Olmayacağını Bile Bile Hayal Kurdunuzmu Hiç?

Evet olmayacağını bile bile hayal kurdunuz mu hiç bu ille aşk olmak zorunda değil her hayal olabilir peki sizde benim gibi kendinizi kandırdığınızı anladığınızda kopuyomusunuz hayattan?

Buda gecenin şarkısı olsun o zaman benden size gelsin...

link

0|0
51

En İyi Kız Görüşü

• Oluruna bırakırım.Olursa olur olmazsa olmaz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• artık hayata toz pembe değil gercekcı bakıyorum ve asla gercekleşmeyecek olan hayaller kurmuyorum bı hayal kuruyorsam onu mutlaka gercekleştiriyorum mutluluk boylece daha kolay elde edılebılıyor bence

0|0
    0|0
  • Hayat bir hayalden ibaret zaten onun için bir dakika bile hayal kurmaktan olmayacağını bildiğim halde vazgeçmedim :)

0|0
    0|0
  • kurarım.hiç ejderha olacağımı sanmıyorum mesela.

0|0
    0|0
    • tesadüf bende ejderha olmayı hayal etmedim evlenmeyi hayal etmiştim ama napıcan tıp bile çaresiz kalınca çökebiliyo insan

• Bi arkadaşım var çok hoşlanıyorum onunla ilgili hayaller kuruyorum yanında elini tutup öpebiliyorum ama olmıcağını biliyorum.Bu yüzden bigün bırakıp gidicem onu

0|0
    0|0
    • lezmisin arkadaşım ne saçmalıyon ya elinden tutuyon öpüyon sonra olmucak diyip gidiyon pes!

• daha önce bir erkeğin elinden tutup öpüp sonrada olmucak diyen hiç görmedimde o yüzden neyse iyi geceler :)

• Bende ilk defa böyle bişey yaşadım.Öpüşücek halim yok sadece yanaktan.Yanlış bişey yapmadıktan sonra sorun yook ;)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...