Kapat

Erkekler hangi davranis kizlarin tarafinda size sogutur ?

Evet sorum erkeklere, mesela diyelim yeni tanistiginiz yad abegendiniz bir kiz var, hangi davranis ya da hareket ya da her baska bisey sizi sogutabilir ?

0|0
012

En İyi Erkek Görüşü

• Burnunu karıştırırsa soğutur, sert konuşursa soğutur, hör hör hör diye kalın sesler çıkarırsa erkeği soğutur, ilk tanışmada sanki kırk yıllık karısı gibi hesap sorarsa soğutur, kızdan az da olsa naz beklenir kız hiç nazlanmazsa yılışık davranırsa yine soğutur.Aşırı mükemmeliyetçi hata affetmez görünürse zaten kendini ezik gören erkek bu kız beni beyenmez deyip soğur, aptal saptal konuşursa soğur , geveze çıkarsa soğur, ama sen bunların hepsini boş ver.Esas bilmen gereken şey şu.Biz erkeklerin tabiatı şöyledir:

İlk buluşmada aşırı heyecan yaparız, hemde ap aşırı.Bu heyecanı bastırmak için kendimizi sıkar aşırı kasarız.Hata yapmamak için kendimizi sıktıkça daha da hata yaparız.Bu yüzden ilk buluşmalarda aptallaşırız ve normalde yapmadıgımız şeyleri yaparız.Siz kızlarda maalesef ilk izlenime çok önem verdiğiniz için genelde biz erkeklerin ilk izlenim notu kötü olur.Karşındaki erkeği sıkma kısa bir süre de olsa ona zaman ver zamanla gerçek kişiliği ortaya çıkar

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• - Herkese " sen benim için özelsin " muamelesinde olması

- Hemen hemen çogu erkeğe potansiyel sevgili gözüyle gören kadın

- Saygısız

- Çok tripçi, çok baskıcı, çok üzerine gelen

- Sürekli kendinden konuşması, sürekli kendini övmesi

- Yalancı.

- Aşırı rahat olması

- Kendini önemsememesi, özgüven zayıflıgı

- Fazla duygusal olması-->> dememde ki sebep duygularına ezilmiş duygularına mahkum

cut

0|0
    0|0
  • sürekl itelde konuşursa soğurum gelene gidene salça olursa soğurum beni kıskandırmaya çalışırsa sourum iplemem zaten adam gibi olsun yeter rol yapmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • vazgeçilmez olduğunu veya o triplerden olması beni soğutur...her insanda olduğu gibi dalkavuksa zaten kafadan soğurum...

0|0
    0|0
  • inat, trip, kapris, yalan,sorumsuzluk ... anlatabildim mi?

0|0
    0|0
  • kaprisli oluşu. hayatta çekemem. çekerim resti ötesi olmaz

0|0
    0|0
  • havalı havalı dengesiz konuşmalar açık saçık giyim tarzı kıvırtarak yürümesi bu kadr yetr:)

0|0
    0|0
  • ilgisiz olursa zkrm

0|0
    0|0
  • kaşar olması

0|0
    0|0
  • kızın durumuna göre davranırım

0|0
    0|0
  • salak salak konuşması gereksiz yere trip atması :D

0|0
    0|0
  • aldatmadın sürece bir erkek asla sogumaz. kızlar olmazsa erkekler ne yapar...:):) dürüs ol yeter..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...