktır gidiyor bunaldım

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• İnan ki o konuda tek degilsin.Hatta o konuda senden daha beterim.Bende inançlı biriyim Allaha sonsuz şükür lakin gel gelelim bazen yüce yaratıcıya hakkım olmasa da gücenmiyor değilim.Sen bilmezsin eskiden kurtlar vadisi dizisinde bir Mehmet Karahanlı vardı.Mehmet Karahanlıyı Mehmet Karahanlı yapan hayatında şansa veya tesadüfe yer vermemesi bütün hayatını bir plan ve kontrol çerçevesinde tutmasıydı.Ben hayrandım o adama.Lakin senaristin azizliği işte.Karahanlı bile hiç hesaplamadığı olaylar yüzünden canından oldu.Anlaşılan ne kadar plan yaparsak yapalım kaderin önüne geçilmiyor.Şahsen neye elimi atsam mundarlayıp çürüyor.Doğru düzgün giden bir tek işim yok.Aşk hayatı desen hak getire.Sadece dişimi sıkıp dayanmaya çalışıyorum bazen isyan edip rahatlıyorum bazen en ağır arabesk parçaları dinleyip rahatlıyorum bir şekilde dengeyi sağlamaya çalışıyorum.Ama o derdin bir çaresi yok şanssızlığın çaresi henüz bulunmadı.Ne demişler tahtın olacağına bahtın olsun.

1|0
    0|0
    • isyan etmiyorumda bir uğursuzluk var bende diyorum her şey güzelken birden sonu hüzünlendiriyor hayal kuruyorum planlar falan hepsi elimde patlıyor sadece canım sıkkın bu konuda

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Şöyle birşey var ki herşeyin yanında toplum içinde daha aktif olmanız gerekiyor bu bilinen bir gerçek.

Ne kadar monoton yaşarsan o kadar topluma uzak kalırsın.. Bu keşfedilmeni engelleyen etkenlerdir..

Çevre darlığı, iş ev gibi monoton bir hayata tıkılmak, bulundugun çevreye kendini hapsetmek senin farkedilmemeni sağlar..

Kendini farkettirmen gerekiyor toplum içinde...

1|0
    0|0
  • Hayyatindaki degerlerin kiymetini gayet iyi bilen birisin anladigim kadariyla... Ask konusuna gelince; bu konuda acele etmemen gerek ve secici olman gerekir. Dogru insan su ana kadar cikmamis olabilir karsina ama bu hic cikmiycagi anlamina gelmez...

1|0
    0|0
  • valla en iyisi takma fazla . bende 31 yaşındayım aşktan yana şansım olmadı hiç halen bekarım ve artık şöyle diyorum kendi kendime " birşey olmuyorsa vardır bir keramet . ya daha iyi olacaktır ondan olmuyordur , ya da olmamasında bir hayır vardır" kısmetimizde varsa zaten o bizi nasıl nasıl bulur diyorum . bence sende öyle de ve faazla kafaya takma

1|0
    0|0
  • iyi bir insansan yardım etsene bana help

1|0
    0|0
  • bende de var çözemedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...