Bir erkek, yalnız kalabilir ama..

Bir erkek, yalnız kalabilir ama.. Bir bayan asla yalnız kalmaz..

Katılıyor musunuz?
Güncellemeler:
Çok hızlısınız çok, çok hızlı ilişki yaşıyorsunuz. Çok hızlı karar veriyorsunuz..

0|0
156

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• Bence doğruyu bulana kadar yalnızlık her daim en iyisidir. Kadın-erkek gruplandırması yapmak değil de fikriyata bakmak lazım bana kalırsa.

0|0
    0|1
    • Yanlız kala kala doğruyu nasıl bulabiliyorsunuz ? Saçmalamayın Allah aşkına. İnsan karşı cinsini tanımadan nasıl doğruyu bulabiliyor. Doğruyu bulmayı sağlayan yanlışlardır...

• Sürekli yalniz kalamaz dediginde ben sürekli sevgilisi olmadan olmaz gibi bir şey anladım. Ona göre cevapladım ben. Bir insan sevgilisizde durabilir yani. Otla bokla cikmak pek mantıklı değil onun yerine yalnızlık tercihimdir demek istedim

• çok saçma bir düşünce. bu devirde ne kadın ne erkek yalnız kalamaz Allahın emri doğanın kanunuu

0|0
    0|1
  • her ikisi cinste yalnızlıktan şikayetçi olur bence yalnızlık bir seçim değildir bulamıyoruz kendimize uygun birini bekliyoruz ya da vazgeçiyoruz

0|0
    0|0
  • Saçma.

Bir kadın da bir erkek de yalnız kalabilir.

0|0
    0|0
  • bence tam tersi erkekler kadınsız yapamaz beceremezler elleri kıçlarına dolaşır ama bir kadın dünyayı feth edebilir bence...

0|0
    0|0
  • İddaayı çürütüp gidiyorum

1|1
    0|1
  • katılmıyorum..

tam tersi bence...

0|0
    0|1
    • Değil ablacım değil!

• kendi fikrimi sana geçirtsem ne olacak? Evlilik değil flört olarak ele al ne ütüsü çamaşırı ev kızı!

• SEN O açıdan baktım ben genel olarak baktım erkeğin yapısı yalnız kalmay uygun değildir..

ev kızı değilim kı olsam da gurur duyarım.. sen bızlere bır soru srdun bızlerde fıkırleımız söyledık kendı savunduğun fıkıre yanlış gelıyor dıye insanlara çemkıremzsın cücük beyin...

• Öyle istiyorsak kalırız

0|0
    0|1
  • Katılmıyorum

0|0
    0|0
  • bir bayan her daim yalnız kalabilir

0|0
    0|0
  • kim demiş be yalan demiş

0|0
    0|0
  • kendimden örnek vererek çürüteceğim bir önerme

22 yıldır yalnızım bana mısın demedi

1|2
    0|0
  • benim ne kadar yalnız olduğumu bilsen dudağın uçuklar

0|0
    0|1
  • valla ben öyle bir yalnızım ki aklın hayalin şaşar, mesajlarıma bile cevap atmazla o derece.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Erkeğin durum bellidir...

Kadın için yalnız kalmak imkansız bişey değildir, fakat çevresi kaynadığından elbette yalnız kalma potansiyeli düşüktür... Fakat yörüngesinden çıkmayan kadında gerekirse yalnızlığında kalır...

FAKAT YALNIZLIKDA İYİ BİŞEY DEĞİLDİR YANİ BU DA BİLİNEN BİRŞEY...

0|0
    0|0
  • Yalnızlık sadece ve doğrudan olarak cinsiyete bağlanamaz.

0|0
    0|0
  • Katılıyorum.

0|0
    0|0
  • Altına imzamı atarım bu lafın .

0|0
    0|0
  • katılmıyoruzzzzzzzz

0|0
    0|0
  • hiçbiri yalnız kalmasın valla çok sakat :D