SEVGLİM BENİ ALDATTI BEN NE YAPICAM !

Sevgilim beni aldattı dün öğrendm telefonuna mesaj geldi aşkitooom günaydn diye başta inkar etti ayrıldık uzun bir mesaj yazdm beni hiç anlamdn anlamicaksn kendi bldğni yaşıyorsun ama artık gücm kalmadı bktm grçktn bktm yazdı. Sabah küfürle karşk üzgn oldğmu belrten bir mesaj attım cevap vermedi ! Kafayı yicem ya napıcam ben 9 aylık bir brlkttelk bunu bana nasıl yapar !

0|0
915

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• valla nasıl yapmış bilmiyorum ama hatayı yapan karşındaki olsada insan kendisinde hata araması lazım sen 9 aylık birlekteliğin için üzülüyorsun saçlarını ağartanlar ne yapsın onu düşün bide bu sinirle sana cevap vermesini bekleme kesin küfür yemek istemiyordur ondan son olaarak sana şunu söylim eğer seni sevmişse seninle barışıp kendini affettirmek için herşeyi yapar zatn

0|0
    0|0
    • Ya mesajıma cevap bile vermedi bide biz ciddi dşnyrduk aileler bile bilyrdu ! of o benim bitanemdi bana bunu nasıl yapar sevse şu an kapıda olması lzm ama o cevap bile yazmadı

• Çok açık olacak sana gerçekten değer verseydi bu cümleleri kullanmazdı. Siz bayanlar aşk konusunda çok duygusal davranıyorsunuz. Lütfen birazdaha dikkat. Sen bunları hak etmiyorsun.

0|0
    0|0
    • Hem de hiç haketmiyorum daha dün ellerimi öptü kokladı evlilikten knstk inanamıyorum kabullenemyrm !

• Tabiykide hiç kimse haketmez. Ancak bazı erkekler nişandan evlilikten bahsediyorlar sizde duygusal davranıp ewet diyorsunuz. Lütfen beni yanlış Anlama. Sadece gerçekleri söylüyorum

• o sana dönmez dönsede seni mutlu etmez

şimdi aldatıyorsa ilerde eve kadın atar

hiç arama bırak gitsinn

0|0
    0|0
  • ha neymiş efendim erkeklere güvenmemek gerekiyormuş

0|0
    0|0
  • ya ohooo kimbilir daha kaç kızla yazıışıydu valla kaç erkek böyle kimbilir kaç kızı idare ediyor :)

0|0
    0|0
    • Ama pişman olsun beni sevdğni anlasın gerçk aşkın ben olduğumu anlasın !

• memati olsadı sıkalım kafasına gitsin ne uraşıyoruz derdi :))

0|0
    0|0
    • Ben kıyamam ona ya ben aşkıktım bana bunu yapmamalıydğ herşey mükemmeldi hatasını anlar mı ya ooooff

• anlarmı bilmem anlat sen istersen ona

• sende onu aldat :D

0|0
    1|0
    • Ya pişman olmaz mı ama pişman olacak olsa bunu yapmazdı :( mesajımada cevap vermedi zaten

• orası senin bilceğin iş ben bilmem :D

• Sence ne yapılabilirki.

0|0
    0|0
  • Anlattığın gibi yapar

0|0
    0|0
  • boşver gitsin

0|0
    0|0
  • abartmamak lazım olur böyle şeyler...

0|0
    0|0
  • aldattı kes mantıqını uyqula :)

0|0
    0|0
  • büyüyünce geçer merak etme.

0|0
    0|0
  • sopam nerde benim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Nasil yapar? Valla sekerim dunya kadar sebebi vardir da normal de o hala aldatmadim deme dusuncesindeymis tebrikler..bak o sana bunu nasil yaparsa yapsin asil sen napacaksin mesaj atman hata bir kere...aldatan o,sen kosuyorsun pesinden olmaz oyle bu kadar duygusal olma,yollarini kesin bir sekilde ayir,boyle yaparak dusersin hic birsey de elde edemezsin

1|0
    0|0
  • Cevap verme zahmetine girmiyorsa eğer, zaten fazla birşey bekleme, madem ayrılmışsınız yoluna devam etmeye bak bence, çünkü birdaha güvenemezsin. Ve o seni kaybetmekten korkmuyor ki bıktım artık diye kestirip atıyor ve cevap vermiyor. 3 gün süre tanı 3 gün hala cevap vermiyorsa bil ki artık bitmiştir. Bu arada lütfen işin içine küfürü karıştırmayın, şahsen küfür beni buz gibi soğutur, suçlu ben isem bile vicdanım küfür eden birisi için bir nebze sızlamaz yani... Çok çok öfkelenseniz bile küfür etmemeye çalışın.

0|0
    0|0
  • o aldatmış sen çabalıyorsun hala. bırak ne hali varsa görsün

0|0
    0|0
  • nasıl yapar deme,yapmış işte,insan bu,beşer şaşar

geçmiş olsun,Allah iyilerle karşılaştırsın güzelim,tevekkül et bunda da hayır vardır

0|0
    0|0
  • Ben hamileydim aslında bu da yavrumuz de:D

0|0
    0|0
  • Adam seni aldatmış hala mesaj bekliyorsun.

0|0
    0|0
  • E ayrilmissin iste mk?

0|0
    0|0
  • affet ya da terket

0|0
    0|0
  • kısaca serefsizmişlşşş

0|0
    0|0
Yükleniyor...