Kadınlara karşı çok centilmenim nazik ve saygılıyım .güleryüzlü ve eğlenceli biriyim.yine de aşkta aradığımı

kadınlara karşı çok centilmenim nazik ve saygılıyım ..

yine de aşkta aradığımı bulamıyorum.Üstelik gerçekten beraber olacağım kişiyi asla yarı yolda bırakmayacak bir yapım var.

nedeni ne olabilir sizce..?
Güncellemeler:
herkesin yorumu çok mantıklıydı..teşekkürler..

0|0
919

En İyi Erkek Görüşü

• istediğiniz doğru cevap aslında sorduğun soruda okadar belliki

kadınlara karşı çok centilmen olmak çok saygılı davranmak ve çok nazik olmak

bunlar kadınlara sorsan etkilenecek erkek tipleri ama gerçekte öyle değil

kadına çok ince centilmen ve kibar davranmak demek

ona yeterince özgüvenli erkek gibi erkek hissi vermez

güçsüzlük hisseder

beraber olacağınız kişiyi asla yarı yolda bırakmayacak yapım var demek

ben cepteyim hissi verir kadına

bi kadın ilişki içinde veya tavlama aşamasında herzaman elinizden kayıp gidebileceğinizi bilmeli

yoksa muhtaçlık zannederler ve yine mutlu olamayız

kadına kendisinden başkada seçeneklerinizin olabileceği hissini vermek lazım herzaman

herzaman kadın huzursuz, kaygılı, panik içinde

sizi kaybetme korkusuyla yaşayan

bu duyguları tatmalı

Hernekadar kadınlar bunları inkar etsede !

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Sizde seçici olup, herkese centilmenliğinizi göstermeseydiniz. Bunu hakeden var haketmeyen var, e haliyle hakedenleri gözleriniz görmemiştir, ya da görmezlikten gelmişsinizdir.

0|1
    0|0
  • bence boyle degılsın, sadece boyle oldugunu sanıyorsun. dedıgın gıbı bırı olsaydın bu soruyu hıc sormamıs olurdun.

0|0
    1|4
    • hayır böyleyim..birisi de çıkıp benim ahımı aldı desin..diyemez..

• Genelde oyle olur yani nerde bir soytarı falan kızlar orda :) yani hayat böyle nedeni sende değil takma ... :)

0|1
    0|0
  • aslında istenilen her kritere uyuyorsun şeker :) demek ki zamanı gelmemiş prensesin bekliyor

0|3
    0|0
    • bakalım..nerde bulcam o prensesi..:P teşekkür..

• bende beklediğine katılmıyorum..bence hata riskini de göze alarak riske girmeli..:)

• başla o zaman . meydan senin cowboy

• tarz değiştir kaba, saygısız, güvenilmez biri ol belki böyle bulursun

0|0
    0|0
  • Kader kısmet :)

0|0
    0|0
  • yaşı küçük olanları seçiyor olabilir misin ?

0|0
    0|0
    • belki...seçimleri aslında sadece duygularıma göre yapıyorum..

• Devir eskisi gibi değil kötü

0|1
    0|0
  • Ben de senin gibiyim yani;

Çekici, sempatik, iyi kalpli, sadık, dürüst cidden övünmeyi de hiç sevmem.

Kimle tanışsam hep kullanmalık kız peşinde, sadece kızlar beyaz atlı yı arıyor diye düşünmek yanlış olur..

Senin karşına çıkmamış, ben de aynıyım yani... zaman kötü, insanlar da...

Yanlış kişiyle olacağıma, yalnız kalırım ne diyebilirim başka..

2|2
    0|0
    • aynı şeyi bende düşünüyorum.2 tip erkek var zaten..birisi eğlence birisi de sadece aşkın peşinde..ben yolumdan sapmayacam ne olursa olsun..

• övünmeyi sevmeyen bir kız ha. eğer ciddiysen burdayım :)

Erkekler Ne Diyor 18

• Bilinçaltındaki bu inancı değiştir. Onlara birer prenses gibi davranılması gerektiğini, centilmen ve nazik olman gerektiğini aklından çıkar at. Çünkü kızlar bu zamanda '' iyi çocuk '' denilen erkekleri beğenmiyorlar ve bu düşüncelerle beğenilme ihtimalin yok..

0|3
    0|0
    • sana da katılıyorum..haklısın..bunu en çok dans gecelerinde görüyorum..neredeyse hepsine gidiyorum..ve en çok ilgiyi serseri görünümlü ,konuştuğunu tartmadan söyleyen tipler çekiyor..teşekkürler.

• Ezik olduğunu hissettirme. Bağımlılık yap. Etrafında kız var mı peki.

• evet var...oldukça ne yapmalıyım sence..?

• Kizlar artik senin gibi normal ve sadik insanlari tercih etmiyorlar. Onlar tam olarak beyaz atli bir prens bekliyorlar kendilerini turlu maceralara surukleyecek. Ama merak etmesinler istedikleri sey sadece filmlerde var. Takma kafani hayatini yasa, elbet bulursun.

2|3
    0|0
    • işte süper bir tespit..normal görünümlü ve kıymet bilen oldun mu ilgi çekmiyorsun..ama marjinale kayarsan o zaman her zaman kızlar eksik olmuyor..anlamadım bu özentiliği..sağolasın

• Kizlar televizyonda turlu diziler izleye izleye bu hale geldi. Sadece seni beni degil standart Turk erkegini begenmiyorlar.

• Aaa, aynı ben lan... :)

Biz bu durumda olan erkekler ve kadınlar olarak parti kursak var ya,

tek başına iktidar oluruz kesin! :D

0|1
    0|0
  • kusur sizde değil efenim,tamamen karşı cinsin CİNSliğinden kaynaklanıyor :)

0|2
    0|0
  • dostum annenle görüş o bulsun. aynı benim gibisin sonumuz bu galiba :)

0|1
    0|0
  • aşk olmadığı sürece nasıl olursan ol farketmez aşkta aradığın bulunmaz aşkı bulursanda aradığın gibi olmayabilir

0|1
    0|0
  • kadınlar kendini sana lazyık görmüyordur kardeşim senin karşına çıkan kızlar çok kötü biridir sne iyi olduğun için kadın kendi kendine ben bu kadar iyi bir çocuğun hayatını kirletmeyeyim diye düşünür

0|0
    0|0
  • Birader evlenip yuva mi kurma istiyosun. Yok be liseli gencler gibi uc bes sene cikmak sonrasina bakariz mi diyosun?

0|0
    0|0
  • bu yüzden istemiyorlar seni çünkü onlar nazik ve centilmen olmayan kıroları ve yarı yolda bırakanları istiyorlar

0|1
    0|0
  • bu yaştan sonra tarzını değiştiremeyeceğine göre beklentilerini gözden geçir

0|0
    0|0
  • eğer böyle olursan kadınlara sadece iyi bir arkds olursun.

0|0
    0|0
  • aynen kardeşim hayat hak edene hak ettiğini vermiyor!

0|0
    0|0
  • Abi tesekkur ederim ayni beni tarif etmissin

0|1
    0|0
  • tam tersi oolacaksın arkadaşım

0|0
    0|0
  • benimkidemi :P

0|0
    0|0
  • şişman ve gözlüklüysen benim gibi git intihar et.

0|0
    0|0
  • sn bu işi bılmyosun

0|0
    0|0
  • bak dostum hani bir söz var ya deveye diken insana seven yaranır diye. sen ne kadar yarancam diye uğraşırsan uğraş yaranamazsın...

0|1
    0|0
Yükleniyor...